Jump to content

DOTA turnir u Clubu FORUM - nedelja 15.01.2006.


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plato,deus,imba,net+... znam za ove sigurno iz bg-a...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hmmm......

1. za inteligentne heroje max je 2 itema (Eul, Necronomic, Linkin sfera, Hex i mehanizama)

ehm ?! kakvo je ovo glupo pravilo, shta ce mehanizam i linken sfera ovde !?

NE postoji pravilo da nema refreshera za drvo, rhastu i enigmu ?

nije bash neshto razmishljano kad su se kreirala pravila, zar ne ?

i da se igra po 1 partija je nezgodno, ali poshto je 1 dan tur...

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

hmmm......

ehm ?! kakvo je ovo glupo pravilo, shta ce mehanizam i linken sfera ovde  !?

brate ti bas nikad nisi bio na turovima ?! Pravilo za meku je oduvek tu i skroz je na mestu za linkin je ok ... no u tom postu sam uocio glupost ... po ovome sto je napisano, znaci da ne mozes po heroju da pravis vise od dva eula nekrosa meke ect a ne po timu to bi malo trebalo promeniti za ref orbove ako ti se moze a ti pravi ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

hoce biti tur 28-og?! ...

hocete li prestati da postavljate glupa pitanja?!

imate mobilni foruma, zovite...

i PONAVLJAM procitajte ceo topic pre nego sto odgovarate na sustinu onoga o cemu se pishe [:(!]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

brate ti bas nikad nisi bio na turovima ?! Pravilo za meku je oduvek tu i skroz je na mestu za linkin je ok ... no u tom postu sam uocio glupost ... po ovome sto je napisano, znaci da ne mozes po heroju da pravis vise od dva eula nekrosa meke ect a ne  po timu to bi malo trebalo promeniti za ref orbove ako ti se moze a ti pravi ...

nisam bio na turovima, ali sam barem prochitao pravila oficijelnih turnira, i ovo mi neshto...... ma igrajte kako hocete, bas briga :P

i barem kad kucas postove, stavljaj znakove interpunkcije ;p ovako kako si napisao moze se 15 ralichitih znachenja izvuci iz poslednje "rechenice" :P

kakav abjuz moze samo da se napravi sa ovakvim pravilima ochigledno ne vidish :P

ili niko nije bio dovoljno pamentan da to iskoristi :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...