Jump to content

hunter: survival ili BM?


hellboy

Recommended Posts

realno gledano kada hunter dodje u melee range onda mora da ima 2x vishe hpa od klase sa kojom se shiba ... ja znam kada se blinkujem do hunte sa magom , ako me ne trapuje ili nekako onesposobi nego pokusha da se fajta onda je mrtav u roku od 3 sec ... verujem da je tako i sa warriorom :)

elem

zanima me jedna stvar pride ... nikad nisam imao high lvl hutnera .... kakve su one letece zmije ? za peta ... video sam neke hutnere vode ih ... svi kazu da su sranje etc , ali jebeno cool izgledaju ... prvalio sam da imaju neke boltove da kastuju lighting etc ... ako moze neki pro hunter da mi kaze malo vishe o njima :) skilovi etc :)

ty :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hunter je uzasno glupa klasa koju je blizzard (zajedno sa warlockom) dodao jer nije vishe znao shta ce...

Hahahah... ova ti je do sad najbolja... brate, izgleda da je tebi ponestalo argumenata cim si ovako nesto izjavio.

Istoriju huntera (neko voli klasu rendzera, jer ima dosta slicnosti) cu ti ispricati jednom prilikom... glupo je sad da ti objasnjavam ispasce da stvarno nista o hunteru ne znas.

@ StormScion

Ja sam imao neku rare zmiju, mislim imam je i dalje ali je u shtali :p Inace... gotivna je jer ima dive 60% tako da od nje tek nema bezanja, lightning attack, attack spd. 2.0 sto je dobro. Ma klasican ofanzivni pet, sa manje armora.

Link to comment
Share on other sites

@ StormScion

Ja sam imao neku rare zmiju, mislim imam je i dalje ali je u shtali :p  Inace... gotivna je jer ima dive 60% tako da od nje tek nema bezanja, lightning attack, attack spd. 2.0 sto je dobro. Ma klasican ofanzivni pet, sa manje armora.

thx i mislio sam da je dobar za pvp :)

... elem

mohi...

i sta si dobio ? beskorisnog druida koji je od svega po malo = nista !!1 truba ! buhahahahahhahahaha nob :) :) :) :) :) :) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mohi je dobio ono sto je hteo jer kao sto svi znao on je pravio wow (i razvia ga i dalje)

wind serpenti su prosechni petovi, imaju taj lightning bolt koji je ako tejmujete elitnog son of hakkara nesto preko 200 a cooldown je ruzhan...tj opalitje 2, mozda 3 bolta u toku borbe, a mozhe da se i rezistuje, sa druge strane, u istom vremenskom intervalu slepi mish iz ZG ce odokatvno jedno 75% vishe dmga da nanese u miliju sa clawom, funy enough, zbog tog sporog ligntninga imaju manji armor i hp od prosechnog 2.0 peta sto ga chini inferiornim i a pve i za pvp u odnosu na bata, cata i wolfa...i naravno na teh gudu koja je najboji pet u igri ;o) (samo se nadam da AQ/nove 1.9 gude nece imati istu grafiku ko ova moja...dok frostwolfove nisu ubacili samo sam ja na celom serveru imao luposa...sad svaka budala tejmuje fluffy bele vukove =o)))

Link to comment
Share on other sites

auuu zaboravEH...znachi deco NEMOJTE da shaljete PM-ove na mohican sa novim prohtevima za wow, to sto je on subsection leader u Blizzardovom WoW Dev Teamu je taaaajnaaa....

uhhh sad je kasno... ja sam trazio da oslabe malo paladine chisto balancea radi... smorilo me vishe da sabijam sve zivo... [:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...