Jump to content

Pitanje za Loloadine!?!


Undenis

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

He he nema Imma izgleda da je ostavio Loladine na miru sad je u ljubavi sa njima  [?]

ma ovaj topic dovoljno govori o palydanima. Inace ja ne hejtujem tu klasu, samo je sazaljevam :) . Nisam neshto gledao kako ce da izlgedaju novi talenti ali mora da su mnogo dobri cim ne kukaju mnogo, kukaju, ali ne mnogo [;)]

Pre neki dan grindam na tyr's hand, pala tuce nekog moba, dok ja tucem dvojicu u isto vremem i ubijam ih pre nego shto on zavrshava sa sa njegovim, kad je zavrshio, wisperuje me: I wish i could do dmg like that. A odgovorio sam mu, of course u wish, but u have a bubble [;)] .

wowscrnshot1207051508418qu.jpg

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan grindam na tyr's hand, pala tuce nekog moba, dok ja tucem dvojicu u isto vremem i ubijam ih pre nego shto on zavrshava sa sa njegovim, kad je zavrshio, wisperuje me: I wish i could do dmg like that. A odgovorio sam mu, of course u wish, but u have a bubble  [;)] .

pre neki dan u ST-u neko povuce mobove nepazljivo(ne, nisam ja [:p] ), tako da dok sam ja stigao zadnji lik iz grupe je ginuo, i meni su ostala 3 elita "da ih bijem". i ovde ide standardno: bijem, bijem, baloncic, heal do kraja, bijem, bijem, BoP, heal do kraja, bijem, bijem, LoH, bijem, bijem, nema elita... odlika paladina je da moze dugo(cak, mozda previse) da prezivi. pri tom, on moze da napravi neki dmg, ali i ne mora(ako je protection)

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan u ST-u neko povuce mobove nepazljivo(ne, nisam ja  [:p] ), tako da dok sam ja stigao zadnji lik iz grupe je ginuo, i meni su ostala 3 elita "da ih bijem". i ovde ide standardno: bijem, bijem, baloncic, heal do kraja, bijem, bijem, BoP, heal do kraja, bijem, bijem, LoH, bijem, bijem, nema elita... odlika paladina je da moze dugo(cak, mozda previse) da prezivi. pri tom, on moze da napravi neki dmg, ali i ne mora(ako je protection)

Ja ovog kralja poznajem RL [^]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

@imm: ne... oni su vec poginuli kada sam ja dosao... citao sam nesto za quest, zato sam zakasnio... anyway, druid je odmah zaginuo, i onda redom:mage, feral druid(mislim da nije bio u feral kada je poginuo), hunter. ja sam poceo da bijem mobove kada je zadnji od njih ginuo, povuko ih na sebe, i ostalo sam rekao...

@tarabas: stfu noob.. [:p]

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

Behold, the honorable paladin from HOumarush server!

He left he's comrades die in claws of nasty creatures, while he read the quest log.

But he had his revange!!!

They tasted he's 0.9 dps 2h Hammer like they never did before!

Only 2 hours later he resurected them all, and they continued fight for justice and light (and cookies).

Thank u all and good bye!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ne realno to samo pala i moze da uradi ... on je chitao quest log dok su njegovi ginuli rofl ...

a najjache je da posle tvrdi kako ima najjachi dps u grupi ... eto i kako on ga nabija dok su ovi dead T_T :)

prime pozdravio te musa rekao da su nab :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...