Jump to content

Xavius


modjo

Recommended Posts

po mom misljenju prednost novog realma je sto imash sansu da kad dobijesh lvl 60 da upadnesh u dobar guild i odradish ono sve instance sa gosu ljudima(to je mnogo teze na starom realmu a i mnogo manje interesantno) . a tek BG ako napredujesh u lvlu kao ostatak realma na BG ulazissh za 10-20 sekundi.a meni je stvarno dosta BGova kad ja udjem a u hordi svi puni epica i ginem iz 2 udarca i tako to :) i da na LB 90% populacije su lvl 60s tako da je bez veze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lep je ovaj novi server, svidja mi se i ime i ljudi za sada.. a bogme pun je i posle skoro nedelju dana od kako je pushten u promet.. josh jedan veliki plus je (shto bih se dalo videti iz postova na X. blizz forumu) shto ima vetj bar po 5-6 pvp guildova na obe strane.. dosta entuzijasta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Idem ja tako po durotaru, questujem kad imam shta da vidim... corpse of migsa :)))))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ovaj server ce poslije mjesec dva postat low server kao haomarush jer na njemu igraju vecina alt-ove i ljudi poput agility-a koji mjenja server cim digne lvl 60 (Haomarush -Rogue Chromaggus-Priest i sada Xavius-warrior koliko ja znam )

Ako je nekome to zabavno neka izvoli ali ako je nekomu stalo da prodje MC i BWL onda ce igrat tamo gdje ce za to imat vece shanse jer kad nova instanca AQ dodje svi ce odjebat MC i BWL to je sigurno a za AQ ce trebat barem tier 1 po mome misljenju.

Link to comment
Share on other sites

zasto bi iko odjebao mc i bwl ako je to garantovanih 35 epixa po runu (ili josh vishe nexus kristala) za gild? pogotovo ako run traje izmedju 3 i 4 sata..AQ je samo josh jedno mesto za jurenje za itemima...drugacije mesto i defintivno ce biti interesantno videti ga i savladati bosove ali nesto imba ocekivati od toga sumnjam...

Link to comment
Share on other sites

1. zato sto kategorichki pljujem po svim tigrovima sem Winterspring Frostsabera i old skul Nightsabera (koje sada jashu samo sentineli po darnasusu), mrzim oklope na mackama, da je bez oklopa razmislio bih ovako kodo ftw...

2. hunte sa zinom mi idu na narve + ruzhan je mach za sve pare + lokh je bolji

3. chemu mandokir kada je tu rhok? a i kad se AQ otvori tamo je onaj 18 agi bow koji merkam =oP

4. raptor? jesi timigsina nova devojka?

Link to comment
Share on other sites

kk, ali zashto burple mounta zaboga, da se ne lazemo, svaki mount je lepshi od tog, kapiram da ocesh da imash neshto jedinstveno i samo mozemo da ti zavidimo na tome, ali imho nije vredan muke. Teshko je doci do njega, jedini smisao farmati tako neshto je ako si lvl 57 pa do lvl 60 ocesh grindom da dodjesh i usput zbudzish rep za taj mount.

shto se tice battlecat armora , u potpunosti se slazem, old school mounti su mnogo bolje izlgedali.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

anyway

i ja sam rerolov na ovom serveru ,igram alta ,tu ,night elf warior (trenutno 17lvl)

tu sam dosao sa jos oko 5-15ljudi sa haomursh-a (envy ,incoporated itd)

kao ocemo neki pvp guild da pravimo ,ali ne verujem da ce to da istraje da ce biti ozbiljno ,tako da uglavom igram wsg [:)] iz zezanja.

btw migsa nije valjda sa opet troll :D,

cyro jel si ti ali ili horda ?

edit:

nick mi je killy

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...