Jump to content

Na kojim serverima igrate alliance?


Pravoslavan_MK

Na kojim serverom igras alliance?  

22 members have voted

  1. 1. Na kojim serverom igras alliance?

    • Shadow Moon
      5
    • Dragonmaw
      11
    • Dunemaul
      6


Recommended Posts

Srbi, to namerno tamo de vecina igra hordu ili ne?

Ne... hteli smo prvo da krenemo alijansu na Dunemaul-u... ( nekoliko je krenulo i hordu, ali manje njih ) i onda je rekao jedan ortak kako oce na haumarush zato shto mu tamo pomazu likovi iz horde ( isto nashi ortaci koji su davno krenuli da igraju i naravno nabudzili se... )

Ja jednostavno ne volim hordu... nikad ne bih mogao da napravim lika u hordi pa da mi svi ortaci tamo igraju... zbog njega smo se i odluchili prvo za haumarush ( bilo nam je manje vishe svejedno... mada smo znali da mnogo Srba igra hordu na haumarushu... ) i tako smo krenuli na tom serveru... Mada mogu sada slobodno da kazem da mi je drago shto ima mnogo manje Srba u alijansi... Sa strancem se dogovorish, to i to, to i to, zavrshite instancu ili bilo shta shta radite u partiju, ja njemu thx, on meni thx izadjemo iz grupe i nikad ga vishe ne vidim niti me smara niti ja njega... Nashao sam lika iz Splita u alijansi pa me udavio, a kamoli jos Srbina da nadjem pa jos da slabo govori engleski... takvi su najgori... nema ti pomoci od njih... Ovako lepo ko chovek igram na miru... A realno.. na Haumarushu ima vishe hordasha tako da je zanimljivije igrati na slabijoj strani :)

I eto sad vidish... taj tvoj post... ja sam upravo pobegao od takvih za kakvog me smatrash...

Edit :

@Saint : Nikove cete saznati kad pochnemo mi da gazimo :)

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...