Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

what's today?

pa bio mi moj dragi danas... extra dan... i sad sam sam srecna i zadovoljan kao malo dete kad dobije novu igrachku :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana sam u totalnom rasulu,ali bukvalno.Ne znam šta mi je.Nije mi do ničega,ne smaram se u školi,u stanju sam da ceo čas samo sedim i da mi nije dosadno iako oko mene je spika koja me nikako ne dotiče,vratio se malopre sa cirke na koju mi se nije išlo,sutra ponovo imamo zakazano a isto mi se ne ide.Strašno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw suvishe naporan dan danas

celu noc proshlu sam radio plakate za neki rad za fakultet, pomagao bratu oko njegovog projekta (dva studenta arhitekture u stanu), nosio postere na stampu u Cvijicevu, cekao sat i po, dosao kuci, odspavao 5 sati,uspavao sam se za rhh a sad treba u toku noci da odradim josh 2 postera, ponovo da idem ujutro u Cvijicevu, kod Verano motorsa, dam 3500 za josh dva postera i nekako stignem da odem do ortakinje u centru kojoj sam danas sjebao komp tako sto sam gurnuo dvd u cd plejer, pa se win xp zaglupeo, ja resetovao komp a posle nisam mogao ni safe mode da podignem...stalno win dolazi do onog loading scroll-a i tu se resetuje posle nekih tri minuta skrolovanja, a sto je najgore komp nov. nema ni pet dana kako ga je dobila

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Da nisi peder?

mislio sam na korija [:D]

btw upravo sam na nekom forumu procitao naj naziv topika ikada [roflmao]

Bosanac: dijagnoza ili nacionalnost?

Ako se neko nasao pogodjenim, boli me kurac :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...