Jump to content

98se / XP


TeacH

Recommended Posts

Gg.:code 126 se pojavljuje kod win98 i winME os-a zbog starih open gl drivera, otkad je updateovan c-d sa novim listama drivera izbacene su stare zbog eula agreementa valve-a. Tako da vam jedino preostaje da instalirate Win xp ili 2000 i da updeatujuete drivere sa site-a proizvodjaca.

Vishe ne mogu da igram CS na 98se zbog *beep* cheating-death-a :\

One milion dollars qustions is:

Shta mi sve treba da skinem sa net-a (bilo bi lepo neko i linkove do toga da postavi) da bi 'ubio' akceleraciju u XP-u? mousefix ili kako se vec zove.. zaboravio sam, bilo je odavno.. i da li ima josh neshto shto bi moglo da pomogne?

I takodje mi treba ono shto poboljshava frejmove kod XP-a.

Ako neko zna josh neshto korisno, neka kaze.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Da instaliram drajvere ili ne (mx500)? Na win98 sam igrao bez drajvera zato shto mi je menjalo sens pa sam imao osecaj da radi kao u xp-u :P

btw hoce li mousefix promeniti sens (hoce afaik)? igram na 1.2 u win98, tako da nemam pojma koliko je to priblizno u xp-u sa mousefix-om...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

da promenice ti sens, samim tim sto ce ti ugasiti akseleraciju misa...

ne znam koliki sens bi trebao da imas :D vidi sam... otprilike 2.4 :D

i ja bih instalirao plus i drajvere za mx500 i mousefix

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dizem topic iz mrtvih! \o/

:P

Elem.. stavio refresh lock, stavio mousefix, stavio ati cs pro drajvers ^^ i sve je to nebitno

I dalje mi (znachi nebitni su frejmovi i da li ima akceleracije ili ne) nekako ide usporeno CS... sa refresh lock-om ide bolje ali ipak nije to to.. kao pre shto je bilo primer na win98.

Znachi izgleda kao da kada pomeram misha da se ne pomera glatko tj izgleda kao da uvek kasni jedno 0.1sec ko da "mucno" ide a ne ono pomerim misha i kako pomeram misha tako odma momentalno da mi se i slika pomera...

a najbolje se primeti mislim kada uzmem i drmam misha brzo levo desno ili ukrug ili kako vec i onda se vidi koliko ne reaguje odma

Ako me razumete :| inache mislim da samo old school igrachi koji su igrali na 98 znaju na shta mislim

Jel moze nekako da se to namesti ili da nastavim da se smaram ovako?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Dizem topic iz mrtvih! \o/

:P

Elem.. stavio refresh lock, stavio mousefix, stavio ati cs pro drajvers ^^ i sve je to nebitno

I dalje mi (znachi nebitni su frejmovi i da li ima akceleracije ili ne) nekako ide usporeno CS... sa refresh lock-om ide bolje ali ipak nije to to.. kao pre shto je bilo primer na win98.

Znachi izgleda kao da kada pomeram misha da se ne pomera glatko tj izgleda kao da uvek kasni jedno 0.1sec ko da "mucno" ide a ne ono pomerim misha i kako pomeram misha tako odma momentalno da mi se i slika pomera...

a najbolje se primeti mislim kada uzmem i drmam misha brzo levo desno ili ukrug ili kako vec i onda se vidi koliko ne reaguje odma

Ako me razumete :| inache mislim da samo old school igrachi koji su igrali na 98 znaju na shta mislim

Jel moze nekako da se to namesti ili da nastavim da se smaram ovako?

Taj delay koji ti se javlja je zbog drivera. Barem je kod mene tako... Ne trebaju ti driveri. Samo mouse fix i refreshlock kao sto ti rece Darko :)

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Stavljam -nomaster -32bpp -nojoy -noipx -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -heapsize 450000

Imam ati cs pro drajvere, probao sam i najnovije atijeve (isti k.....) i nemam intalirane drajvere za mx518, (i u 98-ici nisam imao)

Enchance pointer precision (control panel) ugashen, mouse filter (ingame) ugashen

ZNACHI, mouse fix i da li imam 60 ili 90 fps-a nema veze sa time shto hocem da vma objasnim... pokupi on sve pokrete mishem ali kao da se muchi... ono ne ide BRZO i glatko kako treba, cela slika tako.... mislim nije mi ubagovano neshto zbog drajvera pa samo to meni.. jedino refresh lock popravi stvar ali je samo popravi... ali opet nije to to..

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Stavljam -nomaster -32bpp -nojoy -noipx -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -heapsize 450000

Imam ati cs pro drajvere, probao sam i najnovije atijeve (isti k.....) i nemam intalirane drajvere za mx518, (i u 98-ici nisam imao)

Enchance pointer precision (control panel) ugashen, mouse filter (ingame) ugashen

ZNACHI, mouse fix i da li imam 60 ili 90 fps-a nema veze sa time shto hocem da vma objasnim... pokupi on sve pokrete mishem ali kao da se muchi... ono ne ide BRZO i glatko kako treba, cela slika tako.... mislim nije mi ubagovano neshto zbog drajvera pa samo to meni.. jedino refresh lock popravi stvar ali je samo popravi... ali opet nije to to..

refresh lock popravi stvar? Nisi rekao koji monitor imash, ako je lcd pomoci ti nema, a refresh lock pomazhe zato shto ti sa 60hz na koliko obicno igrash setuje na 75hz.

Ako imash crt, stavi max refresh rate preko refresh locka ili dodaj -freq 85/100/120

lul

Link to comment
Share on other sites

TeacH ne znam da li ovo moze pomoci ali kad udjes u hl.exe [to jest cs] lupi control alt delete i nadji hl.exe u onom drugom sranu set priority to low i onda ne bi trebao mis da zeza osim ako nije problem u njemu... to je meni pomoglo a ako ti ide malo usporenije jesi siguran da nisi na "wide" monitoru :D

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...