Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pokusavaj se pise odvojeno,ucices u gimnaziji

staaaa goga uci gimnaziju,ja mislio neki vodoinstalater,livac,mozda automehanicar,kad ono goga gimnaziju ! :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Didi je smeshan u odnosu na Sase-a,a Sase ide u mouz. Jedino se ne zna gde ce winner

http://www.meetyourmakers.com/scene/784.html

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koju si ti glupost sad odvalio.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"aha"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

freemane brate vidi se da nisi upiso gimnaziju po broju nebuloza kojih si sad reko #1 gimnazija ti je isto srednja strucna sprema isto kao i tvoja hemiska a to sto ti naucis u toj hemiskoj je ravno nuli kao i ja u gimnaziji da se nelazemo #2 nakon gimnazije imas opciju da upises bilo koji fax jer za svaki imas odredjenu dozu predzanja a i sam prijemni lakse radis jel je na vecini faxova matematika ili srpski a tebi su jebali kevu u gimnaziji 4 godina iz toga dok ja neznam ni da li ti to imas 4 godine tako da nepricaj gluposti gimnazija je za 1337-tu koja zeli nakon iste da se obrazuje i dalje i nije istina da su otisli na menadzment-e i tako to manje vise celi medicinski fax u ns-u su ti deca iz gimnazija tako da nepricaj gluposti ja znam jel sa upisivao ovde godine....

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi da li imash kintu da idesh na fax

Ja mislim da ako nemash kintu da upishesh fax a upisao si gimnaziju ne mozesh dobro da prodjesh....To znaci da imash predznanja za dosta fakulteta ali kad nemash kinte i nemash prakse iz srednje, sa 4 godine srednje teshko da cesh naci posao

Link to comment
Share on other sites

ako si dobar djak, mozes na bilo koji hoces fax. Dobar chitaj kao prosechan vrlo dobar uspeh

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Yuri help.... pojasni im :)) ja ne mogu sam da se svadjam sa njima :),brate vladice sta ti lupetash gluposti,ja sam u hemijskoj skoli naucio dosta toga sto se tice hemije,samo si ti u gimaziji buba matu vishe,a sto se tice ostalih predmeta tu smo potpuno isti....samo sto sam ja dosta toga nacui u toj hemijskoj(dajem primer moze i neka druga srednja)jer ja imam praksu i radi strucno sve u vezi mog smera,dok ti u gimnaziji imash iste predmete kao u osnovnoj + josh oni dodatni tipa sociologija,fiziologija,latinski,dok ja isto kao i ti imam sociologiju i fiziologiju,ali nemam npr latinski...i onda posle te tvoje gimnazije ti si kao sto sam rekao nista uradio....dok ja barem imam neki zanat svoje struke ....i odmah mi je i lakse da biram fax koji cu da upishem...Eto ti npr Jurica cist primer i zamisli da si ti sada upisao isti smer kao i on?Pa ne da nema sanse nego samo tako.... E vidish to sam zaboravio gimnazijalci uglavnom upisuju medicnski fax,menadzment i onaj kurac palaz za turam....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Freemane menadzment mi je bezveze ja sam planirao od 10te godine jos da upisem prava,a mnogo je bolje da upises fax kao maturant gimnazije nego najjace srednje skole tako da ono...plz

Brate ja ne kazem da ti morash da upishesh taj menadzment,medicinski fax ili sta vec... vec da vecina upisuje to,jer ne znaju nista drugo jer iz gimazije nemaju nikakvu struku za ostale faxove.... i smerove

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Uh kako serete...dakle,ja sam zavrsio Teslu kao odlican djak,a tesla vazi za jednu od najjacih srednjih u srbiji,i sad kad sam upisao etf,gimnazijalci iz prnjavora mi se smeju u facu,jednostavno mene fizika ubi a njima nista,cak i sto je najgore,i u OET-u(koji sam ja imao 2 godine u Tesli a ostale dve nesto slicno tome) su bili bolji u startu,jer se sad sve to radi preko integrala sto je njima bre potpuno jasno a mi samo blejimo k'o koze...mnogo glup osecaj rodjaci.

Da rezimiramo:Freemane seres mnogo,prica koju ti pricas je vazila pre 20 godina,kad si mogao da nadjes posao samo sa srednjom i onda je imalo smisla zavrsiti strucnu,danas je fakultet maltene obavezna stvar a cinjenica je da vas gimnazija bolje spremi za fax nego strucne...tuzno ali tako je...gimanzija ftw :(

Ili jednostavno zavrsis hemijsku pa radis u tepih servisu odn. Teslu pa radis u nekom servisu za televizore

aj poz & pease [8D]

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...