Jump to content

domaci OnLine Cup


Recommended Posts

incup mape, lt treba da se igra, ne trudite se da puno menjate pravila tako se na kraju sve sjebe ;/

vreme ce uvek nekom da smeta, odlucis se za jedno i ne menjas.Najbolja je subota, jer je nedeljom incup, a radnim danima je masa zauzeta, i naravno da sve treba da se igra 1 dan

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ako treba napravicu acc sa odgovarajucim nickom...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e da i 1 savet,reci svima da se registruju sa originalnim accovima sa northrenda da ne bi na dan cupa tamo jurio ko je ko ^^

nema potrebe da se ponovo registrujete... samo promenite display name... i ucinite signin/signout... samo to mora da se uradi pre chek in-a... inace cu morati rucno da menjam :)))))) ali moze i to ako bas zagusti :)

kako stvari stoje igrate subotu, incup pool... sad je samo pitanje dal mozemo da krenemo ove subote...

Link to comment
Share on other sites

koliko ja kontam tur je manjeg obima i od ex-yu,jer je ovo zamishljeno kao neka vrsta nacionalnog kupa,jel tako?

BTW,gnodeb shta mislish o mom predlogu,izvodljivo?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

EDIT:Nekoliko konstruktivnih predloga(i pohvala):

1.Mogao bi da postavish forum...

2.Mogla bi mozda i neka liga da se igra...

3.Kada se krene zvanichno sa turnirima,mogla bi da se uvede neka rang lista...

...kad ti bude zatrebala pomoc obavezno znaj da mozesh da rachunash na mene...

nije mi janso kako sam prevideo ovoliki post :)

1. ovaj forum je ok... tu je godinama... svi ste navikli da svracate... nema razloga da sabotiramo nesto sto radi :) ali bice komentara na partice... da ne bi ovde pravili topic za svaki match...

2. ako kup zazivi, verovatno je prvi sledeci korak ono sto je sad incup... znaci neke sezone i neko 'invite' finale... ako to bude tesno - to ce biti slatki problemi :)

3. rang lista sledi sama po sebi... samo da se odigra par turnira, da se usvira site... naravno, tu bi valjalo da neko iskusniji prozbori koju...

svaka pomoc je dobro-dosla...

Link to comment
Share on other sites

nije mi janso kako sam prevideo ovoliki post :)

1. ovaj forum je ok... tu je godinama... svi ste navikli da svracate... nema razloga da sabotiramo nesto sto radi :) ali bice komentara na partice... da ne bi ovde pravili topic za svaki match...

2. ako kup zazivi, verovatno je prvi sledeci korak ono sto je sad incup... znaci neke sezone i neko 'invite' finale... ako to bude tesno - to ce biti slatki problemi :)

3. rang lista sledi sama po sebi... samo da se odigra par turnira, da se usvira site... naravno, tu bi valjalo da neko iskusniji prozbori koju...

svaka pomoc je dobro-dosla...

u podpunosti se slazem sa svakom stavkom i naravno pohvale za prvu stavku, zasto bi smo pravili nove naloge i posetjivali 232424250925 foruma, kad mozemo klanrur.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

E sad malo ja da kazem neshto...Ovo je najbolja stvar koju sam cuo u proteklih par godina...Bravo gnogeb-mada bi voleo da znam kako se stvarno zoves...

Btw Ja sam za subotu isto i tad mora da se igra , to je najbolji dan za play , i mora biti oko 12 sati jel to ok?

Kad pocinje scg_cup?

Ako ti trebaa pomoc oko vodjenja sajta i svega ja sam tu , moj ortak radi sajtove i sve to tako da ako ima neka frka ask me...

Shto se tiche map_poola , moramo ubaciti maelstorm_weg2.4 , secret valley + LostTEMPLE(obavezno :) ) , TM , TR , GW

!!![i da josh jedno pitanje:Mozda je to zato shto imam operu , ali ja ne mogu da se sign in , TT javlja neku greshku pls help]!!!

Sledece pitanje: Gde , na kom kanalu cemo da se sastajemo? Po kom principu igramo?Imamo li hosta , ili samo hostujemo , ili nesto kao gg client ?

I mogli bi smo da uvedemo novcanu nagradu , mislim samo za prvo mesto , dovoljno da ulozimo i 200 kinti .

P.S. Molim te promeni dekoraciju sajta previshe je monoton kao za sahranu TT

Toplo bih preporucio da stavis npr. Nasu zastavu i slike Orka, Ud-a, Elfa i Humana i jostako nesto u tom fazonu

Edited by DontFear
Link to comment
Share on other sites

!!![i da josh jedno pitanje:Mozda je to zato shto imam operu , ali ja ne mogu da se sign in , TT javlja neku greshku pls help]!!!

ja sam site testirao samo sa IE-om i FireFox-om (recimo da ce svaki mozila/gecko da radi) ono sto je bitno je da upalite JavaScript... bez toga site nece da radi... a bogami ni pola net-a :) ako i dalje imas probleme posalji mi PM i resicemo...

I mogli bi smo da uvedemo novcanu nagradu , mislim samo za prvo mesto , dovoljno da ulozimo i 200 kinti.

on line se igra... znaci skupljanje para bi bio pravi pain :) to ce da preskocimo... sponzor je resenje problema... ali site mora da bude mnogo ZIV da bi sponzor dosao... ali nista nije nemoguce... host je dobijen za dz... znaci vec imamo jednog sponzora :)

P.S. Molim te promeni dekoraciju sajta previshe je monoton kao za sahranu TT

ponavljam se :) ja nisam desiger... zato site tako (ne)izgleda... akcenat je sad na igranju... cim se pokaze da je site ziv... neko ce vec uskociti sa designe-om... mislim da ce biti N skin-ova. ja bi voleo da site izgleda kao w3 rezultati posle partije... no vidim da bi vecina volela da site izgleda ko q4 setup :) zato ce da bude skinova... pa svako po volji :)

Link to comment
Share on other sites

Ne moze u 12,radna mi je subota tako da idem u skolu,pa bi pozeljno bilo da se pochne kasnije(osim ako niste mislili na 00:00???).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shto se mene tiche, najbolje od 12, 13 h pa nadalje. A za 00:00 subotom nema shanse, poshto idem da se napijem (uostalom, kao i svake subote)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@zerox:budzi,budzi...nisam mislio bukvalno na naredbu "Ne moze",ti si je tako shvatio.

@Mickeyyy:Shta lupash bre?O kakvom pomeranju govorish kad nikakvo vreme nije ni zakazano.Ljudi samo daju predloge kada bi im odgovaralo i ja sam jebano reko idem u skolu pa da ako ce se igrati preko dana,neka pochne onda oko 13-14...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...