Jump to content

Something stinks...


termos

Recommended Posts

Postavio sam 10x[savory Deviate Delight] sa starting bidom na 50s a buyoutom na 1g. Derem se ja malo po Orgrimaru kako sam to stavio da se prodaje, i proda se za manje od jednog minuta (mora biti buyout, zar ne?). Odem da pokupim pare iz sanduceta (i sve ocekujem 1g), kad unutra 95s i jos malo c (zaboravio koliko, jbga). E sad - gde su pare?! Je l' to AH uzima deo profita? Ili to Thrallu odma' u dzep, a? 'Ocu moje pare! Ili da mi bar neko kaze sta je s njima bilo...

Hvala lepo, dovidjenja.

Edited by termos
Link to comment
Share on other sites

znash li ti koliko koshta recept za to ?

Neznam koliko koshta jer ga nikad nisam video na ah :D

U svakom sluchaju... samo mats da nabavish nece imati za shta pashche da te ujede xD

Mislim ono... njega craftovanje nishta ne koshta... Mogao je da stavi 100-150... preko toga je stvarno bezobrazluk... Percaso craftuje stronghold gauntlets za 80G... shto je po meni sasvim razumna cena...

Link to comment
Share on other sites

hm a koliko chesto padaju planovi, a ?

kad je baja na shadowmoonu izvadio to iz lockboxa, prodao ih je za 1400golda, na magtheridonu teshko da mozes da kazes da je bilo shta skupo, sem nekih retardiranih stvari tipa essence of undeath po 5g, zashto ? zato shto niko ne radi strat/scholo. . .

Link to comment
Share on other sites

Ti LionHeart planovi su se prodali na Dragonmaw serveru za 2500golda. Cena se krece od 250 pa navishe, a

"Mislim ono... njega craftovanje nishta ne koshta... Mogao je da stavi 100-150... preko toga je stvarno bezobrazluk..." je neshto smeshno shto sam skoro prochitao :) Znachi, ja imam planove, skupljam za tvoju lazy ass regeants i jos ti nishta ne naplatim? hehe nemoj da budesh smeshan, ti planovi koshtajku - naravno da cu gledati prvo da ih otplatim pa da i zaradim, za to sluze profesije u wow-u.

" Pa na Maghteridonu je craftovanje Lionheart helma 20g" Pa naravno, craftovanje podrazumeva tzv rad, znaci ti obezbedi regeants i platis jos 20g da ti se napravi, a regeants ti izadju ihi hi :)

Khm, regeants za pravljenje lionheart-a:

80x thorium bar

12x arcanite bar

40x wicked claw

10x blue sapphire

4x azerothian diamond

Link to comment
Share on other sites

Ti LionHeart planovi su se prodali na Dragonmaw serveru za 2500golda. Cena se krece od 250 pa navishe, a

"Mislim ono... njega craftovanje nishta ne koshta... Mogao je da stavi 100-150... preko toga je stvarno bezobrazluk..." je neshto smeshno shto sam skoro prochitao :) Znachi, ja imam planove, skupljam za tvoju lazy ass regeants i jos ti nishta ne naplatim? hehe nemoj da budesh smeshan, ti planovi koshtajku - naravno da cu gledati prvo da ih otplatim pa da i zaradim, za to sluze profesije u wow-u.

" Pa na Maghteridonu je craftovanje Lionheart helma 20g" Pa naravno, craftovanje podrazumeva tzv rad, znaci ti obezbedi regeants i platis jos 20g da ti se napravi, a regeants ti izadju ihi hi :)

Khm, regeants za pravljenje lionheart-a:

80x thorium bar

12x arcanite bar

40x wicked claw

10x blue sapphire

4x azerothian diamond

Pa tako radi i ovaj lik bre. Znachi nabavish ovo sve shto si naveo ( 80xthorium bar... ) dash mu to + mu platish 200 g...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...