Jump to content

Arijel Ortega nova 10ka Zvezde ?!


Guest sinister

Recommended Posts

amoroso - amoroso

wow

ako ne bude u fazonu da pijanci i kara kurve po splavovima vec vidim jebaca keve :) jer ne vidim ko moze da ga zadrzi u ovoj budjavoj ligi ako udje u formu!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa naravno, Marcio Amoroso dos Santos...

Naravno, shansa da se to sve desi je vrlo mala, moj post gore je bio u maniru ljudi iz kurira, ili mog lichno omiljenog teksta svih vremena, izvesni gospodin Pijevac iz Blica je napisao da Bullsi provereno dovode Radmanovica i Stojakovica... :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

najbolje pojacanje bi bio milijas. on bi nekako i uspeo da dovede vezni red zvezde do neke normale. ovo ostalo je sve u fazonu "serri, serrri da prodamo koji kurir vise", a koliko sam skontao zurnal je one igrace samo naveo kao primer sta druge novine pisu.

mislim da je ipak nerealno da ocekujemo da ivanovic dodje u zvezdu, cak ne verujem da ce otici i u partizan. verujem da ide u inostranstvo. e sada, zvezda je bacila oko na stepanova, ali isto kao sto ofka ne da baneta tako vosa ne da stepanova.

realno nama treba dobar odbrambeni kao i jedan rasni strelac...

jos jednom, PERO PERICE ZVEZDINA PERJANICE!!!

p.s. slusao/gledao sam ga na sos-u kako daje intervju, toliku kolicinu prepotentnosti nisam dugo cuo/video na jednom mestu!!!

Link to comment
Share on other sites

budala, oduvek su me nervirali takvi igrachi, uvek kada ga vidim negde setim se perice ognjenovica.

ti ljudi jednostavno vole da padnu(simuliraju faul) i pljuju(nekoga u lice).

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

neneneneene decko...gravesen i makelele znaju da tuku...a kovacevic ne zna ni to...on samo trci ko muva bez glave...mladja je stariji od njega 4 goidne ali ima 4x vishe mozga tako da je mopngo adekvatniji...

Upravo tako. A da ne govorimo o tome koliko bolju tehniku ima, i koliko stotina faulova manje napravi od ovog idiota Kovacevica. On i Bisevac su Zvezdina propast. Kovacevic napravi faul, a zatim Bisevac doda protivnickom napadacu loptu. Mladenovic bar posalje upotrebljivu loptu na utakimci, odradi i koji lep dribling, a i ima internacionalnog iskustva, tako da nema tu neke dileme ko od njih dvoje treba da ide. A to poredjenje sa Makeleleom, Gravesenom i Gatuzom ( cini mi se da ga niko nije spomenuo, ali je on ipak kralj tog tipa igraca ) je smesno. Ovi momci kad biju, prvo znaju kako to rade, a drugo znaju gde to rade, a ne na 20m od gola ;)

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

Tandem iz Senegala u Zvezdi

Senegalci Šeik Abdul Kadre Sangare i Ibu Sene Dius pojačaće Crvenu zvezdu u zimskom prelaznom roku, tvrdi menadžer Milan Ćalasan. Šeik Abdul Kadre Sangare ima 19 godina i igra na poziciji zadnjeg veznog igrača. Visok je 193 cm, veoma je brz i podseća na mnogo poznatijeg sunarodnika Patrika Vijeru. Ibu Sene Dius igra po levoj strani, ima 18 godina. Obojica su članovi mlade selekcije Senegala.

Trener crveno-belih Valter Zenga povešće dvojicu Senegalaca na pripreme, a u Turskoj i na Kipru uveriće se u njihove kvalitete. Ukoliko zadovolje njegove kriterijume, potpisaće četvorogodišnje ugovore sa Crvenom zvezdom.

Link to comment
Share on other sites

^^ Tako je to uvek. Bacaju raji prasinu u oci sa "velikim imenima" i onda dodju neki levi afrikanci :(. Eno, onaj Draman ili kako vec. Onih 5 minuta protiv Strazbura kojih je odigrao nije hteo da se vrati u odbranu, a trcao je kao muva bez glave na sredini :/. Ali ajde, da vidimo sta ce Zenga da kaze, da li vrede ili ne.

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako. A da ne govorimo o tome koliko bolju tehniku ima, i koliko stotina faulova manje napravi od ovog idiota Kovacevica. On i Bisevac su Zvezdina propast. Kovacevic napravi faul, a zatim Bisevac doda protivnickom napadacu loptu. Mladenovic bar posalje upotrebljivu loptu na utakimci, odradi i koji lep dribling, a i ima internacionalnog iskustva, tako da nema tu neke dileme ko od njih dvoje treba da ide. A to poredjenje sa Makeleleom, Gravesenom i Gatuzom ( cini mi se da ga niko nije spomenuo, ali je on ipak kralj tog tipa igraca ) je smesno. Ovi momci kad biju, prvo znaju kako to rade, a drugo znaju gde to rade, a ne na 20m od gola ;)

ne mozes da sudis o igracu na osnovu jedne utakmice. ne moze svako da igra na vrhunskom nivuo konstantno. bisevac je najbolje sto imamo u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

^^ Bolji od Dudica?? A Kovacevic na svakoj utakmici na kojoj je potreban Zvezdi samo trci kao muva bez glave, tehniku nema pa nema ( nema ni Gatuzo, ni Gravesen ! ), i pravi mnogo bespotrebnih faulova.

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

smesno je reci da Gravesen i Makelele nemaju tehniku...ali nema veze...a i Kovacevic decko uzme milion lopti,faul koji je on napravio kad smo primili gol je bio 40m od gola,videli ste i sami gde bi ta lopta pala da je nije Bisevac udario...Bisevac je nesto najgore u nasem timu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^^ Bolji od Dudica?? A Kovacevic na svakoj utakmici na kojoj je potreban Zvezdi samo trci kao muva bez glave, tehniku nema pa nema ( nema ni Gatuzo, ni Gravesen ! ), i pravi mnogo bespotrebnih faulova.

nisam to rekao, pored dudica je najbolje sto imamo. a i vrlo je verovatno da dudic odlazi. zato smo i doveli 18-ogodisnjeg igraca koji igra na poziciji stoopera.

Link to comment
Share on other sites

I ja licim na Van Der Sara ;) pa nisam dobar golman, bar ne dovoljno dobar da branim u Zvezdi, mislim da nema nista od toga, a pogotovu od priprema u Turskoj...pticiji grip...daje ti krilaaaaa!!!

klempavi!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...