Jump to content

placanje


Spiritkeeper

Recommended Posts

E ljudi ajde nek mi neko kaze kako da sprecim blizzard da mi naplati za sledeci mesec, posto automatski naplacuje. Kako da mi ne naplate? ajde ludi neka mi neko odgovori necu da mi naplati sad necu da imam para da to posle pokrijem, automatski mi naplacuje sa mastercard-a pa mi posle stigne racun da platim. [:(!]

Edited by Spiritkeeper
Link to comment
Share on other sites

https://www.wow-europe.com/en/ > account management (meni sa desne strane) > setup subscription (mislim) ili jedno od ta tri buttona koja imash u tom redu i izaberesh cancel > on tje te pitati jer si siguran, ti kazes "da" i eto pisatje ti > Payment Method: No subscription currently active & Subscription: No subscription currently active.
Link to comment
Share on other sites

offtopic 

skido sam neki fajl sa fileplanet sajta.Kad je bilo negde oko 80%,prekine se.Mogu li nekako da nastavim ili moram ponovo.Kad pokusham da nastavim tazi mi nekakav username i pass??

Skid'o sam wow filmic...

uzmi neki download manager DAP ili tako neshto tu skoro uvek (zavisi od servera sa koga skidash) imash resume opciju

Link to comment
Share on other sites

stavi topic na nekom forumu (npr. svet kompjutera) ili kupi DAP

ako koristish free verziju (mada ti ovo ne savetujem). koju konekciju imash i koliki je bio taj filmich? (ako je bio ovaj za BC kupi chasopis Gameplay imash ga na DVD koji se dobija uz chasopis (to ti je stari gamer samo sa novim imenom))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...