Jump to content

odnos klasa


Solflaj

Recommended Posts

dobro sad jesam kenjao za duele poshto ja nikad ne duelujem a druide uglavnom startujem u cat formi u ab-u... (kad ninjujem zastavu neku, kad su vetje pegle onda su ili pozadinski hileri ili medjedi).

shto se stun locka tiche... ne shvatate koliko je to prvo psihichki zahtevno u smilsu koncentracije (kad sam igrao sa warriorom gledao sam tv, slushao muziku, i u isto vreme bio u top 3 pod killing blows)da se izvede jer skoro svaka klasa zahteva drugachiji pristup, pa chak i kad se izvezhbate da to radite mehanichki opet je velika shansa da tje minimum jedan od tih stunova omashi (kolko puta su mi samo popovi uradili resist ili je jebeni parry na kidney shot) shto onda zahteva josh vetju dozu koncentracije da bi se "greshka" popravila.

inache, ushao sam juche u wow i peglao ab da isprobavam ambush.

radim 1300-1500 na cloth i druidima u cat ili obichnoj formi (na opremi mog ranga, na jachoj opremi radim 900-1200.

oko 1000 na mailu, i oko 700 na plate (poshto su skoro svi warriori und paladini kod mene u besnoj opremi, ako naidjen na nekog gimpovanog radim malko vishe).

ali ja imam loboto koji je skroz ok za non MC/BWL opremu, drugim rechima ... loboto je klasa iznad od moje ostale opreme.

naleteo sam i na 2 roguea u (skoro?) punom BF i njima sam radio dosta manji dmg... kao hunteru recimo O.o

gledao sam i koliko dmg rade protivnichki roguei na meni i nisam nashao preko 1500 osim sa berzerker buffom, tako da je ono tvoje "normalno 1800" ipak preterano.

istini za volju 2-3 puta me je jedan druid u cat formi isekao za po 1700 dmga iz cat forme (i to bez berzerkera mislim) ali rank 12 je bio i pitaj kurac koju opremu ima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro sad jesam kenjao za duele poshto ja nikad ne duelujem a druide uglavnom startujem u cat formi u ab-u... (kad ninjujem zastavu neku, kad su vetje pegle onda su ili pozadinski hileri ili medjedi).

shto se stun locka tiche... ne shvatate koliko je to prvo psihichki zahtevno u smilsu koncentracije (kad sam igrao sa warriorom gledao sam tv, slushao muziku, i u isto vreme bio u top 3 pod killing blows)da se izvede jer skoro svaka klasa zahteva drugachiji pristup, pa chak i kad se izvezhbate da to radite mehanichki opet je velika shansa da tje minimum jedan od tih stunova omashi (kolko puta su mi samo popovi uradili resist ili je jebeni parry na kidney shot) shto onda zahteva josh vetju dozu koncentracije da bi se "greshka" popravila.

inache, ushao sam juche u wow i peglao ab da isprobavam ambush.

radim 1300-1500 na cloth i druidima u cat ili obichnoj formi (na opremi mog ranga, na jachoj opremi radim 900-1200.

oko 1000 na mailu, i oko 700 na plate (poshto su skoro svi warriori und paladini kod mene u besnoj opremi, ako naidjen na nekog gimpovanog radim malko vishe).

ali ja imam loboto koji je skroz ok za non MC/BWL opremu, drugim rechima ... loboto je klasa iznad od moje ostale opreme.

naleteo sam i na 2 roguea u (skoro?) punom BF i njima sam radio dosta manji dmg... kao hunteru recimo O.o

gledao sam i koliko dmg rade protivnichki roguei na meni i nisam nashao preko 1500 osim sa berzerker buffom, tako da je ono tvoje "normalno 1800" ipak preterano.

istini za volju 2-3 puta me je jedan druid u cat formi isekao za po 1700 dmga iz cat forme (i to bez berzerkera mislim) ali rank 12 je bio i pitaj kurac koju opremu ima.

Pazi rog u principu jede druida za doruchak. U duelu druid stvarno ima dva stuna sa kojima eventualno moze da izvuche dva rizichna heala jer ne traju dugo... a van duela, zavisi ko koga prvi vidi al' je rog realno u boljoj poziciji gotovo uvek.

Stunlock odraditi kako treba je stvarno umetnost. Kao shto si i sam rekao suvishe lako se desi da tvoj protivnik resistuje stun (parry nebi trebalo da ti se dogodi, ako ga bijesh sa ledja [:p] ) shto obichno totalno sjeb... ceo koncept. Ljudi koji ne igraju rogove moraju da imaju u vidu da kada rog radi stunlock on u isto vreme nemoze da radi full dps, a stunlock ne moze da traje previshe dugo bez "blinda" .. tako da ako si u stanju da prezivish jedan stunlock i da ostanesh sa recimo pola HPa, chesto mozesh prosto da se okrenesh i urnishesh jadnog roga koj je ispucao sve shto je imao. Al mnogi ljudi i ne rade sve shto je u njihovoj moci da isabotiraju taj stunlock. Gomila ljudi koristi svoje insagnije za prekidanje stuna il kako se vec zovu, nego izaberu neku plavu glupost koja im daje malo pasivne statistike.

SHto se ambusha tiche, Mohi morash da imash u vidu da 99% rogova sere nenormalno kad ih pitash koliki ambush rade [:)]

Prosechni ambush je stvarno blizi ovome shto Ramirez kaze... al' vala da druid u cat formi udara jache, to josh treba da vidim.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ne znam sta da vam kazem al kod mene na serveru vecina rogova ima 3-4 bf perdition blade i neke lepe trinkete/prstenje i bwla i rade ambushe za po 1800 na suknjama a ortak iz gilde je imao 2500 ambush na core houndu sa 5 sundera i bafom iz dm tributa ... btw u tom trenutku je imao 1600 attack powera znaci bez dm buffa ima 1400 ...

grand marshals dirk > perditions blade ali bloodfang/ns > field marshals set .... pvp setovi su uglavnom stamina tako da grand marshala/high warlorda ne mozete gledati kao najveci dmg ... a dagger rogue = attack power

btw ja stunlock ne podrazumevam bez blinda da se razumemo .... cak mozda i 2 blinda :D preparation itd itd ... to je ono sto sam rekao bez cdova rogue=kurac sa cdovima rogue=bolestina ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@chuma

ne shalim se, dosta puta su na meni alijansini druidi uradii po 1600-1700 crit iz tog njihovog ambusha... a i moji ortaci druidi isto kazhu da rade toliko (i ja im verujem ofc).

ali opet dobar druid ne ide na rouga u cat formi jer su velike shanse da se zajebao :D

Pazi ne znam sta da vam kazem al kod mene na serveru vecina rogova ima 3-4 bf perdition blade i neke lepe trinkete/prstenje i bwla i rade ambushe za po 1800 na suknjama a ortak iz gilde je imao 2500 ambush na core houndu sa 5 sundera i bafom iz dm tributa ... btw u tom trenutku je imao 1600 attack powera znaci bez dm buffa ima 1400 ...

grand marshals dirk > perditions blade ali bloodfang/ns > field marshals set .... pvp setovi su uglavnom stamina tako da grand marshala/high warlorda ne mozete gledati kao najveci dmg ... a dagger rogue = attack power

btw ja stunlock ne podrazumevam bez blinda da se razumemo .... cak mozda i 2 blinda :D preparation itd itd ... to je ono sto sam rekao bez cdova rogue=kurac sa cdovima rogue=bolestina ...

e sad, jbga... lepo je tim rogueima kad imaju takvu opremu (ja sam dosta puta prekidao wow i imao pauze pa sam uglavnom guildless=nema MC/BWL). ali pokushavam da konkretno pricham o opremi mog ranga. ja imam att power 600 sa daggerima, neshto vishe sa machetama (da, dagger rogue = crit equip / sword ili combat rogue = att power equip).

a i taj ambush od 2.5k... em ima uber opremu em je imao sve buffove i verovatno pokoji potion buff... em treba da te ukenja. ja na istom liku neki put uradim crit 950 a posle 2 minuta uradim crit 1250...

shto se tiche setova... i ja bih preferirao BF ili NS (daje plus 10 energije kao bonus), ako nishta drugo onda zbog ressistanca koji daju a koji znache u pvpu mnogo.

Link to comment
Share on other sites

@Mohican

Upravo o tome ti pricham, 2.5k ambush... 1400 AP... chista pricha.

CHak i da mu se desilo da tako neshto odradi u MCu, to nema nikake veze sa pvpom.

Bash sam se igrao neki dan testirajuci ambush sa raznim buffovima itd.

Na sebi sam imao MotW, onu winterspring vodicu, eko za 30 strenght, warrior buff i mongoose elixir... attack power je bio oko 1200.

I povrh svega sam koristio ZG trinket.

Ambush mi nije ishao preko 2.2k... a po Avataru oceni koji dagger sam koristio [;)]

Link to comment
Share on other sites

@Mohican

Upravo o tome ti pricham, 2.5k ambush... 1400 AP... chista pricha.

CHak i da mu se desilo da tako neshto odradi u MCu, to nema nikake veze sa pvpom.

Bash sam se igrao neki dan testirajuci ambush sa raznim buffovima itd.

Na sebi sam imao MotW, onu winterspring vodicu, eko za 30 strenght, warrior buff i mongoose elixir... attack power je bio oko 1200.

I povrh svega sam koristio ZG trinket.

Ambush mi nije ishao preko 2.2k... a po Avataru oceni koji dagger sam koristio  [;)]

koji je to dagger? high warlord? O.o

p.s. i ako dagger nije armor sigurno jeste... ti si high warlord rogue? O.o

Link to comment
Share on other sites

koji je to dagger? high warlord? O.o

p.s. i ako dagger nije armor sigurno jeste... ti si high warlord rogue? O.o

Dobro na avataru je mach, al tu je i dagger..u shteku

I potvrdjujem da rogovi ne trche unaokolo i rade ljudima 2.5k ambushe [;)]

p.s. ADSL > Kablovski net... lag--> dupli post

Edited by CHuma
Link to comment
Share on other sites

1900 ambush je koji sam ja sa magom sa 500 armora primio je do sada najvishe a pvpujem kao lood i to nisam imao frost armor koji ti poveca 600 armora ili ti sa 9 % redukcije na 17 ili tako nekako ...

to je laz ...

moja kara je velika tako da ja >>> sve ostale ...

pazite se kiligora smrde !~

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobra ab grupa (wsg kad je wsg vikend) i punooooooooooooooooo ne prospavanih noci i eto :)

pa pazi... ja sam na PvP serveru... imamo i jaku pvp gildu shto je retkost u wow-u i jedan meshan raid za AB... kako god da okrenesh ne primaju rogue, mozhda eventualno jednog i taj jedan da je sav u epicima (i da igra dobro naravno). ja sam jednu celu nedelju igrao AB u najboljem hordinom raidu (sa ventrilom naravno), nakupio 500k honora i skochio samo sa ranka 4 na rank 5. to je bilo kad sam pochinjao opet wow i zvali su me samo zbog toga shto sam sluchajno upao prvi put i igrao dobro... kad je raid lider prestao da igra raspao se i taj raid i sad ga duvam lagano.

wsg me zovu u taj sekundari raid samo... a i oni mi idu na kurac, kad smo lvlovali zajedno onda smo bili ok... sad kad su rank 12-13 kao da me ne poznaju.

p.s. da bi postao sa ranka 13 high warlord treba da imash standing 1 oko 2 nedelje uzastopce ili vishe... logika nalazhe da je to nemogutje za roguea na mom serveru. :<

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti imash problema sa ljudima okosebe / serverom a ne sa samim rogueom >:D)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

(da, dagger rogue = crit equip / sword ili combat rogue = att power equip).

MOLIM ?

decko pa o cemu mi pricamo .....

dagger rogue mora da ide na attack power .. zasto zato sto u talentima ima da pojaca crit chance poprilicno sa backstabom i ambushom i samim tim je poenta da taj bs ili ambush bude sto jaci sto znaci vise att powera

sword ... nema pojacavanja crit chancea sa sinisterom tako da ides na krit i mass ss ...

i onda se posle zalis kako sa 600 attack powera ne mos da napravis ljudsi backstab

chuma .... gm set daje kilo stamine i kurton attack powera ... pogledaj gore za razlog sto ne pravis takve kritove .... kao sto rekoh ovaj lik ima 1400 bafovan bez pala bafova sto znaci da ima 16agija od motwa sto je 16ap-a a na core houndovima ne koristi ws water jedino sto je imao je 200ap-a iz dire maul tributa inace pravi po 1800-1900 ambushe ...

btw onaj dement u world of roguecraft pravi bre 1300+ ambush i 1000+ bs critove sa shadowcrafrom i kurton oruzjem

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa mohijem ... ne vidim poentu dizanja kritikala sa itemima na nesto sto vec imam 50 , 60 ili 70 ili koliko god kritikala ... razlika izmedju 70 i 75 % shanse je beznachajna ... dok razlika izmedu 900 i 1500 kritikala se primecuje

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

MOLIM ?

decko pa o cemu mi pricamo .....

dagger rogue mora da ide na attack power .. zasto zato sto u talentima ima da pojaca crit chance poprilicno sa backstabom i ambushom i samim tim je poenta da taj bs ili ambush bude sto jaci sto znaci vise att powera

sword ... nema pojacavanja crit chancea sa sinisterom tako da ides na krit i mass ss ...

i onda se posle zalis kako sa 600 attack powera ne mos da napravis ljudsi backstab

chuma .... gm set daje kilo stamine i kurton attack powera ... pogledaj gore za razlog sto ne pravis takve kritove .... kao sto rekoh ovaj lik ima 1400 bafovan bez pala bafova sto znaci da ima 16agija od motwa sto je 16ap-a a na core houndovima ne koristi ws water jedino sto je imao je 200ap-a iz dire maul tributa inace pravi po 1800-1900 ambushe ...

btw onaj dement u world of roguecraft pravi bre 1300+ ambush i 1000+ bs critove sa shadowcrafrom i kurton oruzjem

brate, prestani da poredish tog tvog morgula koji je sav u epicima sa nomalnim lvl 60 rogueom... kao da poredish lvl 60 sa lvl 65, totalno drugachiji nachin igre.

shto se tiche crita i att powera... opet ponavljam, ne prichaj kad nisi igrao klasu.

lvl 60 sa najjachom non raiding (MC/BWL/ZG) opremom ne mozhe da ima ni blizu 1k att powera sve i da se potrudi maximalno. mozhe da skupi oko 800 ne buffovan ako bash ide na att power, i tako tje sjebati ostale statse, imatje manji crit/hp/itd...

e sad, imajutji to u vidu, svaki pohten rogue ide na stats opremu i +crit/hit, jer i ako imash mali att power i dalje radish po 400+ obichan (beli) crit. shto se tiche ostalog dmg, vetj sam gore napisao koliko radim sa malim att powerom.

i josh jedno ponavljanje... najbolji rogue na mom serveru (chovek preferira 1vs1, ili 1vs2), koji je bio toliko dobar da su prestali da ga izazivaju na duel jer je retko koji izgubio (a inache ne igra mnogo duele vetj juri alliju po svetu, i gankuje BRM), ima plavu opremu i samo 1-2 epica i ne radi preko 1200-1300 crit po svom priznanju (kapiram da ponekad uradi ali ne radi redovno da mozhe da kazhe "radim toliki crit")

sword rogue je uglavnom PvE rogue tako da preferira att power jer tje dobiti buffove od raida i samo spammovati ss/evis/feint/ss/evis/feint/itd... imatje pristojan broj critova ali i nenormalan dmg output zbog att powera.

nisam gledao world of oguecraft tako da netju da komentarishem.

Link to comment
Share on other sites

world of rogue craft je veeeeloko namestanje ... svi filmovi su u princupu izmontirane scene ... etc etc ... npr lik ubije 3 hordasha mag ... a ovi ko znash sta su radili mozda je lik spremao krevet i ishao da spava drkao ili sta god ... gluposti ...

ima film kada warlock sa soullinkom etc ubija epic geared priesta sa anatemom ... etc

gluposti ..

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ti imash problema sa ljudima okosebe / serverom a ne sa samim rogueom >:D)

tek sada videh ovo :S

bezveze da se branim od ovako necheg... ali ne mogu da odolim :D

ja nisam hard core igrach... imao sam svoje periode ali u globalu nisam hc. uz to sam pravio dosta pauza u wowu (jednom mesec dana, jednom 2 meseca, i nekoliko manjih po nedelju-2)... uz to su i neki sa tih friend liste pravili svoje pauze prirodno. sada i sa tim ljudima sa kojima sam bio do jaja pre, a koji i dalje igraju wow, nisam vishe u toliko dobrim odnosima jer nismo vishe u istoj ravni (oni su u pve gildama i kad god su ingame samo raiduju ZG/MC/BWL) da budemo u nekom stalnom kontaktu.

nekoliko ljudi je i prestalo da igra kolko vidim... ili je migriralo dok sam bio odsutan, za neke opet znam da su migrirali, itd...

mozhda tebi delujem kao napor jer ovde po forumu iznosim drugachije mishjenje... opet to je tvoja stvar ;>

Link to comment
Share on other sites

@stormscion poenta world of roguecrafta je da lik radi ambushe za 1300 i nista vise tako da ne zamaraj sa warlocima

@ramirez to sta je tebi normalan rogue je diskutabilno ... ljudi igraju wc3 i sc bez tastature ili igraju quake bez misa i njima je to normalno igranje .... plava oprema nije normalna meni vise ... tier1 jeste

btw ja mislim da mi nemamo o cemu vise da pricamo .... ti si ubedjen da je za dagger roguea oprema sa critom bitnija od att powera a za sword obrnuto .... mnogo bolji rogovi od tebe su meni rekli zasto i kako tako da to tvoje ne znas nisi igrao ne pije vodu ... btw BELI critovi sa dagger rogom ? cemu to ? bitni su zuti critovi ... ambush/bs sa dagger rogom

meni je sad stvarno jasno zasto ti tolko kukas da su rogovi qrton klasa i to je ono sto sam od pocetka sumnjao a to je da ne znas da igras svoju klasu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ Ramirez

Kao shto neko reche da bi stigao do HWL treba ti fina grupa koja visi u ABu non-stop, i punooo slobodnog vremena. E sad na sve to dodash i par drugara da te zamenjuje s vremena na vreme, malo skilla i puno zivaca i tu si.

Do ranka 11 i nemorash da se cimash preterano, chisto par sati na dan...al posle krece pakao.

Meni je sve u svemu trebalo jedno 5-6 meseci da dobijem taj rank 14, mada samo poslednja dva su bila hardcore.

Grupu iskreno morash sam da napravish ili da budesh 100% siguran da kad god pozelish mozesh da dobijesh invite. Ja sam grupu koja me je dogurala do HWLa manje vishe sam oformio i vodio, sa par dobrih drugara.

Inache ne znam bash zashto ti tvoji likovi ne vole rogove u AB. Rogovi su jedna od najboljih klasa za chuvanje zastavica.

@Mohican

Ne znam shta da ti kazem, izrachunaj. Ambush gleda base dmg koj pravish, zbog toga je AP dobar za dagger build. Ali imaj u vidu da je 14 AP=1 base dmg za roga, a HWL razor ima veci max dmg od perditiona za 8 chini mi se.

Inache nosim samo 3 dela WL seta koj jeste uglavnom stamina, al ne skroz. Rukavice i naramenice imaju vishe Attack Powera od BFa koj tvoj drugar verovatno nosi.. a ZG trinket daje +40 base dmg shto mu dodje isto shto i 560 attack power.

Mozda tvoj drugar jeste odradio 2.5k ambush al chisto sumljam da je to odradio posle 1.8 patcha. CHak i da jeste kao shto rekoh, totalno beskorisna informacija za jednu pvp diskusiju [;)]

Edited by CHuma
Link to comment
Share on other sites

@mohi

normalan rogue=vetjinska rogue populacija, drugim rechima ne u odnosu na tebe vetj u globalu. poshto nas ima mnogo a nismo potrebni u velikim kolichinama logichno je da je mali broj roguea u jakim gildama, shto nas dalje dovodi do toga da taj mali broj ima dobru opremu.

pogledaj opet moj proshli post

lvl 60 sa najjachom non raiding (MC/BWL/ZG) opremom ne mozhe da ima ni blizu 1k att powera sve i da se potrudi maximalno. mozhe da skupi oko 800 ne buffovan ako bash ide na att power, i tako tje sjebati ostale statse, imatje manji crit/hp/itd...

e sad, imajutji to u vidu, svaki pohten rogue ide na stats opremu i +crit/hit, jer i ako imash mali att power i dalje radish po 400+ obichan (beli) crit. shto se tiche ostalog dmg, vetj sam gore napisao koliko radim sa malim att powerom.

ovde traba da nadjesh odgovore na sva tvoja pitanja iz drugog pasusa a mogu i da pojasnim deo oko belog crita: niko normalan ne bi to gledao kao osnovni dmg... ali to je pokazatelj da ako radim toliko beli da mogu i vliki zhuti dmg da radim. i ti to i sam znash, nego cepidlachish u najmanju ruku.

a to za kukanje... ti si jedan od onih shto vole da se jave na realm forumu i spamuju "its fine, l2p noob" a pritom imaju 3k hk-a za ovih 6 meseci od kada je uvedeno?

gde ja to kukam? sve shto kazhem argumentujem, nisam rekao nigde da treba da se da iwin button rogueu, vetj samo da se doradi klasa jer ochigledno ne radi kako treba sa trenutnim dizajnom (ili mozhda radi bash kako blizz zheli ali to ne menja chinjenicu da neshto nije u redu), kao shto bi i warriora trebalo redizajnirati jer su mu sada neophodni macroi da bi igrao lepo.

a to da ne znam da igram klasu... jbga, igramo na razlichitim serverima pa stvarno ne znam kako da ti dokazhem (a i puca mi paja iskreno), jedino da kachim screenshotove tabela iz bg-a, ili combat logove. nem ogu da frapsujem jer mi wow jedva i sada shtuca i secka... deshava mi se da u ab-u na svake 3-4 sekunde vidim neshto... PA I tada sam medju prvima uvek. doshao je drugar koji je prestao sa wowom do mene i gleda me kako igram AB sa ovim kompom i divi mi se kolko sam dobar :D

poshto pochinjem da zvuchim kao darijan kad pricha kolko je lep, da zavrshim sa tim da je dokaz da znam da igram klasu taj da sam bio pozivan u 3 najjacha pvp raida (svaki je radio u razlichito vreme do dushe); iako moja oprema ne mozhe da se meri sa opremom mnogih hordinih roguea a pogotovo sa alijansinim (ne znam dal sam video allijinog roguea u bg-u a da nema makar mc opremu, mozhda zbog toga shto ih ima 3 puta vishe); iako me guildleader najjache pvp gilde, koji je isto proshao kroz te raidove i kome se chepe, ne gotivi jer sam rekao da nije najbolji warrior kojeg sam ikada video(?!?); iako znaju da imam losh komp i nemam mikrofon za ventrilo; uz sve to imaj u vidu da rogue nije preko potreban u tim raidovima!

p.s. da ne bude zabune, ne mislim da sam "bestrogueevah!!1!!111", vetj samo da znam da igram svoju klasu.

@chuma

pa da, tako to i ide, samo shto ja nisam hard core i ne bih mogao da pikam 2 meseca zbog 2 poslednja ranka na mojoj mashini. a i pravio sam te pauze pa nemam vishe toliko prijatelja koji i dobro igraju i koje to zanima da pravim neku novu grupu... a i imao bih ogromnu konkurenciju u najjachem raidu na serveru (ljudi bi pre chekali u queue da udju u taj raid nego odmah da udju u neki nov raid). a i cela ta pricha oko rankovanja me ubija u pojam... na mom serveru to je kao shpanska serija. svi hvale jedni druge a ogovaraju se iza ledja, postavljaju noge i slichno. pa chak i super ortak sa kojim sam lvlovao se toliko promenio od kada juri taj rank da je to strashno. sad je sav fomalan i ushtoljen... treba da mu se obratjam sa vashe visochanstvo :D

a shto se tiche lopova u raidu... pa ne mozhe rogue da brani bolje od huntera/shamana/warriora... chak i locka. ne kazhem da je rogue losh... samo da je korisniji warrior recimo. najjachi raid kod mene (koji skoro nikad ne gubi a allije ima 3 puta vishe na serveru) se sastoji od 6-7 warriora, 6-7 hilera i shamana, 2 mage/lock i eventualno 1 hunt/feral druid :P

Link to comment
Share on other sites

@stormscion poenta world of roguecrafta je da lik radi ambushe za 1300 i nista vise tako da ne zamaraj sa warlocima

Ne mohi ja sam samo rekao da je to namesteno ... jer je imao onaj buff iz bwla na sebi medjuti bio je editovan i zamagljen ... to je prevara .. mislim svako moze da napravi toliki pa i veci kritikal sa tim buffom ... samo sam hteo da pokazem slichnost sa nekim warlock filmom koji sma gledao ... = filmovi su u 90 % sluchajeva a mozda i vishe namesteni i izeditovani da zavaraju gledaoca etc etc ...

iz ove diskusije izlazim posto ne znam mnogo o rogueovima znam samo da su izuzetno korisni to je bar sa mog vidjenja castera , kao sto je rekao chuma ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne mohi ja sam samo rekao da je to namesteno ... jer je imao onaj buff iz bwla na sebi medjuti bio je editovan i zamagljen ... to je prevara .. mislim svako moze da napravi toliki pa i veci kritikal sa tim buffom ... samo sam hteo da pokazem slichnost sa nekim warlock filmom koji sma gledao ... = filmovi su u 90 % sluchajeva a mozda i vishe namesteni i  izeditovani da zavaraju gledaoca etc etc ...

iz ove diskusije izlazim posto ne znam mnogo o rogueovima znam samo da su izuzetno korisni to je bar sa mog vidjenja castera , kao sto je rekao chuma ...

ja ti opet kazem nisam ja dement da ce da mi zamazu bafove i da ja kazem weow imba

world of roguecraft episode 2 13:07 vreme u filmu prista ambushuje za 1482 undead rogue u shadowcraftu ... bez ijednog bafa samo sa poisonima ...

btw koji baf iz bwla ? nefarianova glava buff i onyxiina glava buff ? u vreme snimanja ovog filma nije jos uvek ubijan nefarian kolko je meni poznato mada je to nebitno posto njegova glava daje isti baff ko i onixijina glava ...

elem probao sam sa jednim rogom iz gilde i ambush ide od 1400+ do 1500+ na meni a kaze da pravi 1700-1800 na suknjama a ovaj rog btw nema perdition i nema +5dmg na ovom bodezu sto ima sad posto je planiro perdition al nikako da padne

i btw ramirez sto se na kraju ti onda zalis na rogue klasu kad si prvi na tabelama itd itd kad ubijas sve i to sve sa tvojom kurton opremom posto da se ne lazemo 600ap-a je kurton oprema .. mrzi me da racunam ali kapiram da full shadowcraft i par plavih prstenova daje vise od toga a sto se tice tvoje teorije o dagger i sword rogovima nemam reci ... i samim tim sto ides na crit sa dagger rogom meni govori da si noob brate pa ti pricaj sta oces

btw na sve ovo cu reci da je pvp u wowu nesto najgore sto sam ja u zivotu video. Glupost najveca ... pa ako moze pala da bude gm pa moze onda i rogue ... gluposti a inace moje iskustvo do sada je da uglavnom ljudi koji ne mogu da odradjuju pve furaju pvp posto je to jedini nacin da navuku neku opremu a dosadno je u pm i jedino se isplati za oruzja na kraju i poneki deo seta i btw znam ljude koji su sami samcijati jurili te rankove a ne sa nekim imba raidom ... poenta je upornost ... i gubljenje je vremena realno

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

tek sada videh ovo :S

bezveze da se branim od ovako necheg... ali ne mogu da odolim :D

ja nisam hard core igrach... imao sam svoje periode ali u globalu nisam hc. uz to sam pravio dosta pauza u wowu (jednom mesec dana, jednom 2 meseca, i nekoliko manjih po nedelju-2)... uz to su i neki sa tih friend liste pravili svoje pauze prirodno. sada i sa tim ljudima sa kojima sam bio do jaja pre, a koji i dalje igraju wow, nisam vishe u toliko dobrim odnosima jer nismo vishe u istoj ravni (oni su u pve gildama i kad god su ingame samo raiduju ZG/MC/BWL) da budemo u nekom stalnom kontaktu.

nekoliko ljudi je i prestalo da igra kolko vidim... ili je migriralo dok sam bio odsutan, za neke opet znam da su migrirali, itd...

mozhda tebi delujem kao napor jer ovde po forumu iznosim drugachije mishjenje... opet to je tvoja stvar ;>

tek sada vidim ovo ... tako da lol ...

ne covece nisi ti meni napor ... jedan od retkih ovde sa kojim moze da se diskutuje normalno naprotiv ...ja sam samo mislio na ljude koji iz tvog guilda / servera ne shvataju poentu roguea u igri u bg ... posto si ti rekao da te ne zovu u organizovane bg timove ili tako nekako ( oprosticesh mi ako sam pogreshno protumachio sta si rekao ) .

mohi ... dobro ne bitno je dali je onixijina glava ili sta god ... bitno je da i pala moze da uradi 1400 dmg bez oruzija spelom i druid u cat formi i sta god ... nebitno je ...

i dalje stojim iza toga da filmovi ne pokazuju nista ... pokaze lik npr u filu da on sabije rank 14 a on je scout rank sa zelenim itemima a fora je kao ovaj 14 rank je ceshao jaja u tom trenutku + prichao na telefon i jeo picu na 3 sprata ili sta god... dakle ... glupost ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...