Jump to content

Jeste za turnir?


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neo ovo uopste nije za 1-0 a kao drugo to je Highl1jeva fora...kad smo vec kod toga Highl1 reci sto mi je avatar :P

sad gledam, vidim pustio si bradicu malo, ako, loze se cave na to [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

fasffa.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

grindere to sto si ti retardiran decko pa ne shvatas foru to je tvoja stvar.

Hahahaha. Eee... u pravu si retardiran sam. [xx(] Nego da ti objasnim neke stvari. Kao prvo niko ne osporava cinjenicu da i ti i Rista do jaja igrate ovu igricu. Do jaja je i to shto si sabio Inso-a , ali shto nisi na primer okachio rep kao shto je Ghost to uradio - imao bi sa chim da se hvalish naravno, pa nisi dobio bilo koga vec bruka igracha. Jadne su ti te "fore" ( koje ja ne shvatam [;)] ) tipa nije da se hvalim ali chisto da drugi znaju da ce se dzabe truditi na turu vs mene i Riste, i naravno shalim se. Pa niko nije nepobediv brate. Evo Ghost covek lepo okachio rep gde je izgubio od Toda znash kad bi ti to uradio a o Vladici da ne pricham. Ne znam te ovako kakav si lik van War-a mozda greshim ali ona rechenica ti je bash krsh. Za Vladicu npr. svi znamo da uvek kad god postuje tako neshto stavi smajli iza rechenice i skroz mi je pozitivan lik uvek se zajebava! Aj bez ljutnje....

A ti Freemane zajebi to drkanje [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha. Eee... u pravu si retardiran sam.  [xx(] Nego da ti objasnim neke stvari. Kao prvo niko ne osporava cinjenicu da i ti i Rista do jaja igrate ovu igricu. Do jaja je i to shto si sabio Inso-a , ali shto nisi na primer okachio rep kao shto je Ghost to uradio - imao bi sa chim da se hvalish naravno, pa nisi dobio bilo koga vec bruka igracha. Jadne su ti te "fore" ( koje ja ne shvatam  [;)] ) tipa nije da se hvalim ali chisto da drugi znaju da ce se dzabe truditi na turu vs mene i Riste, i naravno shalim se. Pa niko nije nepobediv brate. Evo Ghost covek lepo okachio rep gde je izgubio od Toda znash kad bi ti to uradio a o Vladici da ne pricham. Ne znam te ovako kakav si lik van War-a mozda greshim ali ona rechenica ti je bash krsh. Za Vladicu npr. svi znamo da uvek kad god postuje tako neshto stavi smajli iza rechenice i skroz mi je pozitivan lik uvek se zajebava! Aj bez ljutnje....

A ti Freemane zajebi to drkanje  [:D]

Ma shalio sam se ja malo .... :) kada mrace ovi nubovi [:D]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

brate ja ni 1 svoj rep ne postujem jer me totalno boli qrac da me neko gleda i da budem neciji fan ko ghost, a to dal mi vi ne verujete dal sam dobio insoa madfroga toda ciaru takera jedno 5x to je vasa stvar , jer oni koji su trebali da vide taj rep su pogledali (misha rista hajli etc ) a ja da postujem moje repove da se hvalim koga sam sve dobio nepada mi napamet , niti cu to ikada raditi.A za 2v2 tur totalno sam se sprdao i to svi znaju, jer zaista kad bi mogao da se kladim na sebe i ristu da cemo da uzmemo tur realno nebi se kladio, jer ne verujem bas da imamo preko 50% sanse.

Link to comment
Share on other sites

Word mile.

Bash to mile, eto naprimer yurica, decko nikada nije rekao a kamoli okacio rep "dobio sam inso-a, yuri in action, dobio sam ovog, onog" a znam da je josh pre godinu dana dobio inso-a. I josh gomilu drugih igracha tipa rotterdam i slicno. Za to smo znali samo mi kada se nadjemo negde i popricamo.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

chek, ocesh sad gogo da kazes da je ghost prepotentan?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gogo umesto da gledas Ghosta ,voodoomana i nesto naucis ti pokazujes svoj "lick" skill po ko zna koji put...Evo npr ja sam odgledao sve Ghostove Miletove i Voodoomanove replayeve i uzivao,vise volim da gledam domace replaye nego grubby-vs-moon < jednostavno me zabole bitno je da ako Ghost hoce da ucini nama i da repove umesto da mu kazes hvala ti kazes da je prepotentan...etc

Link to comment
Share on other sites

gogo, ja ne kapiram u cemu je problem, ti si bash dvolican, jedan dan mi pricash kako ti trebaju replayevi za sajt , kako ti treba ovo kako ti treba ono, drugi dan pricash kako sam prepotentan i to ne treba da radim...

ne razumem u cemu je problem, par ljudi sa foruma je trazilo da se okace replayevi i to je i dobilo, i niko se nije bunio, i citiram zeroxa, meni je isto lepse da gledam "DEFEND OF HELMS DEEP" replay, gde trojca nashih likova prave vishe towera od vladice u 3v3, nego da gledam neke tamo munove i grubije ciji stil igre me ne interesuje. A koliko znam mile je okacio svoj replay pack na tvom sajtu da bi razbio led oko kacenja replayeva, zar ne?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...