Jump to content

Recommended Posts

link : http://www.replays.net/bbs/htm_data/162/0601/472474.html

jako dobra partija i po mom misljenju ork je dobro i odigrao ali jednostavno nije imao sanse posle lvl 6 wardena!! sta Vi mislite, voleo bi prvenstveno da cujemo komentare nasih najboljih igraca, kako se odbraniti,ako uopste moze,sta raditi ,koja taktika protiv ovoga itd... mislim naravno na ristu,vladicu,ghosta,mileta,hajli i ostali dobri poznavaoci wc3 ??

poz svima...

Link to comment
Share on other sites

Po meni elf jedino moze da se pobedi na 2 nacina

1.To je standard shema da skucash kule u mraku ili dok se vodi fajt

2.A primetio sam josh jednu shemu , a to je kada elf krece da pravi talonce ima jedan period od nekoliko minuta i tu je elf znatno slabiji od orca tako da samo treba ubosti pravi trenutak.

@topik partija je super

Edited by Mrsha-
Link to comment
Share on other sites

Incinerator se vratja u formu ou jea (jes da je izgubio ali je bolje igrao,po meni).

Btw tamo pri kraju kod fajta kod expo-a da nije chatovao mogao je da baci wave i ubije wardenku pre nego sto mu je umro tc...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ochekivao sam dh/bm/tinker + mass talons, pa bih i rekao da je to imba,ali ovo definitivno nije, jer je incin pravio neke greshke

bitka kod satiinijeve baze, kad je pojeo 3 medveda, 4-og ubio, i nije vratio te kodoe koji su varili u bazu, pa mu je satiini stigao dvojicu na sredini i spasio svoje medvede. Takodje i kod svog expa, kad je "klopao" medvede nije vratio kodoe u bazu, vec je ostao sa njima da se bije. Dalje mnogo kasno je otishao na t3, a kad je otishao u svojoj bazi je zahvaljujuci orbu ubio 3 medveda samo sa bm-om dok se tc dizao, orb mnogo znachi.

Saatini nikad nije imao vishe od 5-6 drijada, tako da je mogao i mass wyve-a, pa kad bi ovaj preshao na hipoe da izvadi 2-3 bata, wyverni su takodje odlichan izbor vs drijada/medveda. Previshe je fokusirao wardena, jednom chak je wardnem imao veliki heal + tp i josh blink,a on ga 2 puta ensnare-uje i napada sa svim jedinicama, dok ostatak elfovske vojske bije orca.

Na kraju, ovo je bio neki custom, nije nikakav turnir ili cw, pa se ni incin nije preterano trudio, vidi se. A kad se trudi, stigne dosta u incupu, plus u cw-u nije izgubio 100 godina bukvalno (pobeda u wc3l cw-u vs nip-southsea) i protiv shyja vs qpoola.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bitka kod satiinijeve baze, kad je pojeo 3 medveda, 4-og ubio, i nije vratio te kodoe koji su varili u bazu, pa mu je satiini stigao dvojicu na sredini i spasio svoje medvede. Takodje i kod svog expa, kad je "klopao" medvede nije vratio kodoe u bazu, vec je ostao sa njima da se bije. Dalje mnogo kasno je otishao na t3, a kad je otishao u svojoj bazi je zahvaljujuci orbu ubio 3 medveda samo sa bm-om dok se tc dizao, orb mnogo znachi.

Potpisujem Highl1 - ja ... Satiini je odlican igrac ali je incin napravio 2 greske koje su ga do jaja sjebale ... A to su : Fokusiranje Wardenke koja moze da se blinkuje svakih 5 sekundi , i koriscenje Kodo - a za tucu ( nije ih vracao u bazu lol ) ... Inace Orc je mogao glatko da dobije ovaj mec , ali samo da je jebeno vratio one Kodo -e ... Pih ... Bash mi zao ...

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

obrisan post i povecan warn zbog vredjanja - Highl1

zasto?ja realno kazem,ti mi reci 1 gosu elfa kog si dobio pa cu sam da editujem post,nije hejt niti prozivka rekao sam VEROVATNO los ELL-ako cemo realno u SCG 5 ljudi ima jak ELL ako i toliko,znaci nije vredjanje nego ti jednostavno kazem,pogledaj repove od koga gubi Grubby ili drugi pro orcovi na turovima

Link to comment
Share on other sites

pogledaj repove od koga gubi Grubby ili drugi pro orcovi na turovima

Hehehe ... Grubb gubi od Sky - a , i od Spirit - a ... A obadvojica su igraci bruka ... :D

70 % orc - ova na turnirima gube od elfova ... T_T

Bem ti Talonce i Naga + dryad kombinaciju ... [:(!]

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

zasto?ja realno kazem,ti mi reci 1 gosu elfa kog si dobio pa cu sam da editujem post,nije hejt niti prozivka rekao sam VEROVATNO los ELL-ako cemo realno u SCG 5 ljudi ima jak ELL ako i toliko,znaci nije vredjanje nego ti jednostavno kazem,pogledaj repove od koga gubi Grubby ili drugi pro orcovi na turovima

ma nem pojma negledam ja igrace protiv kojih sam igrao ali sad kako znam yMHuca ja mislim tako nesto je jedan od boljih elf kojeg sam dobio il e9.dred. tako nesto....idi pa mi gledaj flg .. ja bas nisam tako popaljen.. aka mare-scg :D btw sry mislio sam da provociras

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

ma nem pojma negledam ja igrace protiv kojih sam igrao ali sad kako znam yMHuca ja mislim tako nesto je jedan od  boljih elf kojeg sam dobio il e9.dred. tako nesto....idi pa mi gledaj flg .. ja bas nisam tako popaljen.. aka mare-scg :D btw sry mislio sam da provociras

nemam razloga da provociram nego kazem samo generalno,ne kazem ja da je ELL nekome dobar ili los jer mislim da je to za hvaljenje nego generalno kad pogledas ne ide orcu vs elfa...

Link to comment
Share on other sites

nije napravio toliko gresaka osim shto je pojeo sa kodoima jedno 8 medveda,a ubio 0?

vladice nismo gledali izgleda isti replay.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije napravio toliko gresaka osim shto je pojeo sa kodoima jedno 8 medveda,a ubio 0?

vladice nismo gledali izgleda isti replay.

ok da zanemarimo partiju sve do kraja kada je wardenka lvl6 ubila 2 heroja lvl5 to nije posteno a posle lvl7 wardenka lvl5 blada i lvl6 kravu i to nije posteno recimo da sve moze ali ovo ne moze

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

brate warden sa blinkom je hit and run heroj, zaglodari jednu jedinicu i bezi, ko ud nuke shto radi philbot, ne mozes tako da gledash stvari.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vladice, ocesh da vidish kako mk lvl 6 bije i wardena i blejda i kravu zajedno :))))

Da,ali sa lvl3 bolt & lvl3 bash?^^ :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...