Jump to content

Recommended Posts

e to brate...ako cemo gledati Vladica kad je ulazio u klan sa Grubim covekom morao je nabiti 100-0...i imao je....Freeman je imao isto tako nesto oko 100-0 mislim...bas je i Jurica to bio potvrdio...ali ne...MIKI je mozak buducnosti...BRAVO ZA NJEGA

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vladica je imao 100-0 sa hackom,a freeman nije imao tolko nikad.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kao prvo, ja nisam nikada nikog vredjao niti cu jer nisam takva osoba.

Ako je fallen)blade bio medju prvih nekoliko svaka mu chast,i ja sam u 6. razredu bio 5 na saveznom takmichenju iz matematike,ali o5 kazem BIO a sada ne mogu ni na republichko da odem....

istina, ja nisam znao ko je on, samo sam video 56% i nisam znao da je tako dobar i rekao sam da hocu da igram protiv njega,i dalje to ocu da igramo - nista drugo,i to je to...

za CW se mozemo najbolje dogovoriti na nesem forumu

Link to comment
Share on other sites

Evo poshto me je blade lepo zamolio da ga ne spominjem dok ne pochne opet aktivno da igra (chitaj: dok prestane da isprobava taktike) necu ga spominjati. U svako sluchaju, chisto sumnjam da ce igrati cw.

@Mickeyyy: To 1v1 cesh morati dogovoriti sa njim :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

eto...i freeman je imao dosta dobar score..sta reci...ali AngryKoreanMan je abjusercina zestoka...pa je zato pametni petar rekao DA SVAKI IGRAC KOJI IMALO ZNA O WAR CRAFTU MOZE DA GA DOBIJE (no h8 pero :) )...sutra malo,kad je i Rival.ShowTime-a odvalio taj papak kojeanski...da i u5|Sabre je od korea man-a izgubio...i tako dalje...a i to da je vlad sa hackom imao toliki score pa sta...treba brate nabiti 100 winova

ENIVEJ VLAD OLD SKOOL SRPSKI GOSU

da dodam jos nesto na ovaj Clan War topic...dobio sam sad i nekog HDx-ovca sa accountom TOMIC[sCG]ili tako nesto...decko igra do jaja...ali ipak sam nekako ebeno dobio :)

clan war se odgadja za sutra...aka CETVRTAK

It's all of me :)

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

onaj miki pocinje da me nervira,a mogao bi zavrstiti ko njegov drug LOBANJA iz Herceg Novog,jer je lobanja bio mnogo pametan i dosao hajlija,vladicu i lazu da uci pameti...pa je ispusio ban....

MIKI ako nisi znao Fallen)Blade je imao 50-0 score....jos davnih dana kad ti nisi znao sta je war craft ali nema veze...i svi kao razorman,vladoica,rista,i neki old school gosui su culi za njega....jer svo vreme od nekih 1.10 verzija pa mislim do 1.14 kad je Vladica bio skoro nepobediv kod nas Nikae(Blade)je bio uvek drugi i treci....i molim te ne postuj kad se ne razumes

jos nesto i woolfy je cuo za njega :) jer je woolfy malo war craft obrazovaniji od mnogih ovde koji vredjaju takve igrace

AJ PEACE

Dobar je bio blade,ali cini mi se da nikada nije uzeo ni 3 mesto na jednom turu ...

retired...

Link to comment
Share on other sites

evo ovako da vladica razjasni par stvari uzeo je blade bio je drugi na turu u otopusu iza mene kada je dobio peleta u finalu losera ako se dobro secam

kao drugo pacovcina je imala toliko koliko je yuri imao

a ja sam imao 108-0 u rocu i taj account nije bio banovan u velikom banu hakera tako da ono :) sta reci dokaza da sam ja hakovao nema mzoda sam ga par puta koristio na tom nicku nesecam se ali je vecina bila legalno odigrane drugim recima sve sto je feared rekao je istina i svi mi znamo za blada cak sam ga pre recimo 2-3 meseca i video u ctb igraonici kao i sto je razor rekao da ne koristi ctrl :)))) i prva pristesica u srbiji ali kada se igra digla na visi nivo on nije mogao da prati sa jednom rukom a sad kako igra stvarno neznam.....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Hehe igra blade "cesto" mislim svaki put kad ga vidim mu se javim, poceo je da koristi ctrl jos odavno :) ali kolko znam nije igrao dugo cak sam ga ja dobio kad smo odigrali jednom [^][:D] ali sve u svemu je do jaja lik

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

imao si 106-0 na n13. ako se ne varam,a mnogi sajtovi pisu da je to Cafone napravio vecinom

kafoni ni jednu partiju na tom accountu nije odigrao tad cafoneta cak nisam ni poznavao igrao je na account ilovelacoste i to deo igrali smo ilovelacoste#1 i #2 istovremeno najcesce,na ostlaim sam igrao samo ja i niko drugi

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...