Jump to content

KUPUJEM WOW


Kortez

Recommended Posts

Mislim da se josh uvek moze naci wow ali malo skuplji od 4290 koli ce biti u extreme-u i comp land-u krajem februara, a postoji mogucnost i nabavljati iz Nemacke (mana je instalacija samo na Nemackom) ali bitaj je acc ne cd-ovi koje dobijesh :-)

Pa najmanji je problem da od nekoga pozajmis instalacione diskove :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

degrasso moras da naucis da kad nesto ti ne odgovara pitas zasto a ne da mi kukas ovuda. idi na svoj profil pa search na sve svoje postove i uoci nesto.

Sta si napisao da je valjano i vredno paznje ?

Dalje ova tema moze da nastavi zivi ova prepiska ce da bude obrisana za par sati kada i ako grasso nauci da koristi PM.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Cccc. coveku koji se nasmejao za "neupokoljeni"

Evo ti odgovor od sajta sto si mu se zamerio....

Hi,

Thank you for your recent interest in joining the European Blizzard

Fan Site Program. We're very proud that our products have inspired you

to create a website for our games and wish to thank you for the time

and devotion you have invested in it.

Sincerely,

The Community Team

Blizzard Entertainment Europe

Ae palite zbog takvih kao sto ste vi necu ni forum da dignem na sajt, imam bolju vajdu od njega nego da slusam debile kao sto si ti i koji ne konta rec "lingvisti" i prevod su radila 3 coveka. A ti ako si pametan uzmi pa prevodi sve to na srpski. Firma koja sponzorise sajt mi je omogucila hosting, dobio wow kao poklon, plus jos neke sitnice, ja im se za to zahvaljujem i ex WSG guildu koji mi je pomogo na sajtu.

Srdacan pozdrav

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

isto tako imas mozgove kao sti si ti koji ne kapiraju da wow ne igraju profesori knjizevnosti vec klinci i ljudi koji su generalno u nekom novom slengu kojima neupokojeni veoma veoma smesno zvuci btw neupokojeni je isto tako losh prevod kao sto je i nemrtvi zato sto je un-dead vraceni iz mrtvih a ne ne-mrtvi ... isto kao sto je roll urolati a unroll odrolati :D tako bi prevod bio odmrtvljeni ... tako da serem ti se ja u te lingviste

a da ne pominjem generalno pokusaj prevodjenja tako necega koji je po meni u startu glup mada opet ja nisam nimalo "nacinalno osvescen" tako da bih ja sve na engleskom furao globalizam i tako to ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Od samog starta bilo je dogovoreno da se ne koriste izrazi na sajtu undedovi hjumani stormvind ajronforg holi lajt ili ne znam ni ja sam kako u engleskom zargonu... Srpski sajt srpski prevod... ako ce da cita na engleskom nek poseti wow-europe.com, da sam teo da furam engleski onda ne bi dizao sajt i koristio bi europe-pvpgn.net za to...

Inace moje novo delo na "Engleskom" http://www.enigma-guild.org :P

wow-serbia.com je World of Worcraft Serbian community so svi prevodi idu na sprski jezik sem vesti koje se pustaju (Dugacke) jer me mrzi da prevodim :D Mislim da sam bio jasan. I

Da ja vec u guild, u kojem sam imam Srbina koji ne zna engleski i kojem je bilo lepo da cita wow-serbia.com o klasama pa je gledao sta ce da bira i njemu je sajt pomogao. Sluzi isto ljudima koji neznaju engleski jezik.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...