Jump to content

Money


Ankanar

Recommended Posts

ovaj deo je aka blizz

"It is money that rules the world,

it is money that lights the day.

It is money that makes it work,

it is money that makes you live!"

It's all about money ppl :) I sto da ne drmaju kad im se moze,

ti placas da bi igrao pa sad vidi koliki je to apsurd! Razumeo bi

da je na toliko korisnika pretplata nekih 5-6EUR, a 13 vec ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

Nije ti dobra racunica... pomnozi tih 15 usd mesecno jos i sa 15 meseci ili koliko vec igra postoji :d

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Secam se jos kad sam igrao black hawk... jedna od najboljih pucackih platformi... pa onda wc1, pa diablo, pa wc2, star, diablo2, wc3, wow.... eh vala zasluzili su

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Zasluzuju my ass. Ti ako tako razmisljas svaka ti cast :)

To koliko oni placaju protok koji se ostvari ne ulazim uopste u to, mislim samo da je nekih 5 eur opravdano za sve to da poplacaju, a sve preko toga je obicna kradja. Ok, nijedna igrica nije shit, niko nije ni pomenuo da je shit.

Uostalom, kako mislis da prolaze sa onim 1 mesecom koji je dzabe prvi put kad igras? A, blizzard ne radi samo na jednoj igrici pa da leba kupuje od wow-a. Neopravdano je placanje tolikog kesa na ovoliko korisnika, mozda je to u pocetku kad je bilo manje bilo u redu, ali sada za kvalitet koji se nudi nije nikako.

Link to comment
Share on other sites

Secam se jos kad sam igrao black hawk... jedna od najboljih pucackih platformi... pa onda wc1, pa diablo, pa wc2, star, diablo2, wc3, wow.... eh vala zasluzili su

ja ni u jednom trenutku nisam doveo kvalitet Blizzardovih igara u pitanje samo

kazem da bi mogli da srede servere.... ja u

Link to comment
Share on other sites

Nije blackhawk nego blackthorne :)

I dan danas je imam na kompu :)

Postojale su dve verzije iste igre, jedna blackhawk druga blackthorne, verovatno je jedan naziv na nekom trzistu bio zasticen pa su smislili i drugi. Ja sam igrao blackhawk :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Nebi da ulazim u detalje dali zasluzuju tolike pare ali samo zam da nisu ispali fer prema mom ortaku koji je naso e-mail nekog radnika Blizzarda i trazi da mu posalju wow za dz. Oni mu kazu "Sorry we cant send u game for free because we need to improve servers."

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nebi da ulazim u detalje dali zasluzuju tolike pare ali samo zam da nisu ispali fer prema mom ortaku koji je naso e-mail nekog radnika Blizzarda i trazi da mu posalju wow za dz.  Oni mu kazu "Sorry we cant send u game for free because we need to improve servers."

s obzirom u kakvom su stanju serveri treba im svih 1445000000 dolara

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome sto serveri bruka kostaju a jos vise kosta njihovo odrzavanje, naime oni bi mogli da splituju posao na 2 servera ali onda moraju da kupe duplo vise servera no sto sad imaju da bi bilo ok.

Jbg vi sad vidite koliko je to kesha, inace oni imaju jasnu raspodelu novca toliko i toliko ide na development a pare od kupovine idu na odrzavanje i ni dinar vise.

Tako da oni od pretplata to odrzavaju, ne uzimaju pare iz drugih resursa da uzimaju bilo bi odrzavanje mnogo bolje, jbg kad su stoka.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Da su kapitalisticka bagra jesu, trebali bi mnogo vishe da uloze, trebala bi da padne medjunarodna tuzba od igraca posto onaj terms of service je go kurac i nema pravnu snagu, ovo je cista manipulacija i da popiju nekoliko tuzbi odmah bi ulozili vise kesha na to jer im se ne isplati da se tuzakaju, a i ne bi me cudilo da tutnu koju paru da se te tuzbe odbijaju.

Izgleda da nema resenja na ovo, uzmi ili ostavi to im je politika.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...