Jump to content

Obavestenje za 2 v 2 turnir


Recommended Posts

Rece covek sa Wasteland of dead children u signituri

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hajli > znam da je bio sarkastican :)

goga > pa idu u odredjenoj meri, uci uci uci, zajebavaj se uci uci uci :) ali warcraft je jednostavno takva igra gde te vuce da raspored bude obrnut, a to nazalost ne vodi nigde sem na dno

sto se tice turnira, ja bi dosao, nekako bi se iscimao, ali fazon je u tome sto su mi ispiti bas  prigustili a i nemam sa kim da igram,a da se cimam cisto zbog zajebancije e pa sry ali radije cu te pare za voz do bg-a i nazad, plus trosak, plus has, plus ufur da potrosim na jedan izlazak u grad.

sto ne pozves raleta davida ili ozima (SM) :)) da igraju sa tobom?

pa naravno da ga nema cim mene nema sve se raspada :(

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

nemam sa kim da igram,a da se cimam cisto zbog zajebancije e pa sry ali radije cu te pare za voz do bg-a i nazad, plus trosak, plus has, plus ufur da potrosim na jedan izlazak u grad.

Isto i kod mene,a i necima mi se do Bga vishe zbog glupave igrice :) nekada jeste,ali vishe ne ...sto BS kaze bolje da pare potroshim na nesto drugo [:D]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

A to su kao neke pare? Meni treba 400 din da odem i da se vratim do BG-a. Nego svi ste vi fenseri pa morate da idete busom/vozom... Koliko puta sam ishao stopom ushtedeo 700 din... Vama da se igra war3 i da hocete da uchestvujete na turu vi bi biste doshli i igrali.

A ne sad svi imaju preche stvari. Sve je to stvar ljubavi i posvecenosti prema igri...

Ako nema nishta od tura da znam da se ne cimam bezveze.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@Voodooman: al' ti volis ovaj warcraft [:D] Samo uvek koristi zastitu i bice sve u redu [:D] Jos ako imas battlechest uuu to mora da boli [:D]

Salu na stranu,iako sam bio na vrlo malo turova za vreme svoje male jadne ([:D]) war3 karijere,uvek je bilo ok tako da treba ici ako si u situaciji da ides e jbg sad sto si stariji to sve vise obaveza tako da ono kad se sagleda koju kintu treba dati za jedan tur a s druge strane svasta jos...jbg provincijalcima se ne isplati bas [:D]

Tako da moras da shvatis da i ljudi koji su stvarno voleli ovu igricu,silom prilika, moraju da se nastave dalje makar to i ne zeleli skroz al' realno srce na ruku tako je i bolje..warcraft treba da bude jedan zanimljiv deo mog detinjstva a ne da ga definise zar ne ?Kako dodje nek' tako i ode..

I sve ono sto je rekao bs,znaci kralju skroz si u pravu,ja sam tako furao tu pricu (malo ovo malo ono ma 100% je izvodljivo...)i onda dok sam se u sebi stalno pitako pa kako mi ne uspeva bre,sretnem starog ortaka(koji je sad totalno propali pokeras)i on poce da mi prica istu pricu...mis'im fuck this [:D] Sva sreca sto nemam pare za wow [:D]

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

"ha-ha" kakve veze ima to sa rl? Postoje ljudi koji umeju da isplaniraju i da iskoriste vreme.

Ovo je lista mojih obaveza pa uspevam da igram war:

Shkola, devojka, drushtvo, wc3, ja i ostalo. Mene vishe jebe net nego to... Mada war trazhi ovakvu listu: wc3 i ti....

Kada bi svi imali takav pogled na ovu igricu mi bismo bili na nivou RoCa i u fazonu shta je to TFT?

@topic:

Znachi nema nishta od tur-a? Nema nishta bez Highl1-jeve organizacije (bez uvlachenja, iskreno)...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

A to su kao neke pare? Meni treba 400 din da odem i da se vratim do BG-a. Nego svi ste vi fenseri pa morate da idete busom/vozom... Koliko puta sam ishao stopom ushtedeo 700 din... Vama da se igra war3 i da hocete da uchestvujete na turu vi bi biste doshli i igrali.

A ne sad svi imaju preche stvari. Sve je to stvar ljubavi i posvecenosti prema igri...

Ako nema nishta od tura da znam da se ne cimam bezveze.

Fora je u tome sto se vecini vishe to ne igra...jer kao sto sam rekao dosta je bilo 4,5 god. za mene je dosta,nema od toga nista,samo nerviranje i prozivanje,ko hoce toga josh neka izvoli,ne kazem ja da nije bilo lepih trenutaka...bilo ih je ali uglavnom sa drustvom iz wara,ali ne sa igricom to je zasigurno.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome sto se vecini vishe to ne igra...jer kao sto sam rekao dosta je bilo 4,5 god. za mene je dosta,nema od toga nista,samo nerviranje i prozivanje,ko hoce toga josh neka izvoli,ne kazem ja da nije bilo lepih trenutaka...bilo ih je ali uglavnom sa drustvom iz wara,ali ne sa igricom to je zasigurno.

shmrc, poshla mi je suza..

freeman je ovde hteo da se pohvali da je igrao wc3 pre nego shto je izashao, sam dechko kaze 4-5 godina,a igra izashla u julu 2002-e, znachi freeman ima insajdera u blizzardu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta da ti kazem jednostavno ti treba lista igracha da vidish odprilike ko ce doci, probaj da napravish novi topic sa suvim prijavamal, znaci samo prijave (najava za dolazak).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ti freemane nemoj toliko da seres, bolje da igram ovu skrnavu igricu nego da idem svake subote na stadio i da vichem "vosha le, vosha le o le ole"

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...