Jump to content

New Pet


Ciklon

Recommended Posts

Pozdrav svima, bicu kratak, poceo sam da igram WoW krajem decembra i stigao sam do 38 lvl kao hunter, interesuje me gde bih mogao naci novog pet-a a da ima Cower i Growel i koliko je uopste dobra ideja menjati ga. Ako zelite navedite neke vase predloge ili iskustva vezana za hunter-a koja bi mi mogla pomoci. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

http://www.goodintentionsguild.info/hunters.html

Mozes imati vise petova, samo odvedi taj svoj u stable, tame novog peta, npr. Moonstalker u Darkshore-u (cini mi se da ima cower - koji ti uospte ne treba - mada zavisi od tvog nacina igranja), lupaj ostale kreature sa njim i on cete nauciti cower .. kasnije se vrati u stable uzmi svog starog peta i nauci ga

Link to comment
Share on other sites

uf...dal da pishem ponovo sve ili da trazhi stari topic gde sam elaborirao o petovima...

ajd na brzaka:

za pve - kornjacha, meda i guda (guda ima delimichni pvp vijabilitet, mada vishe protiv mili protivnika)

za pvp - rake (rare lav iz mulgorea) broken tooth (rare puma iz badlandsa) i skoro bilo koji slepi mish, (ZG lvl 60 su popularni trenutno jer sa njima si siguran da duaraju na 1.0 sec)

ova machka iz badlandsa se uzima jed ima najbrzhu brzinu napada od svih machki

ono sto mnogo ljudi ne zna je da, zbog manje hp i armora od machki, slepi mishevi imaju veci dps, takodje najbrzhi medju njima napadaju 1.0 kao broken tooth i mogu i claw da nauche

NAJBITNIJE: kada chujete neku budalu (sa medom najcesthe) da vam kazhe "lol you'r pet is crap mine is 3 lvls lower and does more dmg" nemojte da se tripujete...normalno je da medved koji ima napad na 2.5 sec radi vetji dmg od machke koja udara na 1.0 sec, ali je dps machke bitno vetji...

takodje - bangalash je nekad bio odlichan pet jer je imao ultra brzinu trchanja...sada je to odstranjeno i svi potovi u igri se krecu istom brzinom a dash i talenti su jedini modifikator...takodje nekotj davno petovi su zadrzhavali rezistanse (pa je banga kao elitash bio keva), sada vishe ni to ne postoji, samo brzina napada ostaje, sve ostalo se uzima iz standardizovane tabele za tu vrstu zhivotnije

Link to comment
Share on other sites

Cekaj znachi one letece zmije nisu nizasta? TT ja bi samo zbog toga igrao huntera :))) bash su nekako uber cool :) tauren female krava i zmija so cool :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

guda ftw!

kapiram da je bolje po ostatak sveta ne racunam hunte da je standardizovan pet sistem. mada nekako sve ima svoje medjed bi trebalo sporije da trci od mace itd. ali avaj.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

zmije rade premali fizichki i ne dovoljno visok i uchestao lightning damage da bi bile interesantne

medved zaista trchi sporije od machke, tj meda je jedan od onih zhivuljki (kao kornjacha npr) koja ne mozhe da nauchi dash...

prosechan rare spawn je 8 sati, psotoje brzhi i postoje sporiji respawnovi ali 8 je neko merilo, Rake je lvl 10 rare, ne rare-elite (no ja objasnih zasto vishe nije bitno dal je elite...)

gude iz blasteda nisu vatrene, ashmane boar (koga ce svaki vlasnik gude tejmovati da nauchi za sada navetji charge) nije vatren vatj ima onaj smoky efekat kao da se pushe/isparavaju...ono sto je crveno i vatreno su hellboari i to su demoni koje je nemoguce tejmovati jer, jelte, nisu beast klasa...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da je najbolja zivuljka sova,al da je mozes pripitomiti tek na 50 lvl-u,

gde se uopste ona nalazi

btw

kao ''iskusan igrac'' sam u Ashenvilu poslao mog peta(belog krokodila) u qrac,i tek onda shvatio da je vuk koga treba da pripitomim 1 lvl veci od mene,sta da radim,gde u Ashenvilu mogu da nadjem neku finu zivuljku,samo da pregrmim do 27,28 lvl-a??

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

@Solflaj

rekose vec ljudi, imas na sajtu http://petopia.brashendeavors.net/

idi na Top Choice: 50 Great Pets pa imas tamo po lvlima koji su dobri petovi ..

valjda mozes da izadjes iz Ashenvale-a da nabavis nekog peta :)

i nisi napisao koji si ti lvl sada ..

npr.

Mist Howler (22) & Ghostpaw Alphas (27-28) If you want a fast attack wolf with a lot less bother than the SFK worg, these two Ashenvale zone 1.3 attack speed wolves are the ones for you. Mist Howler is grey and appears at 22 and is a rare spawn, the Alphas are bluish white, are much easier to locate, and come with Bite 4 and will come with Howl 2 in 1.7. Very decent all-purpose pets that can match most cats for speed in attack speed. Mist Howler also has a very fast intercept speed.

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Samo jos jedno pitanje,  [:)] , u cemu je fora sa "training points" jel to nesto kao bodovi sto dobija za talenat samo sto je ovo a pet-a ? Pitam jer sa novima pet-om jako malo tih poena dobijam i nemogu ga dosta toga nauciti !?

Kako ti pet skache levele tako dobija training poene.Kod pet trainera uzimash neke ability-je koje tvoj pet mozhe da nauchi.Isto tako postoje neke koje ne mozes da uzmesh kod trainera vec ih dobijash tako shto tamujesh nekog beasta koji ima taj ability (obichno svinje imaju charge , claw i bite valjda medvedi nisam siguran)...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...