Jump to content

Koji server??


Jackal90

Recommended Posts

kahm,kahm

cisto da znam koga ce moj orc rouge prvog da zakolje!

niposto ne gledaj dal ima srba, dosta je lakse saradjivati sa strancima, a ako slucajno izaberes server gde ima srba onda igraj sa rasom kontra od njih!

Starsign 41lvl pala, samo nemoj da to bude kad creepujem posto je to primenjivalo 99% rogova na koje sam nailazio (66% se zapitalo na gy sta nije bilo uredu...).

roflmao

Link to comment
Share on other sites

Starsign 41lvl pala, samo nemoj da to bude kad creepujem posto je to primenjivalo 99% rogova na koje sam nailazio (66% se zapitalo na gy sta nije bilo uredu...).

roflmao

shto volim ove paladine :D

pa rogue delje paladina na lvl 60 kad je prilichno slabiji za pvp od vetjine klasa a kamoli na tim low ili u tvom sluchaju mid levelu. Kad kazhem "delje" mislim klanicaovoono... jedina frka su retribution sa bwl opremom ali ne mozh' sve da ih poubijash :O

na lvl 60 ste imba moram priznati... ne toliko u 1vs1 protivU rogue-a vetj u globalu imba za pvp kako ga blizzard vidja (battlegrounds)

Link to comment
Share on other sites

znachi takav stereotip ... svaki pala je isti .. dolazi cio veseo obozava svoju klasu deli pamet i iskomplesiran je time da mu je smisao zivota da nadje sto vishe + agi i + str itema da bi radio uber dmg i bio imba jak ...

neverovatno ...

rerolao sam palija samo da vidim da li cu da igram sa ovim na chormagusu ili cu na neki drugi server da se rerolam :)

bicu healer i offtanker :) extra , priest u plate a kada bude trebalo retribution / protection za pvp :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vindicated!

I sta ces sad, kad vam budem banuo tamo u Duskwood...

Hahaha... nadam se da shvatash da ces morati da stanesh u red, posto horde u Duskwoodu i Lakeshireu uvek ima... Budale:) lechite komplekse negde drugde...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ne toliko u 1vs1 protivU rogue-a vetj u globalu imba za pvp kako ga blizzard vidja (battlegrounds)

pa da,jedan loladin moze da smara 5 ljudi u ab-u minut-dva,ne moze da ubije nikoga ali ono,kad neko krene na zastavu,naprave krit od nekih 5-6 i interuptuju ga [xx(]

Link to comment
Share on other sites

znachi takav stereotip ... svaki pala je isti ..

Kakvi stereotipi??!? Onda mozemo i tako reci: svaki rog je isti, nabudzi agi, desorient etc, i citavu borbu mozes samo da posmatras a da ne zadas ni jedan udarac, jel? Svaki warr je isti: svi gledaju da uzmu 2h wpn i da ti jednim udarcem odbiju 2/3 heltha, jel? Zato brate, mani se stereotipa... a sto se tice pale, kulturno su mu fucked up talenti, tako da sam holy (koji sam pre preferirao) potpuno izostavio, a jedino valja retrib... ko hoce da bude pica sa 1000000 armora i nonstop lecenjem, nek izvoli...to nije moj stil [:)]

Link to comment
Share on other sites

Starsign 41lvl pala, samo nemoj da to bude kad creepujem posto je to primenjivalo 99% rogova na koje sam nailazio (66% se zapitalo na gy sta nije bilo uredu...).

roflmao

plz nick

nista strasno prognoziram najvise 30-50sekundi da ce da zivi kekekeke,sto li sam gadan nikad ne idem sam ekeke :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Kakvi stereotipi??!? Onda mozemo i tako reci: svaki rog je isti, nabudzi agi, desorient etc, i citavu borbu mozes samo da posmatras a da ne zadas ni jedan udarac, jel? Svaki warr je isti: svi gledaju da uzmu 2h wpn i da ti jednim udarcem odbiju 2/3 heltha, jel? Zato brate, mani se stereotipa... a sto se tice pale, kulturno su mu fucked up talenti, tako da sam holy (koji sam pre  preferirao) potpuno izostavio, a jedino valja retrib... ko hoce da bude pica sa 1000000 armora i nonstop lecenjem, nek izvoli...to nije moj stil [:)]

o chemu ti prichash? pa svaka klasa ima 2 builda koja vidjash na svakom koraku... nije bash da imash izbor da budesh drugachiji!

imash assassin roguea i combat roguea, arms i fury warra, beast i marksmen hunta.... lalala... stereotipu su neizbezhni.

Link to comment
Share on other sites

ne ja sam govorio da se svaki pala isto ponasha , ne samo u vezi buildova i nachina igre ... nego se redovno uporedjuje sa wariorom i rogueom .... ali redovno ... sto je i dokazao ovaj lik dg

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne ja sam govorio da se svaki pala isto ponasha , ne samo u vezi buildova i nachina igre ... nego se redovno uporedjuje sa wariorom i rogueom .... ali redovno ... sto je i dokazao ovaj lik dg

pa ono... vetjina DA, ali ima i podosta paladina koji znaju da igraju svoju klasu, drugim rechima da leche... healbotovi u pleate-u.

u ozbiljnom ab/wsg raid-u pala koji se tripuje da je dmg diler tje potrajati do sledetje partije gde tje biti expresno kikovan.

chak ima na mom realm forumu ponuda dvojice paladina da budu healbotovi u av-u grupama koje ih unajme.

u 2vs2 tournament war i pala pwnuju sve redom.

Link to comment
Share on other sites

budalo, napisao je nick u postu koji si quoteovao..

jbg tad sam usto nisam video na oci :)

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

pa ono... vetjina DA, ali ima i podosta paladina koji znaju da igraju svoju klasu, drugim rechima da leche... healbotovi u pleate-u.

u ozbiljnom ab/wsg raid-u pala koji se tripuje da je dmg diler tje potrajati do sledetje partije gde tje biti expresno kikovan.

chak ima na mom realm forumu ponuda dvojice paladina da budu healbotovi u av-u grupama koje ih unajme.

u 2vs2 tournament war i pala pwnuju sve redom.

to valjda mislish na mene ? :) sada ce paladinska rasa i klasa da ustane iz pepela kada joj ja donesem procvat moje mudrosti i visochojstva moga roda !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

1. Ono sto se tice stereotipa... pa ne moguce ih je izbeci. 3 tipa talenata i to je to. Ako krenes da razvijas svaki po malo dobijas svestranog lika , koji nece moci da rula kao sa 1 tipom talenata itd...bar ja tako to vidim...enlight me if i'm wrong

2. Pala ti je uvek bio neka vrsta supporta (ne bio vec jeste:P)... evo juce igra se uldaman, 3 lika 40 ja 42 i 44 drooeed. Imali smo priesta koji je citavu instancu ladio jaja: u 99% slucajeva sam morao da BoP, DI, HL, etc. ja im bio jbni healer, da nekazem to da mene nijednom nije hteo da zaleci(?!?!)... dok se secam da odemo lepo u SM (guildaski), i covek priest zna posao, nit sam bio u opasnosti niti ostali, cak nisam nijedan HL morao da bacim.

Link to comment
Share on other sites

E jebga ja sam krenuo sa ud rogue-om na chromu, nick salac, povuklo me par engleza pre neki mesec sa kojima sam farmovao instance na haomu. Cisto da malo kasapim i ne razmisljam :) Elem nemam nikakve 'ambicije' glede ovog karaktera, uvek ima rogonja na tone -> sve i da 'ocu nema sanse da se nabudzim u neki jak guid, malo se zabavljam, uglavnom derem WSG (30-39 lvl), tu i tamo odradim neki q za bolji wpn/gear i neku instancu i to je otprilike to :)

Provalio sam da 'istocnjaka' tj rusa,poljaka,ukrajinaca,bugara i ostale 'brace' ima na tone.

Ae teach vidimo se u WSG pa da se /emote -ujemo ko ljudi i onda naravno krljaza :D

poz.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...