Jump to content

Zhreb za svetsko prvenstvo.


Lex

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sto se bojite holandjana ??

oni su klasicni ped*rcici ne vidim nikakvu bojaznost od njih...

po mom misljenju oni ce nam biti najlaksi protivnici.

pazi,mislim da je fora sto su Holandjani odigrali mozda najbolje kvalifikacije u njihovoj istoriji...stvarno nista nisu prepustali slucaju,pokidali su i Cehe i Rumune kao direktne konkurente tako da,mislim da su se oni konacno uozbiljili...

[quote name='Ivan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi, sha vam je, holandija osvaja mundijal(a u z to nam i ne leze, mada nam ne lezi ni argentina). da smo bili na mestu shvajcaraca sve bilo super, ali eto nam poseban sheshir, za koji su josh neki ljudi prichali da je dobra stvar. takodje sada vidite zasho je holandija morala da bude nosilac. da su nam shpanci umesto njih mogli smo mozda i da prodjemo

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Holandija je napravila sjanu smenu generacije i po meni oni su jedna od ozbiljnijih ekipa na sp2006.

ja se nadam da ce mo da dobijemo obalu s. a sa ovima da odigramo neresheno i idemo dalje...

chek, shto mi ne bi dobili arg i hol? :)

mi se uvek protiv jakih ekipa primimimo,

ovi nashi ce imati josh dodatnih motiva...

joj... jedva chekam !

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi proci grupu, a ako ispadamo - bar da odigramo sa Argentinom ( mada sam se ja nadao Brazilu ili Italiji)...

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

pa nema razloga.. ja odkad pamtim pojam reprezentacije prvi put primecujem da je tamo okruzenje prijateljsko i da su svi fer momci bez drkosha... na zemlji su bez zvezdica.. mogu da odigraju kvalitetno a jos imamo i solidnog selektora... ako se pripremimo valjano + nas zaobidju povrede + ih ne sjebe medijsku hype, ma zabice svima njima zigic po dva komada ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ upravo to

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

meni je jedino krivo shto Rambo Petkovic ne igra za nashu repku.

ima on 35god. al' igra ko zmaj... ej bre... pa u Brazilu se kunu u njega!

poz

Mdaj, sta onda brazilci treba ponovo da vrate Romaria koji je najbolji strelac njihove lige zadnjih 100 godina...u brazilskoj ligi radiju kretanja igraca je 10m

fml

Link to comment
Share on other sites

shoosh pricas gluposti pravo da ti kazem...

rambo petkovic je nas najbolji tehnicar ubedljivo,i zato se u brazilu kunu u njega,ej lik uzme i predribla 3-4 brazilca i da gol,pa gde to ima...

on ne igra u repki posto je svojevremeno kada je bio pozvan itd. odbio,posto je pametan i nije hteo da slusa one budale u fsj... ne secam se tacno razloga...

ali igrao je on u repki valjda 3-4 tekme ukupno....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

prochitah danas u Kuriru ili Novostima (nisam siguran)...

da su Nemci namestili njihovu grupu,

naime, Mateus kada je izvlacio kuglice,

znao je po toploti kuglice koju da izvuche...

e sad da li je to istina ili nije... ne znam

ali istina je da Nemci imaju ubedljivo najlakshu grupu na SP'06!

poz

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

pa dovoljno je sumnjivo sto se nasa grupa poklopila dan radnije na probnom izblacenju s tim sto je umesto o.slonovace bila angola... koja je verovatnoca da se u istoj grupi samo dan kasnije opet nadju holandija argentina i scg?!?

sto se mene tice, uvek sam i mislio da je sve namesteno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

shoosh pricas gluposti pravo da ti kazem...

rambo petkovic je nas najbolji tehnicar ubedljivo,i zato se u brazilu kunu u njega,ej lik uzme i predribla 3-4 brazilca i da gol,pa gde to ima...

on ne igra u repki posto je svojevremeno kada je bio pozvan itd. odbio,posto je pametan i nije hteo da slusa one budale u fsj... ne secam se tacno razloga...

ali igrao je on u repki valjda 3-4 tekme ukupno....

nasa repka nema tehniku, dribling, zvezdu... ali zato ima atmosferu koju bi problematican igrac kao shto je Rambo pokvario...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nasa repka nema tehniku, dribling, zvezdu... ali zato ima atmosferu koju bi problematican igrac kao shto je Rambo pokvario...

slazem se apsolutno sa ovim...

i bolje je da imamo atmosferu i kolektiv nego zvezde...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

shoosh pricas gluposti pravo da ti kazem...

rambo petkovic je nas najbolji tehnicar ubedljivo,i zato se u brazilu kunu u njega,ej lik uzme i predribla 3-4 brazilca i da gol,pa gde to ima...

on ne igra u repki posto je svojevremeno kada je bio pozvan itd. odbio,posto je pametan i nije hteo da slusa one budale u fsj... ne secam se tacno razloga...

ali igrao je on u repki valjda 3-4 tekme ukupno....

A da tehnicar...covek od metar i zilet, koji svaku loptu koju primi digne sebi iznad glave :PpPp

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...