Jump to content

svinje ili papuche


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim, ipak je devojka starija od tebe do jaja ( izvinjavam se ako sam ikoga uvredio :) ) ono kao, Birthday 14 August 1977, ipak si novi na 4rumu i kao shto smo vetj konstatovali, neomiljen, a prozivash starije chlanove ( opet se izzvinjavam ako sam nekoga uvredio :D )

mogao bi malo da oladish  [:(!]

ma opushtencija... neki put stariji nisu pametniji (shto owde nije sluchaj), ali on samo dokazuje koliko je plitak... mene takwe stwari ne werdjaju... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mislim, ipak je devojka starija od tebe do jaja ( izvinjavam se ako sam ikoga uvredio :) ) ono kao, Birthday 14 August 1977, ipak si novi na 4rumu i kao shto smo vetj konstatovali, neomiljen, a prozivash starije chlanove ( opet se izzvinjavam ako sam nekoga uvredio :D )

mogao bi malo da oladish  [:(!]

koliko god da je starija treba da postoji uzajamno postovanje, jer ako ga nema u jednom smeru nece ga biti ni u drugom. do sada sam cutao ali kad je napisala:

"i progovorio je opet" preslo je sve granice lepog ukusa... ali o tome necemo ovde, pm-uj me na slicne probleme

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

vidis smajli, taj znaci da se zezam....

nemoj da se vredjas, ne budi primitivan jer to svi mozemo, a ne mozemo svi da se kontrolisemo ili da iskuliramo.

ne vredjam vec dolazim do zakljucka da si budala (ako te to vredjash (a verujem da te boli patka, i glumish ludilo) tvoj problem)... makar ovde na forumu u rl\u te ne poznajem... a iskreno ne bi ni zeleo da te upoznam...

za mene si kako da kazem ovde jedan obican virus... (al jebiga ciklus je to... )

primitivan nisam... makar sebe ne smatram za primitivnu osobu, al ono na drugima je da to zakljuce...

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hahaha darijane ja mislim da migsha govori za veci deo foruma..to sto on ne moze da se kontrolishe je njogov "problem".mnogi ljudi misle kao on (o tebi naravno :)) samo sto ih mrzi da odgovaraju na tvoje postove(npr ja),jebe im se za tebe,ili npr nece da se spustaju na taj nivo pa da se raspravljaju sa tobom...anyway poenta ovoga je:ako te neko ovde ishejtuje samo cuti i kuliraj :))

A glede topica...sta je tacno papuca...ja zene mnogo volim i pazim ih i mazim i kupujem cvece van osmog marta i te stvari...al ne pustam da me zajebava(to ne dopustam nikom doduse al ajde :))i sad sam ja kao papuca sto mi nije frka da izrazim svoje emocije,da joj kazem da je volim i sl...glupost :D

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Mighsa, on je samo ljubomoran :)

Ne obracaj pazhnju .. relax and smile :D

Gledaj to ovako, gledash njegove postove, i zahvaljujesh se bogu shto nisi takav :)

da! slusaj sta ti covek kaze... uvek treba slusati mudrije

ja sam ljubomoran na sve vas... [V]

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

aaahaha koji topik : ))) zao mi sto ga nisam odma na pocetku overila,ovde je uglavnom sve receno...

sto se mene tice zlatna sredina je najbolja,ne valja kad je tip bezobrazan ili tako nesto,al isto tako ne valja kad nema bRe svoje ja i kad mi govori da sam u pravu i kad lupim najvecu glupost samo da mi se uslihta...a bilo je takvih...dosta...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ja dajem svecanu rec da cu zavestati RUR-u oba bubrega, samo da neko.. iko.. odsece darijanu ruke, ne bi li vise mogao da kuca.

dok je bilo intresantno, bilo je.. sad je postalo bljutavo.

nema potrebe za bubcima [:p] odraditju ti to na crtu [:p]

nego, stvarno, sad me je stvarno smorio i iscrpio, tako da ...

prvi i nadam se jedini...

Link to comment
Share on other sites

ahahahah...

izuzeci potvrdjuju pravilo :D

inace prave se na veoma podmukao nacin...pustis da vlada i onda preuzmes dominaciju lagano i podmuklo...i caaaaaaaao :DDDDDDDDDDDDDD

dugotrajan i mukotrpan proces, al uspeva :D

uspeva ako si bruka dojaja riba [;)]

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...