Jump to content

Arijel Ortega nova 10ka Zvezde ?!


Guest sinister

Recommended Posts

Guest sinister

DESETKA ČEKA ARIJELA ORTEGU

Argentinac prihvatio ponudu Zvezde, koja sada mora da nabavi milion evra za njegovo dovođenje Argentinac Arijel Ortega prva je Zvezdina želja u zimskom prelaznom roku. Pregovori između dve strane su počeli ove nedelje, a bivši argentinski reprezentativac smatra da bi mu dolazak u Crvenu zvezdu omogućio da se vrati u nacionalni tim.

Naime, Ortega veruje da će se nametnuti selektoru "gaučosa" Hozeu Pekermanu ako igra za klub iz Srbije i Crne Gore, reprezentacije koja će Argentincima biti najveći takmac u grupi na Svetskom prvenstvu.

- Već pri prvom kontaktu sa ljudima iz Crvene zvezde Arijel Ortega je izrazio spremnost da dođe u Srbiju. To je iskusan igrač, koji bi bio od velike koristi crveno-belima. Bio bi magnet za publiku, a svojim znanjem bi mnogo pomogao crveno-belim nadama Jankoviću, Basti, Milovanoviću i Peroviću - kaže za Kurir izvor blizak upravi Crvene zvezde.

Predsednik Stojković je rekao da igrač ekstra klase ima svoju cenu, ali da to ne bi trebalo da predstavlja problem za Zvezdu.

- Ortega ne bi u Zvezdu došao za manje od milion evra, ali čelni ljudi crveno-belih jako dobro znaju da bi se taj transfer višestruko marketinški i u svakom drugom pogledu isplatio. Ako se zna da Krivokapić odlazi sa Marakane i da "desetka" ostaje bez vlasnika, jasno je da je ona rezervisana za El Burita.

Za Arijela Ortegu nije zainteresovana samo Crvena zvezda. Prvog igrača argentinskog Njuels old bojsa u svoje redove želi da vrati slavna River Plata, iz koje je "magarence" i otišlo u Evropu. Pored njih, Ortegu želi i najbogatiji peruanski klub Deportivo San Martin. Peruanci mogu i najviše da plate, ali ako Ortega stvarno želi povratak u reprezentaciju Argentine, njegov izbor je definitivno Crvena zvezda.

2103beta2yw.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To vam je isto kao da ja dodjem na celo Partizana, pa onda lepo posaljem ponudu Henryju.

Onda lepo naslov u novinama "Henry u Partizanu ako partizan nabavi 45,000,000 $"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma da dodje Milijash, i bolje pare da potroshe na Ivanovica nego na raspalog Argentinca sa 30 i kusur 'dina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Po ko zna koji put se najavljuju velika fudbalska imena u nasim klubovima. Za sada su ovamo samo dosli West ( najbolji stranac ovde poslednjih godina ), pa onda Boya i jos 2 crnca u Partizan, a sad je u Zvezdu dosao onaj Draman ili kako vec. To je realnost, a Ortega, Castroman, Iuliano itd. veoma tesko...

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

pakistan ga je ispushio za elbera btw

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pakistan?!

ne razumem ;)

jak si mi ti navijach kad ne znash koga delije zovu pakistan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eh....

ipak mislim da bi nam najbolje bilo da dodje milijas a ne ortega koji ne zna za sebe...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...