Jump to content

samo za one sa dunemaula


SRBIJA

Recommended Posts

Ma samo neka prelazi alijansa sa dunemaula ionako ih ima pun k**** :)))) Zao mi samo sto 24/7 nije presao :(( mada sam cuo da su se raspali...A to sa prebacivanjem mi nekako glupo...svi ortaci su mi ovde a i znas vec sve ljude po serveru cim ih vidis kakav je ko-koje china farmer ko ne ^^

Link to comment
Share on other sites

Bash puka suprotnost executus je ostao low a dunemaul je jos uvek na high, cak jos moram da cekam na red stim sto vishe ne cekam 200 ljudi vec 20 znaci da i nije puno migriralo...

Ali executus je milina bre herbalizam sam nadrko za 2 dana 90 poena jer kako idem tako se samo pojavljuju, ne stizem ni sve da obrstim a na dunu sam morao da trazim 100 godina da nadjem ovako samo usput kupim i sasvim mi je dovoljno da napravim sta necu...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Speaking of executos!

Tako ti ja, sa jos jedno njih 10 odlucim da predjem sa dmaw-a, posle migracije ispostavilo se da je preslo nas troje. IF - vrzmaju se uvek poneki nema ih mnogo ali ih ima. U casu dosade odem da posetim BG da vidim kakva je situacija - AB off, AV off, WSG samo 1. Ok, reko tek su dosli pa treba vremena. Treci dan, samo wsg - ni u jedno doba dana i noci nista drugo. Za 3 dana - 5 guildova promenjenih. Srbija me upozna sa nekim cudnim pravilom rollovanja sa dunemaula, upoznah gomilu idiota za ta 3 dana i radih ono sto u zivotu nisam radio. Jedan guild sve coinse od ZG cuva u banci pa ko je najaktivniji taj ih dobija, drugi guild clanovi ne kupuju regeants-e za instancu da ne bi trosili pare, treci guild clanovi izlaze na pocetku MC-a jer ih mama/tata psuju, cetvrti guild ima ventrilo server al nema mozak i glavna stvar je bio smeh na whipe-u kod gianta. Srbija moze da potvrdi, juce u lbrs bas igram sa 2 druida lvl 59. Jedan od njih sve zelene iteme sa enchantom +40 armor kao najjacim, a drugi ima prsten iz deadmines onaj za lvl 12! Motw ne znaju sta je, cak ni sami sebe ne buffuju, a jedan od njih healuje sa nesto vise od 4000 mane.

Da ne duzim pricu i izrazavam nezadovoljstvo, kontaktirao sam technical support da mi postave bilo kakve uslove da se vratim, a ako ne moze - reroll. Server je jedno opste sranje, bez premca. Pored 10% normalnih ljudi skupio se sljam sa oba servera jer nisu mogli naci guild na dune/dmaw. Oni koji su se razmisljali da predju i nisu - skidam vam kapu, jer ste napravili dobar potez.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Speaking of executos!

Tako ti ja, sa jos jedno njih 10 odlucim da predjem sa dmaw-a, posle migracije ispostavilo se da je preslo nas troje. IF - vrzmaju se uvek poneki nema ih mnogo ali ih ima. U casu dosade odem da posetim BG da vidim kakva je situacija - AB off, AV off, WSG samo 1. Ok, reko tek su dosli pa treba vremena. Treci dan, samo wsg - ni u jedno doba dana i noci nista drugo. Za 3 dana - 5 guildova promenjenih. Srbija me upozna sa nekim cudnim pravilom rollovanja sa dunemaula, upoznah gomilu idiota za ta 3 dana i radih ono sto u zivotu nisam radio. Jedan guild sve coinse od ZG cuva u banci pa ko je najaktivniji taj ih dobija, drugi guild clanovi ne kupuju regeants-e za instancu da ne bi trosili pare, treci guild clanovi izlaze na pocetku MC-a jer ih mama/tata psuju, cetvrti guild ima ventrilo server al nema mozak i glavna stvar je bio smeh na whipe-u kod gianta. Srbija moze da potvrdi, juce u lbrs bas igram sa 2 druida lvl 59. Jedan od njih sve zelene iteme sa enchantom +40 armor kao najjacim, a drugi ima prsten iz

.

.

.

HAHAHA Z I V A ISTINA

sve si tacno napisao

ovi sto su presli sada je*u mamu onom ko ih nagovorio

server je otpad od ljudi koji ne kapiraju pvp server pa kao idu na drugi da

"na miru da rade pve" HAHA

tezak zajeb ko je presao pa se sad tese kao milina i to

e svaka cast jos jednom na postu ne verujem kako si sve tacno rekao lol

naravno ko neveruje nek opravi lika tamo pa se lako i brzo moze uveriti....

cu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...