Jump to content

men vs women - zanimljiva situacija


Guest

Recommended Posts

brate ja ne znam dal sam ja jedini lud na ovom forumu ali ja mislim da ti je ortak debil, upropastio kres shemu bez potrebe, gde je ona njega mogla da povredi videli su se par puta - da mu nije bila ljubav zivota ? riba je u godinama kada zna sta oce, nema vise faktor zlatne vagine i nije joj problem da prevari decka. po meni trebalo je da nastavi da je krese osim ako se nije ne znam kako zaljubio i onda smorio sto ona ima decka...sto je apsurdno :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate ja ne znam dal sam ja jedini lud na ovom forumu ali ja mislim da ti je ortak debil, upropastio kres shemu bez potrebe, gde je ona njega mogla da povredi videli su se par puta - da mu nije bila ljubav zivota ? riba je u godinama kada zna sta oce, nema vise faktor zlatne vagine i nije joj problem da prevari decka. po meni trebalo je da nastavi da je krese osim ako se nije ne znam kako zaljubio i onda smorio sto ona ima decka...sto je apsurdno  :D

iskustvo. (tachka)

definitivno se slazhem sa zolom, ovakve stvari ne treba iskulirati, osim ako nije bila ljubav na prvi pogled (u shta chisto sumnjam).. dakle, ako bi skapirao da je pocheo da se zaljubljuje posle par kres varijanti, onda i nekako da joj kazhe hvala dovidjenja, al' posle prvog? mwah.

Link to comment
Share on other sites

pa zar vi (Zola i Sejnt) ne umete da chitate

riba ga nije lagala da ima dechka, jednostavno nije nijedno od njih pomenuo. jedino mu bedak bilo shto je mislio da udje u vezu s njom, mada ni to nisu pominjali :)

znachi iz ovoga se jasno vidi da je dechko popio patos ..

a sad dalje zahvaljujuci novom infou ([:D])

riba je definitivno pichka .. mislim ne spomenuti da imash dechka, a situacija je takva kakva jeste je totalno trulex. druga je pricha da je lik znao da je kres shema pa kom obojci tom i dzeri. prikriti tako bitnu informaciju je u mojoj knjizi isto kao da si i lagao. treca stvar je u tome shto je lik jebeni emo koji odmah prsne za ribom (odatle i to da posle jednog kresa i 2-3 vidjenja) lik odmah razmishlja a vezi, a ne zna ni 10% o njoj. iz toga proizilazi da je lik neiskusan i nezreo (mrzi me da ulazim u daljnja objashnjenja) te da je dotle jasna akcija ribe koja je definitivno namazanija od njega (uzimajuci u obzir prvu,a pogotovo drugu akciju). naravno to i dalje ne opravdava postupak ribe koja ide sejf varijantom kao shto je lex primetio.

moram da palim inache bih srao josh ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa sto je onda debil nije pitao jel ima decka ? njegova greska u potpunosti, nije ona kriva sto voli da se kara :D kriva je sto vara decka ali ako ona moze da zivi sa tim meni seva paja :P

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pa sto je onda debil nije pitao jel ima decka ? njegova greska u potpunosti, nije ona kriva sto voli da se kara :D kriva je sto vara decka ali ako ona moze da zivi sa tim meni seva paja :P

pa ko je koga priveo/startovao/saleteo ?

jel logichnije da riba koja nema dechka privodi lika ili riba koja ima ? jel onaj koji ima vec vezu treba to da prijavi ? mislim stoji sve to shto si rekao al ovde gledamo sa moralne strane, a ne dal ko voli da kara ili ne [:D]

seresh bez razloga, lepo sam napisao - sumnjam da je ljubav na prvi pogled, inache ga to shto ona nema dechka ne bi sprechilo da pokusha da je smuva, zar ne ?

jel bi ti razmishljao o vezi sa nekim za koga ti uopshte nije stalo/nisi razvio nikakve emocije ??

ne kapiram drugi deo ? riba ima dechka ...

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sto ste bRe losi, mozda se taj ortak svideo devojci, ona nije nista htela da mu kaze jer je prethodno htela da raskine sa deckom, da ne objasnjava ovom sta, kako i da onda zive u ljubavi do kraja zivota bez komplikacija : )))

serem

nego

sad ozbiljno

trebalo je da mu kaze, pa on ako oce oce, ako nece ima koga zanima : )))

a ako bi se meni to desilo...pa ono, ako bi mi se bas svideo i ako bih primetila da se ja njemu svidjam, ali bas bas, samo bi se pokupila i otisla...a kad bi otisla, svasta bi bilo : )))

a ako bi primetila da covek hoce samo kombinaciju (pod uslovom da ja zelim isto), nista, samo bi se nasmejala, pozdravila i otisla...nhf...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

hm. oboe su dobili ono sto su "trebali".

on e hteo kres. ona mu dala. ona e htela kres. on joj dao.

stim sto e njemu povredjen ego. na ovaj il na onaj nacin. i tu moze da proradi sujeta.

sto implicira dalje da ukoliko bi bila obrnuta situacija riba bi odreagovala drasticno drugacije (u "negativnom" smislu) iz prostog razloga zato sto svi znamo kakva je "zenska sujeta", ego itd.

devojke su pakosne kada je rec o sujeti i povredjivanju ega.

ja dodjem svojoj ribi i kazem joj "mislim na drugu ribu. pala mi u oko." ona me otera u tri picke mtrve materine. i okarakterise me kao najvece govno na svetu.

posle se smuvamo opet na foru "izvinjavanja". a onda ona otpali sa "ortak, on mi je samo ortak, majke mi" pricom. i ponasa se kao da je to najnormalnija stvar na svetu.

ebiga.

tipovi to znaju da kanalisu. ribe slabije. ovo nie generalizacija. ali mislim da tipovi to bolje odrade u svojoj glavi nego ribe. naravno ne moze se generalizovati.

ebemliga.

lepo recheno, posle ovoga nema shta vishe da se kazhe...

ali ipak

chinjenica je da su mushkarci i zhene dva razlichita sveta, samo treba pokushati razmishljati kao ta riba u toj situaciji, provalish shta je njoj ishlo po mozgu ( iako je ochigledno u ovom sluchaju ) razmislish da li ti ta zajebancija odgovara, ako ne vidimo se... nema potrebe da se niko hejtuje ili brishu brojevi ili bilo shta tome slichno. Od vishka informacija ne boli glava... [8)]

Link to comment
Share on other sites

Chekte da vas pitam neshto...

Zashto mushko ima pravo da vara i kreshe na sve strane, a zensko ne?

Mislim stvarno, nismo u 18-om veku...

Oboje su dobili shta su trazili... On je kresao, ona je bila kresana, vuci siti, ovce na broju...

Jedina njena greshka je shto mu odmah nije rekla shta od njega zeli, a njegova... Hm? Nije trebao da brishe broj... Ko zna... Mozda bi od svega ispala dobra kres varijanta, rekreacije radi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Chekte da vas pitam neshto...

Zashto mushko ima pravo da vara i kreshe na sve strane, a zensko ne?

pa ko je to rekao? stoji da "u narodu" i dalje važi ono da je lik koji kresne 100 riba car, a riba koja kresne 100 tipova drolja, al ovde to niko nije rekao..

Jedina njena greshka je shto mu odmah nije rekla shta od njega zeli

taj rad..

Link to comment
Share on other sites

jedino shto je riba zgreshila po meni je shto je izbacila lika, mogla je neshto da izmisli dechku da joj ne dodje na gajbu.

mislim, da je to bila kres varijanta vidi se iz aviona, ok, nije mu rekla da ima dechka, (ja bi na njenom mestu rekla) ali nije je on ni pitao, a chim je nije ni pitao, ona je to skontala kao da njemu nije ni bitno, jelte, samo ga je privela na gajbu kresa radi

bash me zanima kako bi se postovalo da je obrnuta situacija, i dal bi uopshte bio topic o tome....bar se ja ne secam da je ikad i bio, da se neko zhali kako je tip izradio ribu

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Jel' ti to mene zajebavash? :) Pa shta ako ima dechka, nije bolesna jebote...  [roflmao]

ma konfuzno si napisao .. trebalo mi je 4x chitanja da skapiram shta si rekao =)

Taj rad, to sto je kres varijanta, ne znaci da je govno.

znash ono:

"ko si ti ?" "ali maco .." "bezi bre kurvo" (nogom) (telefon) "des maco" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jebala kevu...

ali dugo...

nedavno se desilo mom ortaku:

upozna se sa jednom gotivnom devojkom, posle par drugarskih vidjenja odvuche ga na gajbu i kresnu se. sutradan krenu opet u istu akciju, ali odjednom joj mob zvoni. riba izbacuje mog ortaka iz gajbe jer joj dechko dolazi. lik se nasmejao jer nije verovao shta mu se deshava (nije znao da je zauzeta), fino se pozdravio i zapalio. Obrisao je njen broj i nece joj se vishe javljati, ali nema negativno mishljenje o devojci.

E sad zamislite da su uloge zamenjane. kako bi devojka odreagovala?

ortak a? [:D]

riba bi ga

jurila

jos jedno

5 godina.

cekam Paju(shw)da

kazhe neshto ^_^

najjace.

onda je riba debil.

mada...da vecina bi jurila narednih 5 godina lika...

sledi vecina riba su debili...

nazalost.

pa sacekala bih je i rekla bih joj sve i onda bi smo ga zajedno ispresavijale :)

ispresavijale?

samo?

mislim da bi posle toga bio u stanju da jebe samo likove...iako nije gej.

nabavio sam josh infoa

riba ga nije lagala da ima dechka, jednostavno nije nijedno od njih pomenuo. jedino mu bedak bilo shto je mislio da udje u vezu s njom, mada ni to nisu pominjali :)

vidis..to ortak nije prijavio...

kolko sam ja cula...bilo je nesto tipa...

"on je decko sa odredjenim potrebama..."

Edited by mjau_

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...