Jump to content

Kha, mora sve da bude transparentno!!


Kobayagi

Recommended Posts

znam ja dobro sta si ti hteo, no ja sam nekim chudom usvojio neverovatne kanone ponashanja kao u normalnom svetu gde je pitati nekog za pare u bilo kom obliku vrhunac nevaspitanosti. kao zhenu za godine (ili staru babu za njen tajni recept ;oP) - to se ne radi. iza tvog posta bilo je jedno od tipichnih domacih prokletstava "uf majkumu vidi onog koliko ima", a ne, ko sto rekoh, "uf majkumu vidi koliko on radi". takodje, to kako neko drugi igra igru i iz kojih razloga je igra i kako se zanima u igri nije neki predmet tvoje brige. on chovek igra wow od februara proshle godine i da mu to sto radi nije zabavno ne bi to radio...e sad to sto si ti pomenuto pitanje njemu postavio kao shalu i sto si mene krenuo da vredjash (a, realno, poredjenje sa pandurima jeste vredjanje) bez upotrebe prostakluka ne znachi da si nesto extra dovitljiv, a ovaj lepo smihsljen post si napisao zato sto si bio brisat kada si, mashala, opsovao. takodje rechenica "Meni je WoW totalno nebitna stvar u zivotu..." je takodje (ne iteresuje me dal svesno ili ne) smishljena kao uvreda jer ti si "opusten" i igrash igru "iz razonode" a neko drugi je "frik"/opterecen/whatnot...mada, kad malo bolje razmilslim, poslednjih nedelju dana kad god sam se zatekao online i ti si bio tamo, bio je i kha i xyz drugih ljudi...ok, u 3 ujutro se opustash uz igru ili si sigurno u "pauzi izmedju ucenja,vidjanja sa devojkom i izlazaka..." (see? bez psovke a vredjamo...) daklem, ono prvo zaista nije bilo nista lichno tako da je moja preporuka da se ne zhestish i nastavish dalje i, naravno, kad sledeci put kliknesh na reply na forumu da cesh pre toga da napishesh ovako lep, semikonstruktivan post, a ne one liner psovku. naravno, kad stavish ovakav post kao gore onda ochekuj i odgovr kao ovaj, akcija i reakcija & stuff... neke stvari nekim ljudima tolerishem, pogreshno si procenio stanje stvari u datom trenutku.

PS

posle svega zhelim da ti se zapravo zahvalim za celu ovu situaciju, izvukao si iz mene post kakav nisam stavio na forum godinama, lepo je znati da josh uvek mogu da se iscimam tako nesto da napishem

pps edit:

Scione, budalo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:D]

Nebitno, to za padure se nije odnosilo na pamet ako si na to mislio nego na autoritet...

A za kesh, ma daj, necu da se raspravljam o tome a i nebitno je skroz!!!

P.S. Ne mislim da je neko freak ako igra WOW 6 sati dnevno, pa i ja igram bar toliko ako ne i vise. A pityanje za njegov kesh nije bilo zlonamerno, nadam se da Kha bar nije to tako shvatio a za ostale me z...

[b)] i ne vredjam ljude po forumima, zbog cega bi to radio???

Samo kazem da si ti jedini ozbiljno shvatio sve ovo (verovatno si taj tip coveka) [}:)] !

P.S. Mrzim da se raspravljam sa moderatorima i pandurima jer jedni mogu da ti brisu postove a drugi... [b)] tako da nema svrhe sa tobom da raspravljam kad ce u svakom slucaju post biti izbrisan!!!!!

Edited by mija...

...

Link to comment
Share on other sites

Ajde Kha ne pravi se sada nevest.....nezvanicno sam saznao da si pokrenuo akciju kupovine nekretnina na haomarushu.....pola silithusa i ceo Cenarion Hold! (a la Las Vegas - to je i dalje manje-vise pustara, pa mislim da ces tamo da otvoris par kazina, poneki kupleraj i naaaajveci AH na svetu :D )

Link to comment
Share on other sites

i naaaajveci AH na svetu :D )

[roflmao]

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ajde Kha ne pravi se sada nevest.....nezvanicno sam saznao da si pokrenuo akciju kupovine nekretnina na haomarushu.....pola silithusa i ceo Cenarion Hold! (a la Las Vegas - to je i dalje manje-vise pustara, pa mislim da ces tamo da otvoris par kazina, poneki kupleraj i naaaajveci AH na svetu :D )

[8D] /lol

To sam i ja cuo... Hoce da izbegne oporezivanje na exta profit koji je Trall uveo proslog meseca, pa seli celokupno poslovanje izvan Orgrimara. Vidis da je vec izdejstvovao da se AH otvori i u drugim gradovima (kakav je to lobista)...

...

Link to comment
Share on other sites

e, jel mogu ja da radim kao krupije u tom kasinu? ajde kha prijatelju, nemam prebijene pare

i jos nesto: mija - koji ti je in game nickname na haumu? nikako da povezem ovu celu pricu i razlog tvoje zavisti prema njegovim parama

Edited by Chale
Link to comment
Share on other sites

Prvo, najiskrenije me ne zanima koliko kha ima para u igrici,  [b)]  TO JE SAMO JEDNA IGRA i nista vise, namena topica je bila da se nasalim na Kha-ov racun i na njegovo

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

lololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololo

lololololololololololololololollololololololololololololololololololollololololollololl

Link to comment
Share on other sites

Migsa gde si nestao? nemam kome da zajmim pare choveche, vracaj se odma !

kekekke ma evo me u silithusu samo su mi ukinuli kontakt sa ostatkom wow sveta [:D]

trenutno nemam net, al ono za nekih 10\ak dana dobijam pa se vracam da farmam silithus [:D] (silithus najjache mesto, nema puno ljudi... umeju interesantne stvarcice da padnu i tako, nemojte da idete tamo! only migshas alaud! :D )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...