Jump to content

Shashavi fata?


Recommended Posts

@Fata : NE kapiram asto se toliko ljutis radi 1 replaya,kao da niko od nas nije uradio nista jos gluplje od toga,ne kazem ja nista bolji si od mene ,ali zasto onda ne moze da mi bude smesno nesto sto si uradio,a ne dogadja se svaki dan :)

Btw seti se ko je dobio prvi nas bo3 u forumu :D

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ni ja ne vidim bash neki humor ovde osim onog lika iz chata n1ce koji pricha 5 min kako bi bilo dobro da ima tp kojo tp-uje samo heroja, a vi mu objashnjavate da to vec postoji i da se zove Staff of Teleportation (a on i dalje ne konta i qca MA NE VOJSKU SAMO HEROJA!!!) :DDDD....

Btw shta je uradio Mile na ovom InClan turu? :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ni ja ne vidim bash neki humor ovde osim onog lika iz chata n1ce koji pricha 5 min kako bi bilo dobro da ima tp kojo tp-uje samo heroja, a vi mu objashnjavate da to vec postoji i da se zove Staff of Teleportation (a on i dalje ne konta i qca MA NE VOJSKU SAMO HEROJA!!!) :DDDD....

Btw shta je uradio Mile na ovom InClan turu? :)

svi vi koji niste shvatili lika vam je smesno ali lik je bio u pravu, rekao je al bi bilo dobro da se fata staf tp-ovao sa herojem a ja iskoristio tp da pobegnem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...