Jump to content

Constantine(TM)


Pekarman

Recommended Posts

.. idiot .

Igra je super,imas onaj osecaj iz filma *koji nije bio uopste los* ,realna je sto je verujem i bio cilj tvoraca.Nije 100% ista prica kao u filmu ali je dostojna jednog,cak verujem da bi film dobio na kvalitetu,makar akcionom [:D] .Zvuke je malo cudan,nemas bas neki osecaj odakle se cuje *mozda zato sto se deru sa svih strana* cak malo i nadjacava neposredno odvijanje radnje.Covek bi rekao da pucanj iz sacmarice ce da nadjaca vrisak u daljini.Grafika je na nivou,sam pakao je nesto sto bi ja sam ocekivao da vidim.

E sad znam da je igra izasla odavno,vecina je i igrala igru.Ako ja to sve znam sto sam pocinjao temu? Kao sto rekoh na pocetku ja sam idiot.Tako se bar osecam u ovom trenutku.

Zasto? - rece glas u daljini.

Zato sto sam je igrao od jutros,jedno 10 sati,posle cega igra izbaci na desktop.Ja startujem opet ocekivajuci da cu da nastavim samo da bi otkrio da igra nema autosave funkciju.Sve ispocetka,osecaj promasenosti i izgubljenog vremena.I poenta je?

Uvek,ali uvek uradite snimanje pozicije u igri na pocetku svakog kruga.To sto igra 'pokaze' da ima nekakvo snimanje *ikonica snimanja se pojavi na pocetku krugova* ne znaci nista.

P.S. Mrzim konzole i sta rade PC sceni!!!!

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Losa navika,kupim igre pa bacim na gomilu a igram sta mi padne pod ruku.Najverovatnije sam bio zaokupljen necim drugim pa sam zaboravio na nju.Presao danas,snimao poziciju na svakih 5min.Konzole ubijaju kvalitet naslova za PC.Dve trecine su portovi a ostatak su igre koje imaju replay vrednost tetrisa.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Khm,ajd moze i tako da se napise ... [:p] . Kad se povuce crta , nista bolje necemo da prodjemo ni sad kad krene jurnjava sa nextgen konzolama.M$ placa velike pare da sto vise razovijnih timova radi igre za njih ili vec postojece naslove prebaci za Xbox . Pogledaj COD2 , vecina se slaze da je igra igrivija na konzoli nego na PC.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...