Jump to content

SBB vs Tech.


byte

Recommended Posts

Ovako moni ljudi govoro za sbb da je los nasprama tech. mislim u cemoju fazon kod tech. kad npr.. tech stavlja tako glupee!! mape da je to uzas .. nekazem ja da tu ima laga npr.. ima al poneki saban koji je preko dialup i npr chatuje dok igra i smeta drugima ali zasto sbb je losiji od tech. ??? daj da cujem vase savete mislim ja to nekontam! mada je sbb bolji po meni normalne mape jedino sto su igraci malo losiji al , niko se nije rodio naucen! kao ja :)

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to problem neko imam ja sve to brate orgg.. nije frka nego ocu da igram s` nasim, :) e sad fazon je u tome stooo , svi govore da je sbb los mislim a po cemu je tech. bolji?

to me zanima!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Chinjenica je da ne mozete 800 din da iskeshirate za jebeni original, nego vam dolaze pera, zika, laza sa centralom na vodu koji samo uvelichavaju debilnost igranja cs-a preko neta. Izvini, ali po meni je mnogo bolje zezanje da se skupim sa 5 ortaka, upalim team-speak i karam strance nego da mi neki debil sa pingom

+ 200 pricha kako chitujem zato shto jelte njemu radi ''extra,, net. Generalno chak i serveri u nemachkoj rade bolje nego ovde no-steam.

Najvetji respekt eunetu koji je digao prvi steam server ovde. Manje je debila i igra se kvalitetan cs

Link to comment
Share on other sites

Ja licno mislim da se ti bodes do granice neizdrzljivosti,zato prestani, i potrazi profesionalnu pomoc!

Decko se drogira. i ono cisto da se zna da su oba servera djubre...

kad dobijem steam zaboravicu da ta dva servera postoje.

heheh zivko ajde malo :) znas vec ..... oladi do granice "beskonacnosti"!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Zivp jos nesto + onaj tvoj cd sto si mi dao brate neradi ni kod mene ni kod milana c. ima nekih erooraaa!

znaci mirc i ovo mogu da instal a cs jok!ponovo ces mi to narezati!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

82.117.194.227:27016 eto ti :) uzivaj !

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Najvetji respekt eunetu koji je digao prvi steam server ovde. Manje je debila i igra se kvalitetan cs

ja bas i nisam nesto primetio da se uopste igra na eunetu ...

ako se igra kad je to stvarno me zanima ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Menka brate imas na www.counterstrike.co.yu IP-eve od vecine domacih ako ne i svih servera :D

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Stalja .. true ..

Udjem na SBB server i da ne kazu da sam hejter i da prozivam ali decko koji je admin je debil (Mrva) ..

Pusti on dobru mapu, fy_iceworld ja uzmem mac10 posto ne moze da se kupuje oruzije, utrcim u njega napravim mu hed i dobijem 600 minuta ban .. posto sam citer !

Sa njegovom izjavom .. "Ne moze da se napravi hed sa mac10-om!"

To je bilo drugi put da me je banovao, prvi put je bilo kad sam cuo lika kako trci iza mene okrenuo se i ubio ga .. 600 min !

A sad sam dobio ban, nemam pojma zasto, cak nikog nisam ni ubio .. pise ..

"Reason: Permanently!"

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

A sad sam dobio ban, nemam pojma zasto, cak nikog nisam ni ubio .. pise ..

"Reason: Permanently

neznam brate to se i meni desava! :(

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Stalja .. true ..

Udjem na SBB server i da ne kazu da sam hejter i da prozivam ali decko koji je admin je debil (Mrva) ..

Pusti on dobru mapu, fy_iceworld ja uzmem mac10 posto ne moze da se kupuje oruzije, utrcim u njega napravim mu hed i dobijem 600 minuta ban .. posto sam citer !

Sa njegovom izjavom .. "Ne moze da se napravi hed sa mac10-om!"

To je bilo drugi put da me je banovao, prvi put je bilo kad sam cuo lika kako trci iza mene okrenuo se i ubio ga .. 600 min !

A sad sam dobio ban, nemam pojma zasto, cak nikog nisam ni ubio .. pise ..

"Reason: Permanently!"

Daj ip ako oces unban, evo ti moj msn dev1lche@hotmail.com

U svakom slucaju ne znam sta je bilo niti sam cuo da je neko banovan, al ako je tako kao sto pricas treba pricati sa mrvom definitivno...

Za razliku od tehnikoma SBB-ov server je mnogo ozbiljniji(ne kazem da teh nije ali je sbb ozbiljniji) u smislu da ima mnogo ljudi kojima je stalo do servera, a u dobroj su poziciji da mogu da uticu... Tako da ce server posle nove godine biti jos bolji i bice prosiren broj slotova na max. Aj gl pa se pucamo :)

Edited by Dev1LcHe
Link to comment
Share on other sites

a sad ima koliko slotova ??? 2set i nesto koliko mi se cini!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Da da .. kao sto sam ti vec rekao Devile na serveru .. nick mi je Jinzo na SBB i Tech serverima (mislim da me se secas)

Iskreno me boli k.. za te servere vase, gde kad udje covek i napravi dobar skor ili kad ga usere hed .. javi se odjednom neki debil ... ppg.Sanja ili ZaReZ sa pricom "gasi citove majmune","speed hack koristis","iskljuci wallhack picko"! Mislim ljudi igram da se opustim ali uvek prsnem kao sto si i mogao da procitas na serveru ..

Jedino mi je krivo zbog brata .. posto igram od njega iz KG-a, i vracam se za nis za koji dan a tamo ne igram cs preko neta vec samo u lanu rekreacije radi. I onda kad mi se desi ovakva glupost sa kretenima, iznerviram se ako me razumes !!!

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...