Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dnadam se oko torenta... *prokleti dl mi ide loshe, ne znam da namestim te neke portov il shta vec treba da se namesti...

+za nekih desetak minuta idem u teretanicu:)

( [;)] )...

Stvarno mi te je žao, mučiš se sa 6mibita [;)]

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vratili se iz Tramvaja ,bilo xtra i preterano vruce vruce .Shteta nisam poneo fotoparat ovaj put :(.

Inache PWNova sam nasheg Dragana vasheg Sa1nt-a 5-3 ,chastio zene picima ,djusko jedno 3-4 chuke ,popio par alkoholnih i par bezalkoholnih pica i na kraju izashao napolje...

Link to comment
Share on other sites

Ono bio juce na rhh-u puko sam sve partije dote jeeee ono bas sams e smorio... a posle ovi isli sa draskom na cirku a ja nisam mogao jer "postim" po tom pitanju... inace sada malo cituckao neku stracnu literaturu pa cu nesto malko za fax pa onda idem kod ortaka malo da bleimo i tako.. ono ne zalim se :)

Link to comment
Share on other sites

Ewo owako... Tek sam sad sela za komp...

Prwo moram swima da wam se izwinem za ispalu juche... Zaista mi nije bila namera da bilo koga zeznem, ali wisha sila...

Skoro ceo dan sam prowela sa malom u bolnici... Pala je u shkoli, uganula skochni zglob, a na glawi ima 2 kopche... Iz bolnice su nas pustili tek sinoc oko 20h... Drzali su nas tamo tako dugo da budu sigurni da nema potres mozga... Ali to nije bio kraj mojim mukama... Gospodjica je nocas dobila temperaturu, tako da smo o5 zawrshile u hitnoj... Ona sad, pile moje spawa, a ja pijem kafu u nadi da cu uspeti da ostanem budna... Premorena sam uzasno...

I da stwar bude josh gora, Wlada juche po podne krene iz Nisha, ne bi li bio sa nama, ali mu jawe da je njegowoj kewi pozlilo, zena ima tumor dojke, tako da je morao da se wrati kuci... Strashno...

Trebalo je swe to preziweti... Jedno zlo nikad ne ide samo...

Josh jednom IZWINITE DRUGARI NIJE BILO NAMERNO!!! :o(

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^^ u je , bas nemas srece ...

sinoc sam bila na onoj zurci exit-a - studiraj bolje :)

nije bilo lose , cak krajnje cool , vodila sam ortakinju koja ne slusa tu muziku , ali ovo joj je vec drugi izlazak na takvo neko desavanje i polako se privikava- jeee :) , jedino sto joj kao treba vremena da se opusti i igra pa malo smara sa izlazenjem napolje ali ok ;)

sve u svemu , mnogo mi je bolje radio domaci dj nego strani - ko i po obicaju bar sto se mene tice :)

posebno mi se svideo video rad - zeleni laser - aaahhhhhh -bio je extra extra :D

a da , srele smo i jednog rurovca :)

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...