Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas sam bio 10 sati u gradu, a jos nisam pokupovao sve sto treba...sutra u 9 ujutru na polaganje voznje, pa po jos neke stvari, ali ove na nbg, ne pada mi napamet da se cimam u grad...iii onda novogodisnji rhh =))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna cigareta pre spawanja... Moram da pokusham da pobedim insomniu... Mamu li joj...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pljuga ce te samo razbuditi, probaj caj od jasmina, toplo mleko, pilule za spavanje (mada je to last resort) ili se naduvaj, ili se dobro pojebi :)

Mada je najbolje da se bavis sportom ofkors, to ce te izmoriti valjano, i neces imati problema sa snom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pazi kad sam swe probala... u owakwim situacijama mi chak ni pilule ne pomazu... danas sam swa ko zeka na spidu, kako to reche kolega :o) ma uspecu... mogu ja to... mogu i moram!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ni redovan sport ti ne pomaze? pa to je super, ako nemas problema sa budjenjem kao sto imas sa spavanjem, uzivaj onda :) mada, po broju popijenih kafa u toku dana, rekao bih da imas problema sa budjenjem :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Druzhe shta baronishesh, ko je nas cepao :)

Sabijali smo ih sve :)

Idem da gledam neki film, pa cu verovatno na wow nocas :)

Kad se malo bolje setim,bilo je tako :D Serbia 4 ftw :) bio sam se setio kada nam je onaj smrad iz swe podelio 4 heda pa to napisah :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sutra u 9 ujutru na polaganje voznje
nemoj previshe da se okrecesh da ne bi zayrnuo vrat, pazi na matorce kji zakoraceh na put pa se vrate na trotoar i najvaznije nemoj previshe da korisish kvachilo;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Deca su primila svoje paketice a sutra mi stariji dobijamo svoje, ohohohoho, hepi madafakin jir. Nego, najozbiljnije, sutra cemo da napravimo ledilo na institutu, za Srbiju, jes.

Isti fazon kod mene na poslu, danas klincima pravili neki hepening i delili im paketice, sto je znacilo da sam ja poprilicno nepotreban u celom desavanju, a sutra su u planu jagnjece brigade za starije, sto znaci da necu biti nepotreban :)

Inace zavrsio brdo stvari danas, skoro pa uspeo da izbegnem guzvu i na kraju sedim kuci i blejim, hah uspesan dan. Jos povrh svega juce pominjani Rambo 3 je na TV-u, idem da kuliram i da pogledam kako ce da ih pobije sve, da mogu rodio bih mu 5-6 malih Ramba [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Deca su primila svoje paketice a sutra mi stariji dobijamo svoje, ohohohoho, hepi madafakin jir. Nego, najozbiljnije, sutra cemo da napravimo ledilo na institutu, za Srbiju, jes.

Pequena, izdala si!

sutra u 9 ujutru na polaganje voznje

GL HF :> Ne zaboravi na "provere" i nadaj se da u 9h nece biti puno automobila na ulicama :)

@ topic - Stig'o kutji iz opustenog odlaska na pitjence u gradu, probao sam na bilijar da odem, ali sve je stravicno puno, nikad nisam video da je tako pun grad u cetvrtak uveche, naravno, nova godina je i sve to. Idem da spavam, sutra nesto rano ustajem, pa onda odmor vetji deo dana, uveche kao sto krule reche novogodisnji RHH i to :)

Link to comment
Share on other sites

jos sutra.. jooos sutraaa.....

i onda zlo [:D]

btw sreo veceras drustvo ex ribe... kao isqsno me iskulirali... i ja kao isto :)

ipak su oni mladji... red se zna ko se kome prvi javlja...

inace, spremam se da spavam.. vec kasnim sa leganjem..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

po starom dobrom obichaju nisam stigao sve da zavrshim danas nego moram da se cimam i sutra shto bi rekli u 5 do 12 ... jebiga takav je zivot [:D]

sutra u 9 ujutru na polaganje voznje

gde polazesh da dodjemo da zaustavimo saobracaj ;)

gl

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

evo me, live from army [:D]

pada neka glupa kisha... a danas pun dan obaveza... doduse, po gradu nema nesto puno, treba samo da odem da podignem poklon za devojcicu...

posle frka u kuci, ovoono. pa konacno komiranje kad obavim sve.. kontam da nocas zabadam @home... mada se nikad ne zna...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ni redovan sport ti ne pomaze? pa to je super, ako nemas problema sa budjenjem kao sto imas sa spavanjem, uzivaj onda :) mada, po broju popijenih kafa u toku dana, rekao bih da imas problema sa budjenjem :))

sa budjenjem nikada nisam imala problema, narawno kad uspem da zaspim :o) ali zato insomnia ubija powremeno, napadne tako s' wremena na wreme i onda su mi podochnjaci trade mark...

btw, nocas o5 nisam oka sklopila, ishla sami u shetnju, popila litar mleka i josh koje kakwih gluposti, ali jok... owih dana sam izgleda u zestokoj swadji sa spawanjem...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

улазим у лифт и прво питање старијих колега, ни "добро јутро", него: "а докле се данас ради?" к'о деца...

а ја направим тобоже збуњену фацу: "до пола 5, докле би се радило..."

опет: "могао бих баш да дођем кући и пре 5, баш би ми се жена изненадила."

сад већ имам и осмех: "и мени би одговарало да дођем кући у 12. пријатно колега..."

"... пријатно..."

ми нажалост овде нећемо имати никакве бригаде нити прославе, добили смо гомилу циркуларних честитки, што мејлом, што у папиру, и то је то. мада смо имали пријем прекјуче.

а таааааако ми се јутрос није устајало, не могу да верујем. вечерас имам пар стварчица на списку, укључујући и новогодишњи RHH, на који ћу само да свратим, а сутра...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

^ sta si joj kupio ? ;) ja ovom mom necu nista , kao zajebavala sam ga juce da idem na pijacu danas da mu kupim poklon , on se jadan primio ko siroche ([;)])([;)])

uf ,moram sad do grada da kupim krpe ... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Jebga, Koma, zivot me nije mazio. Izvini, vraticu se u velikom stilu.

Ajde ajde, nemoj da te sanjam! Bez tebe sam izgubljen u surovom svetu ... :>

Kupio sam juce devojcici poklon za novaka i ostao bez kesa (ono stavio sam samo za rhh i za taxi za povratak kuci sa novaka). Tako da ono danas cu kao malo da ucim sutra pre podne kod ortaka na heroje.

Muka me u'vati kada krenem da razmisljam o tome sta sve treba pokupovati i poplatjati i sve tome slicno.

BTW, Kru, 'esi polozhio? Daj javljaj, nemoj da nas drzhis u neizvesnosti.

Link to comment
Share on other sites

polozio voznju, smrzavao se ko picka 4 sata na poligonu...sad idem da kupim onoj mojoj shiterki neko sranje za novaka, izdvojio sam sto dinara, video sam do jaja radnjicu "sve za 95" :)) ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...