Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni sutra testovi, imam samo knjigu, a milion ljudi mi reklo da bih trebao i testove da pogledam - shto mu nekako automatski dodje da padam ;)

ako neko ima CD ili testove (iscimao sam 50 ljudi i niko nema), bio bih mu/joj zahvalan [:D]

za voznju ?

mozda ja negde imam u papirnoj formi .. cu bacim pogled al kasno si se malo setio .. al nema veze bar onda za sledeci put da budesh spreman [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kao da to nije bilo dovoljno, pred kraj termina bane lik čija slika stoji u rečniku pored termina peder.. bah.

A ti si se u stvari izbedacio sto je on usao tek pred kraj termina pa nije uspeo da uhvati tvoj zavodnicki pogled? [roflmao] Nije ti dosta Bole...

Inace i dalje strebam teoreme iz matematike tako da sam smoren ceo dan. Sutra idem na neki mini-seminar nekih amera koji ce da nam objasnjavaju kako treba volonteri da koriste PDA kad idu u kampanje od vrata do vrata. I onda ja zamisljam kako prosecan srpski politicki (ili bilo koji drugi) volonter, koga su jedva naucili da posalje sms, bocka po nekom tamo PDA uredjaju dok ga prosecan radikal juri oko okucnice sa lopatom ili nekim laksim vatrenim naoruzanjem, ubedjen da ovaj podatke direktno putem satelita prosledjuje CIA i Vatikanu...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vezbe iz Matlaba.

Zanimljivo je. Onako. Kuckam i blekim po RUR-u :)

Asistentkinja paradira u suknjici :)

@alice

Jos prosli mesec :)

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Voljno, postupi po naredjenju! [:D]

posle posla naravno ;)

postupila po naredjenju! :o)

doshla peshke kuci... sad sam umorna k'o pas, ali bedak i dalje prisutan... mrzim ovakve dane...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

onda pod 'ladan tush, i sa kolegom demijanom na kafu :D

i'm getting out of ideas, get a grip! ;)

hehehe... pa ti ocesh da ja umrem sad kad mi krenulo u zivotu... c c c...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

dobar si statore sa ovim enrd fazonima;))

ma josh je on sitna riba tamo, ali kontam da vodje timova maste brke ali ko zna za par godina hohoho

inache nisam dochekao rezultate,

pitam ja fino asistenta kao:"izvinite kad dolazi profesor arandjelovic", a on ce meni:

" pa znash kako, isus* se malo sinoc oleshio...."

tako da sam odmah zapalio kuci.sad na uchenje, mozda danas nadjem vremena da pogledam old boy-a.

*profa

Izvini jel pricas o Bobi Fisheru/isusu/a u stvari super pijancu (matematika) ???

Link to comment
Share on other sites

dosla kuci i bas sam se nesto smorila...

2 drugarice koje su u nekim ultrasupergiga dugim vezama, koje mi ceo zivot pricaju o moralu i drobe kako ja nista ne shvatam ozbiljno, pocele da varaju svoje voljene momke i sad seru 'boozee ivana, pa ti ne znas da se provodis, zivot je samo jedan, budi drolja kao mi, sta bi ti falilo...' dobro, ne bas tim recima

: )))

a ko bi reko, bile su tako fine...

maaaa, sto rece jednom jedan mudrac sve zene su drolje bReeee

: )))

sad sam se iznervirala

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Bsh. Svaki dan slusam uzasne price i sa muskih i sa zenskih strana. Pitam se postoji li neko ko ne svrlja. Svi su odlemili.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zhena je sranje, to je i naucno dokazano....

u kuhinju.. marsh.. MAAAAAAARSH

podseti me da ti dugujem pitje za ovo [:D]

inache pravim neke planove kako da potroshim pare koje imam, ali slaba mi rachunica. nadam se da tju natji neki casual sako za ne toliko velike pare uskoro... ako ne, onda donji deo treshe i dux (i samo da sachekam da mi neko prikenja shto nemam sako ili uopshte neshto u tom fazonu [:(!] )

p.s. sad sam (opet) skapirao kolko je ovo jak topic. genijalan!

Link to comment
Share on other sites

dosla kuci i bas sam se nesto smorila...

2 drugarice koje su u nekim ultrasupergiga dugim vezama, koje mi ceo zivot pricaju o moralu i drobe kako ja nista ne shvatam ozbiljno, pocele da varaju svoje voljene momke i sad seru 'boozee ivana, pa ti ne znas da se provodis, zivot je samo jedan, budi drolja kao mi, sta bi ti falilo...' dobro, ne bas tim recima

: )))

a ko bi reko, bile su tako fine...

maaaa, sto rece jednom jedan mudrac sve zene su drolje bReeee

: )))

sad sam se iznervirala

bice od tebe dobra supruga! [:D]

Link to comment
Share on other sites

uhakovao sam statora! :

/------------------------------------------------------------------\

|                      Dobrodosli na VoID!                         |

|- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |

|Trenutno se vozi na SuSE PRO 9.3                                  |

|Celeron 733MHz 512 RAM-a 20 GB HDD, 100Mb/s uplink na nod bloka 70|

|VoID ima izlaz na net preko Neobee-a aDSL-a 768/196 Kb/s          |

\------------------------------------------------------------------/

sa1nt@VoID:~> ls

;)

shalu na stranu, skidam testove, namuchismo se poshteno da namestimo, tako da kolega stator dobija pice od mene zajedno sa kolegom maudom [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...