Jump to content

photoshop


Nox

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno, ali meni se vise svidja svet pre Saurona (mislim na knjigu Silmarilion)

ali ipak mu treba cestitati na ulozenom trudu. Gledao sam snimanje LOTR-a i mislim da njima nije bilo lako. Za onogo ko voli epsku fantastiku LOTR je odlicna saga, ali ja sam ljubitelj naucen fantastike npr. (odiseja u svemiru 2001)

Link to comment
Share on other sites

Ево једног од мојих радова.

nargaadork3pc.jpg

Што се тиче књига епске фантастике, саветујем свим љубитељима овог жанра да оду до Лагуне (www.laguna.co.yu) и погледају њихову понуду.

Препоручујуме ,,Вукодав" и серијал ,,Песме леда и ватре" (,,Игре престола", ,,Судар краљева", ,,Олуја мачева" и од маја код нас ,,Гозба за вране") и серијал ,,Точак времена". Остало је, по мом мишљењу, мање вредно.

homergs2zc.jpg

[url="http://www.thotbott.com/?c=Paladin"]Varanja čije kori

Link to comment
Share on other sites

naravno, ali meni se vise svidja svet pre Saurona (mislim na knjigu Silmarilion)

ali ipak mu treba cestitati na ulozenom trudu. Gledao sam snimanje LOTR-a i mislim da njima nije bilo lako. Za onogo ko voli epsku fantastiku LOTR je odlicna saga, ali ja sam ljubitelj naucen fantastike npr. (odiseja u svemiru 2001)

gle imamo pravo fana ovde [:X]

ajde prevedi moj nick

Link to comment
Share on other sites

da :)

btw preporucio bi i serijal knjiga od murkoka eternal champion :) ali na engleskom posto je nas prevod totalno retardiran ( koricene su reci da se izbegne nasilje i debelo prilagodjavanje deci od 5 god lol ) inache ako se cita ne eng. ceo serijal knjiga je strava i uzas koliko je dobro :) od coruma i elrica pa do doriana hawkmoona etc etc ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ajde sada lepo daj josh slika....kao recimo tog maga shto si rekao da si nacrtao....

i nacrtaj bre mene kako pijem kaficu sa Onyxijom :))

Morao sam. Sry. [:D]

http://img506.imageshack.us/my.php?image=onyxiacosmic0pq.jpg

@cosmiC - ova slika vazi samo ako si Tauren... Pise u pregledu igraca da imas Tauren Shamana - ako ne - dammit!

@Nox - ako ti jos uvek treba neki fin program da malko obradjujes skenirane slike uzmi Corelov Painter Classic. U tome je radjena Onyxia. Program bi trebalo da simulira slikarske tehnike, i to sasvim prihvatljivo radi. Nadji negde, ako mozes, pa se igraj.

Napomena - slike radjene misem ce ipak izgledati nesto losije - ovo je radjeno Wacom Graphire 2 olovkom...

Solja kafe je iz Corel Draw 11 Tutoriala.

Krava (da ne kazem cosmiC :P) je MS Office Clip Art. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...