Jump to content

At The Top Of Mnt. Blizzard


PrimEviL

Recommended Posts

Moram da vam kazem malo da se smejete:

Warrior full might  je bio MT u nekom profi guildu (holy crusaders) ali kad je pokupio svu opremu i osnovao guild u koji sam i ja nedavno usao. to na stranu, on se redovno shiri ispred ironforgea sa svojom full epic opremom,svojim brutality bladeom i drilborer diskom. Ja posto sam je'l da dasa paladin, prozovem ga na duel i otkinem ga. dva puta. prvi put samo bless of prot, drugi put samo DShield, bez lay on hands naravno,morao sam bop/shield zato sto mi stalno interruptuje healchine shield slamom(tako je pisalo u combat logu) to znaci da je prot specced. A ja nesrecnik, ret specced,sa blackhand doomsawom, sa samo lightforge beltom i 2 valor komada, sa chestom carapace of tutankash (lvl 40 LOL) opet ga odvalim i on mi kaze wait 15 mins. ja kao ok. Vrati se on sa svojim obsidian eged bladeom krenem ja opet da ga leshim, ali on krene nenormalno da sabija i odjednom vidim ja debuff mortal strike. dodjem ja do 30%, bless of prot, uber heal, i otkinem ga. Posle tek shvatim da je on otisao do banke po obs eg blade, a da se usput RESPECCOVAO!!!! Kakav idiot!!! Otme mi moj buraz tastaturu i krene da /lol-uje na njega, ja mu kazem daj prekini izbacice nas iz guilda :), sutradan ZG raid,ponovo se vratio na protection spec. znaci, bruka.

khm...

nobody_cares.jpg

Zashto neki ljudi osecaju obligaciju da nam prepricaju svaki jebeni duel/fight?

Pogotovo paladini! *cough*

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Inace dobio sam 90% warriora sa kojima sam duelovao. Jos volim kad se *&^%ing bandaguju na *&^%ing DUELu LOL. To im je u krvi. Tek onda pobesnim i kad dobijem krenem da prozivam kako bandage nije spell i kako ga ne bi iskoristio na prokletom duelu...

The lesson is pala>>warrior.

Dechko ti si retardiran...

Kole, fire away.

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

Tabo, jedna stvar je bockanje i zezancija putem ludih forki ali nemoj da ih chikash molim te posle samo moram da brishem postove dok ne odlepim i krenem da shisham cele topice...

Ma daleko od toga da ja njih cikam...

Smucilo su mi se postovi tipa "Kako sam sabio <klasu>, ma dupe sam mu pomerio. Ja sam pro...bla bla!"

I slobodno brishi svaki moj post koji nije u skladu sa pravlinikom foruma. [:)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...