Jump to content

par pitanja


KalElen_

Recommended Posts

totalni sam amater, dosada odigrao 10ak partija u kojima sam isprobao par heroja i izvalio da mi najvishe lezi zeus. pitanja su sledetja

-njegov tretji spell mi nije bash najjasniji, kako se koristi i sha radi?

-koje artefaktove bi trebao da skupljam? znam da od ona 3 bustera sklopim srce i neke patike(od rkavica i chizama), ali chesto sam dolazio u situaciju da imam zlaio, ali ne znam kako da ga potroshim, imate li neke preporuke za josh neki tako jak kombo, pre vega bih zeleo da povetjam brzinu jer me uvek fraguju brzi heroji

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

3 magija pravi dmg na osnovu trenutnog hp-a kolko znam.

Sto ce reci da je najbolje da je rokas kad je nekom pun helt,onda nanosi najvise dmg-a.

Sto se tice itema imas dosta kombinacija,posto je zeus nuker,bolje resenje je boots of travel nego power treads(posto si pretpostavljam na to mislio) i ovo sto su ti rekli,plus mozes da dodas i linken sferu,ali to ces vec sam videti.

Pozdrav

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Hehe, i meni je Zevs bio omiljen kad sam pocinjao da igram! :) Tamo kao nesto stojis u lajni, krljas struju po kome stignes, kad ti kolege kazu: "Zevs, shesta!", stisnes jedno dugme i dodju pare... Jos mi je bio dobar i Doom Bringer (to je bio onaj stari, heroj nije bio ni za kurac, samo da rusi kule i da krne nekom doom-a svake prestupne, ali brate, kad ga krne, sigurno ubija! :D )

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Koristi prvu milion puta ako imas manu dobra je za kes a i dosta puta se odbija tako da protivnicki heroj ne moze na miru da kripuje

kada mu oduzmes pola energije na tu foru i ako je on ret pa nema prsten ili heal onda ga sprzis sa

mixom prve i druge tako na pocetku

posle ti je jos lakse kad imas ulti

tj imacas mass frags tako da kesa uvek a od itema bustere mystic stuff = Scepter

i mozes ako je dozvoljeno posle jedan refreshere cisto da se zezas

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

Doom Bringer (to je bio onaj stari, heroj nije bio ni za kurac, samo da rusi kule i da krne nekom doom-a svake prestupne, ali brate, kad ga krne, sigurno ubija! :D )
a sad je kao bolji?a i zaboravio si trecu koja skida 500helta

zeusova 3. spell je samo za late gaming kad se nakupi neki push od 5 heroja.svima siba procenat helta,ne znam koji tacno.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

a sad je kao bolji?a i zaboravio si trecu koja skida 500helta

zeusova 3. spell je samo za late gaming kad se nakupi neki push od 5 heroja.svima siba procenat helta,ne znam koji tacno.

Nije bolji? Trci ko drogiran, bije ko drogiran, doom ima non-stop? Onaj stari je bio najlosiji strength, a ovaj zabija!

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

hvala svima koji su odgovorili. pregledao sam malo komboe na dota-allstarsu i zanima me sledetje:

-da li hand of midas pretvara protivnichke creepove u zlato, ima li cooldown i troshi li manu(btw pretpostavljam da kada ih pretvorish u zlato to zlato ide direktno na tvoj konto). ovo razmatram jer sam nashao par odlichnih komboa za koje treba extramnogo zlata, te bi eventualno hand of midas mogao mnogo da pomogne

-da li je neko koristio deamon magese koje daje necronomicon, kakvi su, koliko mane koshtaju i koliki je cooldown

-gde se kupuju svi ovi recipe scrollovi(chini mi se da je to mogutje u bazi, ali nemam igru kod kutje da bih mogao da proverim)

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

svi recepti se kupuju u bazi

edit: ako ti je recept besplatan, automatski ce ti se sklopiti item chim budesh imao sve potrebne iteme u inventaru

Besplatan je ako kosta drveta.

Uzmes midash, targetujes kripa protivnickog kripa za 70 mane, krip umire, ti dobijas bonus gold i exp.

Necro je najbolji item u igri, ali kad skontas kako se koristi. Bice ti tesko u pocetku, pogotovo ako nisi igrao warcraft...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

wtf 70 mane, pa to znachi da na 2 grupe(8 ili 10 komada) kripova ja treba da potroshim celu zalihu za neke bedne pare. ne bih rekao da se to isplati, barem ne za intelligence heroje

sho se tiche drveta, to zaboravih da pitam, ali eto vetj si mi pojasnio, drvo = free

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Midash=MIDASZ! ^^

ne radi tako, ima cooldown nekih nemam pojma stvarno koliko(reko bih minut-minut ipo)i naravno da se isplati,i mozes da targetujes samo 1 crepa :P najvise se isplati budjavim agiliti koji imaju mali base dmg i koji su meelee.

Naravno! Phantom Lancer, Bounty, Magina, Nerubian Assassin, Riki, you name it! Znaci mozes da ga bacis svaki drugi wave, chini mi se. Jako je nezdravo kad ides kroz sumu pa naletis na kentaura ili pokemona (ursu), dobijes oko 250 dinara + jos jedno 50 kad prebijes malog.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Kale :)

Sta bi ti da imas Midas i da samo skupljas zlato :)

Probaj...mogucnosti ima tona :)

Ako igras na Bnetu idi na kanal DCE ili me dodaj u friendse (f4ts0) pa mozemo zajedno da pikamo, upoznam te sa dobrim hostovima, ima nas dosta i super su partije

Link to comment
Share on other sites

hvala vam svima ljudi. uveliko experimentishem, a uskoro nameravam da pochnem da isprobavam i druge heroje. ipak josh sam daleko od bneta, za sada samo odlazim 1-2 nedeljno sa nekim ortacima(dule_smor koji me ovde kao nesho proziva je medju njima)

@per_tu sho se tiche mide, mozda sam ja zeleo previshe, ali ovo sho ima meni deluje premalo

@maude, hvala, probatju to

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Kale :)

Sta bi ti da imas Midas i da samo skupljas zlato :)

Probaj...mogucnosti ima tona :)

Ako igras na Bnetu idi na kanal DCE ili me dodaj u friendse (f4ts0) pa mozemo zajedno da pikamo, upoznam te sa dobrim hostovima, ima nas dosta i super su partije

Ma najbolje ce nauciti u lanu, da igra sa relativno dobrim igracima, to znaci koji su poceli pre jedno 6 meseci, jos ne sabijaju, a nisu ni matorci od 30 god kojima ne mozes objasniti zasto je sa nekrolajtom bolje baciti dagon pa shestu... Ako odma krene da igra na dce, prvo sto ce se skenjati, masa ce ga gaziti, a i ne bi me chudilo da dodje neki rtd sa accessom i da ga banuje... Tako da... moj savet je: igraj prvo u lanu nekih 2-3 meseca, pa onda igraj ap na dce, uzimaj heroje s kojima znas da igras, a posle predji na ar....

jedino shto ne moze da se baci ako partija potraje ..

kalene .. kad odesh da pikash .. dodji 15 min ranije, uchitaj mapu, ukucaj cheat za lovu, sklapaj probaj i tako

Kako to mislis ne moze da se baci? Ja na midash gledam ovako: to je item koji kosta 1600. Posle 10 koriscenja sam sebe isplati => dobijas 25% att speeda za dz. Jedini je problem ako su oni inteligence-i, pa krenu rano da guraju, tj pre nego sto se isplati, ali i onda mozes da ga prodas (za 800) i nista nisi izgubio...

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

zeus je nuke teshki, to si vec shvatio siguran sam, svejedno, ne moze se zevs uvek isto igrati, zavisi od protivnika, i naravno saveznika, sad dajem primer za jednu partiju (u kojoj je zevs godlike za STR heroje)

elem:

zevs, meduza, sirena, slardar i nortrom heroja sa njim u timu, neki mozda 40i minut igre,

a u drugom timu sve Strenght heroji: Magnataur, Rigwarl, Davion, Tiny i Barathrum.

ja sam bio silencer, e sad kako biste vi odigrali ovu partiju da ste zevs, pitanje za sve :)

Link to comment
Share on other sites

zeus je nuke teshki, to si vec shvatio siguran sam, svejedno, ne moze se zevs uvek isto igrati, zavisi od protivnika, i naravno saveznika, sad dajem primer za jednu partiju (u kojoj je zevs godlike za STR heroje)

elem:

zevs, meduza, sirena, slardar i nortrom heroja sa njim u timu, neki mozda 40i minut igre,

a u drugom timu sve Strenght heroji: Magnataur, Rigwarl, Davion, Tiny i Barathrum.

ja sam bio silencer, e sad kako biste vi odigrali ovu partiju da ste zevs, pitanje za sve :)

Nekronomikon, smrt za strength, i nakrmacio bih trecu, ofc.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

zeus je nuke teshki, to si vec shvatio siguran sam, svejedno, ne moze se zevs uvek isto igrati, zavisi od protivnika, i naravno saveznika, sad dajem primer za jednu partiju (u kojoj je zevs godlike za STR heroje)

elem:

zevs, meduza, sirena, slardar i nortrom heroja sa njim u timu, neki mozda 40i minut igre,

a u drugom timu sve Strenght heroji: Magnataur, Rigwarl, Davion, Tiny i Barathrum.

ja sam bio silencer, e sad kako biste vi odigrali ovu partiju da ste zevs, pitanje za sve :)

zbudzish mu 3cu, kupish blink, sklopish 2-3 kontrola item-a po izboru, npr necro, ginza i josh jedan eul, dizejblujesh, 2-3 iz njihovog tima u jednom dobrom push-u, jednog hex , drugom iscedish manu, 3ceg eulujesh, prebijete onu 2cu i ponovite proces, srushite main kulu, i u najboljem slucaju josh koju baraku, i onda ponovish ceo proces dok ih ne ostavish bez baraka, mada sve je pitanje organizacije u ekipi :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...