Jump to content

PES5


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mancester isto ima klosh golmana to je fakat...a i ako mislite da je Real bulja,pogledajte rezultate sa proslog turnira,3 Reala i jedan Inter u polufinalu pa vi vidite(naravno,da sam ja ucestvovao bio bi i jedan Arsenal u polufinalu [;)] )

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da sam ja znao bilo bi 2 Reala ;)

Elem, ovo editovanje tribina je ako imaš amblem za tim. Ja sam se malo izcimao u PES editu i napravio zvezdin amblem (nije samo plava kontura za krug, ali nije bilo više layera) i onda sam provalio da rade tu varijantu kad su važne utakmice, pa mi je izgledalo previše jebeno dobro da ne uradim print screen i eto.. Ako nekome treba, mogu da mu dam wallpaper veličinu :)

Šta mislite o tome da se okupimo negde i da napravimo neformalni turnir kad već niko neće da organizuje?

Link to comment
Share on other sites

u kgb-u na turniru u pesu polufinala su bila barsa vs arsenal i barsa vs barsa od 14-15 igracha

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam ja patch sa CVZ I PFC

Napravljen je na "onom" dorbom patchu...(gde je sve sredjeno , bla bla bla)

Meni licno je taj patch sa CZV i PFC , najbolji od svih koje sam ja skinuo sa neta (sa czv i pfc)

ako zelite da vidite, ja cu da okachim.

BTW. imam jedno pitanje (nisam noob u pes-u i tome licno,samo...)

SreenShot ? kako? PrintScreen mi ne radi , ne znam zasto..nece nigde da PASTUje... :))

2) Pravim Patch za Fudbal ( Pro Evolution Soccer 5)

tacnije, pravim nashu Meridian Ligu:

Fale mi SLike + Podaci (Broj na dresu ,godine, pozicija u klubu) za sledee klubove :

FK Zemun

FK Javor

FK Ofk Beograd

FK Buducnost B.D.

FK Buducnost Podgorica

FK Jedinstvo

FK Hajduk

FK Obilic

sve to za sezonu 2005/2006 ,

stvarno je strasno da nigde ne postoji nikakva baza podataka za ove klubove.

Molim vas , ako imate neki link , da mi poshaljete ili ako znate i sami nesto od gore navedenog e-mail me :

nejber_syn@yahoo.com

hvala unapred

" nema razloga za bolji svet , sve sto smislim stvorim ga za sebe .... "

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po meni i ako igram sa Realom,on je smesan ako se postavi dobra taktika.Celzi sa formacijom 3-5-2 sa 2 defanzivna srednja(makelele,drugi po izboru},levo duff desno fillips,polu spic joe cole,spic roben i drogba sa krilima koja idu napred i defanzivnim srednjim koji se vracaju uz malo znanja,za onoga ko zna da igra stravican tim.Sa Juventusom je isto mnogo lako igrati,ko ne zna dobro neka uzme ovaj tim i igra na kontra napad.Barselona je jaka ali samo ako je Ronaldinjo u formi.Ako je u plavoj smesan tim.Milan je prejak, za nemastovite koji vole rezultat 1-0 tim ko stvoren.Obavezno ubacite usranog Inzagia u 75 min ako je nereseno.Mancester za ljubitelje napada po strani,stvarno najbolji.A Srbija i Crna gGora najiskrenije tim sa kojim je najlepse igrati.

Link to comment
Share on other sites

e ovo mi se svidja ... veliko interesovanje za pes :))

stepo ne seri i dodji na turnir i buksnu sad 15 marta:)))... inace srecan svima 8.mart ...

<3 A.C MILAN

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

La liverpool je po meni najbolji(navikao sam sa njima)...do pes4 igrao sam sa realom ceo zivot,jos od ne znam koje godine i onda sam uzeo u pes4 inter posto mi je stvarno bio najbolji...martinsa bacis u korner i trci kao besan i uvek sam... ubaci lepo i u pes4 80% udara glavom lik i gol...i onda su to ispravili u pes5 i vise nije toliko lako da se da gol glavom kao u pes4,ali mi nije jasno zasto su odradili glupo da ne moze da se stvari igrac u kornu da trci kao u pes4...ja stavim sve strelice u napad i na gore i nece da trci...izbaguje se ko rtd i trckara polako...elem...najbolji tim mi je liverpool posto ima i vise nego sto je potrebno...traore i hypia sabijaci u odbrani,sredina zenden koji dobro trci,a moze i da ga zameni xavi alonso kad je neraspolozen,napad je odradjen extra...barosa ne moze da zaustavi niko...rise-a i djibrila stavis za vezne posto imaju jak power i onda sutiras iz naleta...gerrard igra kao besan i luis garcia nije los sa svojom levom nogom...mislim da imaju sve sto je potrebno :) toliko od mene i marsey red-a :D

..::BaXuz

Link to comment
Share on other sites

FORZA JUVE!!! Najbolji tim.Trezeguet cepa.

GK Buffon

CB Cannavaro

CB Kovach

WB Thuram

WB Zambrota

DMF Vieira

OMF Mutu

RMF Del Piero

LMF Nedved

FC Trezeguet

FC Ibrahimovic

vendetta426.jpg

Remember,remember the 5th of November,the gunpowder treason and plot.

I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Probaj te ovaj fajl ima i partizan i zvezda

http://rapidshare.de/files/10631805/KONAMI...ES5OPT.rar.html  [yeah]

jel su ovde izmenjeni svi timovi po malo, posto sam video da je ronaldinjo nabudzeniji ovde nego na default. Jel velika razlika izmedju timova na default i ovog fajla(samo sam jednu utakmicu odigrao CZV-BARSELONA pa da pitam da li su i osatali timovi menjani)?

Edited by Milan2307

pozzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...