Jump to content

morrowind problem


Hide

Recommended Posts

Ja sam igru batalio (kao sto rekoh) posle drugog kvesta,...

zajebi ....

mrzi me da mislim...mada imam neki osecaj da cu uzeti da igram...evo bas pre neki dan doneo ortak expanziju...i seo gajbi da igra...

ja ga ujutru pitam:"i kakva je"

on:"ma idi u kurac,navikao sam da u WoW-u chatujem sa likovima dok igram...ovo mi smor" rofl

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pa probaj ja sam poceo sa assassinom pa sam reinstalirao windown :( a posto sam tada vec bio preiskusan u ovoj igri napravio sam custom class :)Igraj sa assassinom bilo bi extra jos kad bi upao u onaj guild assassinski morag thong...

I imas jedan extra dagger u kanalima ispod onog velikog grada jbt ne mogu da se setim imena TT(seticu se)

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

od tog assassina se neces leba najesti: ne postoji nikakav sneak attack ili tako nesto!!!! ja sam iskreno pokusavao da predjem igru sa stealth likovima ali nisam slavno prosao... teski su im kvestovi u guildovima!!!

bar sam jednu stvar izvalio posle ovoliko igranja, enchantment skill je zlata vredan. sta se sve moze napraviti e!!!

^^ Vivec??

Link to comment
Share on other sites

ovako:imas major i minor skilove (jedina razlika je broj poena koji dobijes na pocetku). E sad "budzenjem" neke akcije za taj skil dobijes jedan skil poen (npr ako skaces sobice na acrobatics, ako trcis na atletics, ako je koljes sekirama na axe etc...). 10 dobijenih skil poena su jedan lvl.

I da i major i minor skilovi su za lvl, ostali NISU!! sad: svaki skill ima svoj atribut (strenght, agility speed, endurance...) i taj skil se ne moze budziti preko broja svog atributa (ne mozes imati security 60 a intelligence 50)...

Te multipliere dobijas kad se levelujes u zavisnosti od toga koliko si taj atribut koristio u toku budzenja...

nadam se da sam pomogao!! ako ti jos nesto nije jasno pitaj slobodno (mogu o morronwindu do preksutra)

@Duka np!

Link to comment
Share on other sites

morovind sabija..ja preshao prvo sa warrom,pa sa magom,pa sa battlemagom pa sa assasinom(naravno svi custom-made :))) sa battlemagom najlakshe...enchantment sabija...ja sam uspeo da dignem one soul gemove u balmori u mejdz gildu pa mi na pochetku bilo mnogo lako :)) a posle kad sam sabio ench na moj super zajebani mach...uuuu pokolj...a sa assasimo je zajebato igrati..al fun...barem meni poshto uvek igram tako neku klasu u igrama..

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

ne moras da imas po jedan skill

ali gledaj kako budzis skillove

svaki skill podpada pod odredjeni atribut

npr longblade-strenght

heviarmor-endurance

tako da nemoj da preterujes samo sa jednim skilom

jer ces kad dobijes level imati 5xstrenght a ostale atribute po 1 ili 2x

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...