Jump to content

Jel ima neka igra kao Fable


LZ Master

Recommended Posts

Poenta RPG-a nikad nije bila u grafici, narocito ne u sharenilu... Fable je po tome jedinstven, chini mi se, samo je problem sto nije bas dogurao daleko na lestvici naj RPG-ova.

Stvarno mi nista ne pada na pamet...

Na sajtu playfate.com imas za download igru Fate, ona je lepa, sarena, a nepunih 30 MB ja velicina.Trebace ti i licenca :-) , a ako imas bolju konekciju, skini 100+ MBajtni file, gde je jos sarenije i lepsa (tako kazu)

Ali, kao to rekoh, posto je tebi u RPG-u bitan sharenish, mozda da se ipak drzis nekog Hari potera...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si igrao "Sudeky"

Izasao je u isto vreme kada i fable.

mogu ti reci da je dosta sarena igra :)

kada sam doshao tog dana u radjnu pitao sam lika koji tu radi,jel ima neki novi RPG,on mi rece da su stigla dva nova naslova Fable i Sudeki,meni nijedan ni drugi nisu bili poznati,a imao sam kinte samo za jedan naslov,tako da sam sistemom eci-peci-pec izabrao FABLE... :D

Link to comment
Share on other sites

@ovdasnji RPG cistunci: Ljudi, ne znam za vas, ali ja taj Fable nikad ne bih nazvao RPG-om, jer je smesan u odnosu na ono sto PRAVI RPG-ovi pruzaju. Fable je pre neka sarena akciona 3D avantura sa osrednje izrazenim RPG elementima... A za takvo nesto jos nisam cuo...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jel ima jos neki tako saren-lep RPG kao Fable?

mislis,jel ima jos neki glupa igra kao fable?:) igrao sam jedno 3-4dana..sem one dobre ideju o razvoju lika od deteta do jeroja( a to traje pola sata ,i totalno je glupo reseno) ostalo je za jedna 2 (ili jedva 6,ako ste na studijama)....jos malo pa ko da je dizni radio tu igru:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...