Jump to content

Wow fe problem


Rancid Blade

Recommended Posts

Odlucih se da igram pirata.

Tu nastade problem,program wowfe koji aktivira piratski server je radio savrseno

dok ne promenih language sa blank na english.

sada kada pokusam da pokrenem program,on mi javi ''Can't find lang files''.

probao sam reinstalaciju,drugu verziju programa,prosto ne radi

Aj pomoc

vazno obavestenje: usled velikog broja retardiranih ljudi,opis topica je promenjen

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Cela prica oko originalnog wowa i pirata je krs,logicno je da ce da se ljute ljudi koji platise na ove koji ne platise

To nije tachno. Stvarno me ne interesuje da li neko placa ili ne placa wow, njegova stvar kako zheli da igra. Problem je u tome shto neki koji igraju na piratskim serverima jer nisu u mogucnosti da placaju wow krenu da seru kako je piratski wow skoro isti kao original i kao ne vidi zashto mi placamo wow n bullshit like that.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo like that ... to sto oni ne mogu da probaju to je njihova stvar , koju nazalost ti ljudi istresaju ovuda .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ahahah koji vam je k .. sta se svadjate jbt :)

evo da ja napisem nesto...

ja sam prvo igrao piratski wow jer nisam imo dovoljno kesha i toliko sam se nervirao danima da sam poceo da verujem da je wow shit .... i onda jednog dana kad sam skupio kesh za orig. i kupio ga video sam da se orig. i pirat ne mogu porediti .. prvo i najvaznije sto mi je na piratu ping uvek bio oko 2.000 i kad je takav ja budem srecan a ostalo je sto je sve izdeformisano i hp kripova i sve ostalo... tako da mani te se pirata ako nemate kesh jbg bolje nemojte ni igrati ili ponekad u igraoni i to je to... jbg sta da se radi(kolko para tolko muzike)

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha super jos nisi poceo da igras pirata a vec si zakljucio da je to isto i onda se ljutis kad ti neko kaze da to nema veze jedno sa drugim.Posto volis pirate igraj Pirates argrr daj mi tvoje blago hi hi ... he he navukao si se na original pa se sad ljutis na ceo svet sto nemozes dalje da igras [;)] Tesko je to kad se navuces Amose napravicu ti ambush [8D]

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

hm,treba mi pomoc oko wow fe-a,bash me briga kakav je pirat,bas me briga da li je bolji od originala,spomenuo sam usput,i to je sve,samo postujte ako znate resenje problema

Ok,da ponovim

NE PITAM DA LI JE ORIG BOLJI OD PIRATA,PITAM DA LI NEKO ZNA KAKO DA RESIM OVAJ JEBENI PROBLEM!!!

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

@ SirNeo procitaj prvu recenicu.Sta ce mu ta recenica? Mogao je lepo da kaze treba mi to i to i gotovo,a ne iznese soje misljenje i kao boli me sta vi mislite,valjda imaju ljudi pravo da kazu sta misle?

@Rancid nauci da postavis pitanje kako treba, a ne da ti prva recenica bude totalna laz pa kao sta reagujete bas me briga. BTW mislim da ovde nema vise od 10 ljudi koji igraju pirata procitaj malo postove pa probaj njih da kontaktiras.Iskljuci caps i bez nervoze mlad si ti za tako nesto,popij pivo. [;)]

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...