Jump to content

PES5


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz svima. Moj omiljeni klub je Liverpool FC, sa istim klubom igram i PES5, zabodem kraucha i sisea u napad i to je to ;) . Jeste da Krauch ima loshe ocene, ali na terenu rastura, redovno mi je najbolji strelac. Inache kada namestim taktiku i igram protiv ortaka koji uzima Barsu lagano ga dobijam, a on i ja smo inache najbolji u PES-u ovde. ;) Obichno igram taktike 5-3-2 ili 5-4-1 ili 4-3-1-2. :)

Nego mozhe li neko lepo da objasni sve u vezi sa WCG-om kako je prijavljuje i ostalo?!?!?!?!

I da li je PES i ove godine neoficijalna igra? I sa kojim pache-om je igra???

Edited by zenlfc
Link to comment
Share on other sites

Ja nešto ne vidim da se bilo gde spominje WCG ove godine a ako ga bude, smaraću ako treba svaki dan da ne bude patcheva koji "menjaju ocene". Iskreno, ne bih ni ove druge sa transferima, ali u svakom slučaju ako se čak i izglasa da budu transfer patchevi meni to ide samo u koris' kao i svim Chelsea igračima :) :)

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam ni ja primetio, al vas sada pitam dal ce biti??? :) Poshto sam proshle godine bio sprechen. :(

Nego bio sam na nashem sajtu vezanom za WCG i pishe da bi trebalo da bude odrzhan u Srbiji. ali tamo su naveli samo oficijalne igre... Kad smo kod toga ne znam koji blenta misli da je FIFA bolja od PES-a i chime zasluzhuje da bude oficijalna igra...

Link to comment
Share on other sites

pa bre ljudi mi to igramo na PS2 a transfere mozete sami da obavite ne treba da cekate da izadje novi pach ili sta vec lepo odete na transfers i prebacite igrace

samo oni koji igraju WE10 bice malo teze da nadju transfer mode tako da moraju malo da se pomuce inace fudbal je fenomenalan

Link to comment
Share on other sites

Tako je ! Uaaa za Likove koji Budze ocene igrachima !!

Ja sam pravio CZV & PFC i jedno 3000 puta sam ih smanjivao da bih nekako sve to ispalo sto realnije u odnosu na druge JACHE klubove.

ZA sam sto se tiche PES patcheva u kojima se nalaze transferi . ali to treba da budu 2-patcha (tipa OFFICALNI) i da izlaze 1- na kraju ZIMSKOG i 2- na kraju letnjeg dela , pa onda nova verzija pES-a i tako u krug.

i da... Uvek sam vishe ubacivao u igru Carlton COle-a nego drogbu ,a pogotovo ne crespa. Shevcenko je sad ono sto mi treba :D

" nema razloga za bolji svet , sve sto smislim stvorim ga za sebe .... "

Link to comment
Share on other sites

brate za barsu nema nikakvih transfera ali evo napisacu ti one koje ja znam :)))

CHELSEA : SHEVCHENKO , BALLACK , JOHN OBI MIKEL , SOLOMON KALOU

ARSENAL : TOMAS ROCISKY i prica se da ce VIERA da se vrati kao :)))

tolko za sad :)) znam jos neke samo nisam siguran pozzzzz

Link to comment
Share on other sites

barsa se ne menja znam samo da je bila neka ponuda oko HENRY-a ponudili su mu oko 50.000.000 funti i normalno kralj je odbio :)) i jos jedno pitanje posto mi ovde u nisu igramo WE10 na PS2 dali postoji neki prikljucak za komp da mogu da igram sa dualshokovima :)) tolko za sad

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, varate se oko Crespa, moj ortak koji igra sa Chelsea-om uvek u napad stavlja Krespa i ne vadi ga od kad zna za sebe, kada igra protiv mene Krespo mu je uvek najbolji strelac, jeste da ga uglavnom dobijam, ali u napadu ima Sevcenka i Krespa i Krespo user uvek bode neke budjave golove i daje najvishe golova... :)

U Liverpool mozhete da ubacite: Mark Gonzalez, Daniel Alves(iz Sevilje), Verovatno za koji dan i Krega Belamija.

A mozhete da izbacite: Morijentes(Valensija), Haman(Bolton), a verovatno za koji dan i Sisea(Marsej) na zhalost :(

Link to comment
Share on other sites

e ljudi jel se znaju mozda transferi za barsu i jel ima neki sajt gde se mogu videti svi transferi, npr. balak-celzi...itd

Kako ti se chini patch ? poslao sam ti , jesi skinuo sa mejla ?

ljudi jel ima neki LINK da vidimo sve te transfere ???

ja sebi ubacujem one za koje sam 100 % siguran...

ni gudjonsen ni krespo mi ne trebaju :D

" nema razloga za bolji svet , sve sto smislim stvorim ga za sebe .... "

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, varate se oko Crespa, moj ortak koji igra sa Chelsea-om uvek u napad stavlja Krespa i ne vadi ga od kad zna za sebe, kada igra protiv mene Krespo mu je uvek najbolji strelac, jeste da ga uglavnom dobijam, ali u napadu ima Sevcenka i Krespa i Krespo user uvek bode neke budjave golove i daje najvishe golova... :)

Ne razumem šta se tu varam? Čovek ima +90 i shot tech. i shot acc. što znači 9 od 10 golova 1na1, jeste spor, ali u budućem PES6 brzina i neće biti toliko važna koliko tehnika :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...