Jump to content

Ortak prodaje hard disk


millanče

Recommended Posts

Znaci on je taj disk, koliko sam ja razumeo, ukrao od ortaka koji je njemu ukrao valjda duksericu, sta vec, u svakom slucaju nije nelegalno, samo sto nece da ga drzi kod sebe, vec da ga proda kao osvetu... tako nesto. Na disku je oko 5000 pesama, (bile su i) nekoliko kompletnih igara (images od NFS- Most Wanted i Vampire Bloodlines, neki Football Manageri, nemam pojma)

Cena 40e, moze dogovor:-)

Saljite ponude ovde ili na pm

Posto sam iz Sapca, potencijalni kupac bi morao da saceka moj ponovni dolazak u Bg, sto se desava otprilike jednom u 2 nedelje, a cesce za vreme ispitnog roka, pa nije neka frka...

EDIT: molim admine da isprave podnaslov, HD je od 40 GB, samo sam napisao po navici 80, izvinjavam se:-)

Dakle Maxtor (Valjda Diamond Max, ako se ne varam, ne znam te njihove oznake....) od 40 GB

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Aj ako moze bez ovakvih gluposti, please, evo treci put napominjem da je cena veoma negotiable, i da moze da radi best offer sistem, ako nekog interesuje hard od 40G. Ako je neko zainteresovan, neka ponudi cenu na PM, pa da razgovaramo, samo me manite ovog flame-a, molim vas.

OK?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...