Jump to content

Prelazni rok u nasem fudbalu


goran.rs

Recommended Posts

Ćiro Blažević poručio da želi preuzeti Crvenu zvezdu

Najveći show-man među nogometnim trenerima i najbolji trener među show-manima Ćiro Blažević izjavio je za beogradski list Kurir da bi u lipnju želio preuzeti Crvenu zvezdu! "Voleo bih da budem trener Crvene zvezde! To nikada nisam krio niti sam se plašio da to kažem. Ipak, glupo je sada pričati šta će biti na leto. Jedno je sigurno, Valter Zenga mi je rekao da nema nameru da se duže zadržava u Beogradu i da će se od Zvezde oprostiti u junu, kada osvoji prvenstvo! Eto, vodio sam Dinamo i Hajduk, da uzmem Zvezdu, za nekoliko godina Partizan - i da mi na spomeniku piše da sam bio jedini trener koji je vodio "veliku četvorku"!", prenosi Kurir riječi Ćire Blaževića. "Što se tiče gluposti koje su se dogodile između mog i vašeg naroda, one su svima nanele veliku štetu. Toliko je mladih pobijeno na obe strane da smo svi zajedno ispali velike budale", odgovorio je kontroverzni Ćiro na pitanje o odnosima Hrvata i Srba.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Mozda on ima, ali da li je Pixi toliko lud da ga pozove da bude trener Zvezde. Ne verujem da bi se to svidelo navijacima ;). A to da Zenga ide na leto, ne verujem. Bilo je prica da ce zameniti Mancinija u Interu krajem Novembra, ali posto je Inter poceo da igra bolje, nema sanse da ode tamo...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...