Jump to content

Samo za one koji iskreno zele da pomognu!


Ciklon

Recommended Posts

Svi ti sajtovi za download koji su nabrojani u gore navedenom "Links links" traze registraciju i neku sugavu clanarinu za koju nema kesa jer sam se i ovako ostao bez cvonjka u dzepu dok sam kupio igru, izvadio visu-virtuon, stavio na racun 40 evrica, uplatio internet, nadogradio masinu ... pa vas pitam dali postoji neki sajt sa koga mse moze skinuti taj patch 1.8, a da nemora da se placa neka glupa registracija !?

Edited by Ciklon
Link to comment
Share on other sites

Reci mi molim te jos par stvari vezane za patch-eve, koja je razlika izmedju US i UK(EU) patch-eva, i kako da resim problem kad skinem patch 1.6.1-1.7.0 sledeci pise samo za 1.8.0, ali nece da mi ga instalira jer nemam 1.7.1 patch, koji nemogu da nadjem, sta da radim !?

Nemoj mi samo reci da skidam full verziju 1.8.0 posto sam na netu preko modema i jos nesto nigde nema 1.8.3 koji je ujedno i poslednji patch, dali ce mi se on istalirati dok budem igrao ili ...

Link to comment
Share on other sites

ja sam se sa time zajebavao pre jedno 2-3 dana..te male verzijice tipa 1.7.1(ili 2 etc.) ili 1.8.1/2. se kolko sam ja video ne mogu naci na sajtovima jer ih uopste ne racunaju kao nove verzije vec te mrtve zakrpice za bugove :( nisam probao da skidam sa tih sajtova 1.8.0 vec ono standard udjes u igru sve porenes itd i krene sam...jbg ja bi ti preporucio da sledecih par noci ostavih da skida polako i molis se da ne pukne veza :(,a ako ce ta 1.8.0 100% raditi(sa tih sajtova) onda nedji najbolji link i kreni da skidas.

Link to comment
Share on other sites

Ili uradi kao ja...skini hard, idi kod nekoga ko ima WoW, presnimo ceo WoW direktorijum ( bez prethodnih instalacija a ako imash instalirano obrishi ), izbrishi njegove addonove i stavi svoje i uzivaj...

jedini problem je shto nekad hoce a nekad nece da downloaduje sledeci patch koji izadje pa cesh morati opet da skidash hard da bi presnimio ali bolje i to nego da se molish bogu da ti ne pukne veza :P

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...