Jump to content

Igre koje kod nas nece izaci


Pana

Recommended Posts

Da li ste culi za neke naslove igara koji kod nas nikad nisu izasli.Kao neke igre GTA.Na puno mesta sam cuo o GTA Meksiku,moj drug ima GTA Tokio koji je dobio od strica iz amerike.Cuo sam i za Mafiju2 za koju nisam siguran da postoji.Da li znate za neke druge igre koje nisu izasle kod nas

Link to comment
Share on other sites

Pazi, slobodno mogu reci da nema teorije da neka igra izadje u svetu, a ne dodje kod nas. Pogotovo sad, kad je "brzi" internet dostupan sirokim narodnim masama. Jer, od trenuta kad se igra pojavi ne nekom torrentu, bice nasa ;). Za te GTA serijale nisam cuo nista ni na zvanicnom sajtu GTA ( mada nisam bio mesec-dva ), pa se ne bih obazirao na te price. A za Mafiju 2 sam cuo da ce tek izaci, a ne da je izasla...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Da li ste culi za neke naslove igara koji kod nas nikad nisu izasli.Kao neke igre GTA.Na puno mesta sam cuo o GTA Meksiku,moj drug ima GTA Tokio koji je dobio od strica iz amerike.Cuo sam i za Mafiju2 za koju nisam siguran da postoji.Da li znate za neke druge igre koje nisu izasle kod nas

Verovatno si mislio na gta liberty city storie koji je izashao za PSP

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

=-,Jan 3 2006, 20:01]Pazi, slobodno mogu reci da nema teorije da neka igra izadje u svetu, a ne dodje kod nas. Pogotovo sad, kad je "brzi" internet dostupan sirokim narodnim masama. Jer, od trenuta kad se igra pojavi ne nekom torrentu, bice nasa ;). Za te GTA serijale nisam cuo nista ni na zvanicnom sajtu GTA ( mada nisam bio mesec-dva ), pa se ne bih obazirao na te price. A za Mafiju 2 sam cuo da ce tek izaci, a ne da je izasla...

Za gta meksiko sam cuo na jednom hrvatskom forumu neko je reko da ga je kupio u nekoj njihovoj radnji cak je ostavio i adresu te radnje ne znam nista vise o tome, taj forum sam otkrijo tako sto sam ukucao sifre za GTA.

Edited by Pana
Link to comment
Share on other sites

=-,Jan 3 2006, 20:01]Pazi, slobodno mogu reci da nema teorije da neka igra izadje u svetu, a ne dodje kod nas. Pogotovo sad, kad je "brzi" internet dostupan sirokim narodnim masama. Jer, od trenuta kad se igra pojavi ne nekom torrentu, bice nasa ;). Za te GTA serijale nisam cuo nista ni na zvanicnom sajtu GTA ( mada nisam bio mesec-dva ), pa se ne bih obazirao na te price. A za Mafiju 2 sam cuo da ce tek izaci, a ne da je izasla...

U pravu si sad se sve skida sa interneta ali zasto ja nikad nisam video te igrice

Edited by Pana
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...