Jump to content

Da se dogovorimo par stvari


exile

Recommended Posts

solflaj, ne zaboravi da si već jednom bio banovan i da ti je dozvoljeno da se opet registruješ pod uslovom da potpuno promeniš manire.

što se ostalih tiče, možda vam se ne sviđa šta vam je moderator rekao, ali on je moderator i obavlja svoj posao na način na koji on (a i admini) misli da treba. ne vidim što je toliko teško poslušati ga, ali ako BAŠ morate da postujete gluposti i svađate se, ovo nije jedini WOW forum na internetu, ništa drugo ne mogu da vam kažem.

Link to comment
Share on other sites

exile je samo member tako da moze da ga sisa :P ne obracajte paznju na njega

'assumption is the mother of all fuckups' [;)]

btw sulflaj, ovo je deo za wow, ali poshtuj druge ljude. ja sam u proteklih 6 meseci prestao da chitam topike na wow delu koje nisu otvorili exile, kemp i kole, jer su generalno u maniru 'JA SAM TEH OWNZOR MOJ PALA CHINI ZILION DMG!!!11 - BRATE KOJI SI NUBLAR" itd.

to je kao kad bi te neko na ulici zaustavio da te pita koliko je sati, a ti mu odgovorish sa 'e brate imam Seiko koji meri vreme u 12 najvecih gradova, baterija mi je urbanijum kadmijumska +5 na staminu, i mogu da shtopujem muvi na 50m'

posle par godina na forumima cesh skapirati na shta sam mislio..

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

hahah mohan se pogodio jer sam ga sinotj najgore izignoriso (opravdano ali to nije bitno) kad je doshao na svoj bi-monthly-5-minute-haomarush-visit ;oP

exile je krenuo sa ok idejom, samo napred...ja sam molio, pa se shalio, pa upozoravao...na kraju sam digao ruke do te mere da ili ubijem ceo topik kad me smori ili brishem postove bez ikakvog kontakta sa transgressorom...nemam nerava za neljudsko ponashalje vishe...

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam sta rece Ivan,pa cu birati reci,al poenta ostaje ista.

OK,sta ti neces da vidis,za to me boli uvo,sekcija je za wow,i tu su topici za wow

ja sam postavio 1 glup topic,zato sto znam da ce da se svadjaju,i sto da ne,bilo bi monotono da se malo ne pic...

Ti se macane osecas prozvanim ?

tebe niko nije spominjao da si postavaljao glupe topice... No dobro, nebitno.

pfff ti si tek prso kad samo koletove topike gledas ^^ a btw exile je otvorio neki topic vezan za wow ? O.o dont recall ... kemp respect mada je ipak nubzor \o/

Pa ja te hvalim a ti tako meni vracas ? :(

Zasto bi ja stavljao topice ako nemam sta pametno da napisem u njima ?

@Kole

Izgleda da cu i ja tako da zavrshim ko ti :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da kovacheva ideja mozhda nije losha. Napraviti neki sticky tipa "Blizzard sucks" ;) i onda tu svi kad se iznerviraju bace komentar. I posle vidimo koliko zapravo dana u godini niste mogli da se igrate i posaljemo blizzu peticiju iznerviranih forumasha da vam to nadoknade na ovaj ili onaj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...