Jump to content

Recommended Posts

ako idem popodne u skolu : ustanem u 10,igram od pola 11 do pola 2,skola,posle mb odigram jos sat vremena ako ne odem u teretanu.ako idem prepodne : skola do 2,ladder do 4 (dok mi keva ne dodje :P)),onda "ucim" do 5,6 posle gym,i sednem od 20h do 23,00h ,etc...vikend : subota : igram samo uvece ako ne idem nigde od 23h do 5,6 ujutru,a nedeljom ne igram ,mozda nekad inCup.

Link to comment
Share on other sites

Kad me smori Wow-a malo udjem da se setim starih dana ;)

ja mesec picim wow pa onda smori strasno pa onda mesec war tako da uvek teram po ceo dan

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ako idem prepodne u shkolu, u shkoli sam do 1-2, onda nekad od 3-4 ladder, pa onda od 22-24 isto ladder, a ko idem poslepodne, onda spavam do 10-11 pa ladder do shkole, pa onda uvece sve isto :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ja skolu uvek imam ujutro [ponedeljkom je praksa u prodavnici-na koju niko ne ide,tako da mi je to produzeni vikend], a ostali dani dolazim iz skole u 2h,rucam, igram do 3.40 onda gledam na hrvatima "simpsonove" i "pod istim krovom",to zavrsava u pola 5,i onda ako imam sta da ucim idem uciti do 7,veceram, i picim w3 do 12,posle idem spavati. Vikendom:Petak-celo poslepodne igram [osim ako ne odem do grada-kladionica,rulet etc], Subota-budim se u 1 igram skoro ceo dan [mozda izadjem negde fudbal..] i uvece obavezno u grad.Nedelja i Ponedeljak su mi nekako smor pa igram w3. Sada znate sve o meni [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ja skolu uvek imam ujutro [ponedeljkom je praksa u prodavnici-na koju niko ne ide,tako da mi je to produzeni vikend], a ostali dani dolazim iz skole u 2h,rucam, igram do 3.40 onda gledam na hrvatima "simpsonove" i "pod istim krovom",to zavrsava u pola 5,i onda ako imam sta da ucim idem uciti do 7,veceram, i picim w3 do 12,posle idem spavati. Vikendom:Petak-celo poslepodne igram [osim ako ne odem do grada-kladionica,rulet etc], Subota-budim se u 1 igram skoro ceo dan [mozda izadjem negde fudbal..] i uvece obavezno u grad.Nedelja i Ponedeljak su mi nekako smor pa igram w3. Sada znate sve o meni  [:)]

na nashu veliku zhalost [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako ja war igram subotom jer mi dodje ekipa da igramo u lanu

Tj dodju smotamo jedan joint odigramo partijicu ko ispadne smota drugi i tako u krug do 5-6 ujutru zavisi ko koliko izdrzi WC je samo igra i mislim da ima mnogo lepsih stvari da se radi sem da se igra svaki dan po ceo dan

Pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

radnim danima ne igram toliko puno(samraju me roditelji) mozda nekad popodne kad ih nema kuci(kao sada)a petkom sam ujutru u skoli, pa obichno igram popodne, pa na fudbal od 7-8(neki put i kasnije),subotom obichno ujutru,pa onda na fudbal,basket, pa kad se vratim onda o5 war pa u grad etc... Nedeljom ako nema sta da se uchi war etc...

btw vi ste jedna smena ujutro jedna popodne?

Link to comment
Share on other sites

poshto je topic otishao definitivno u pogreshnom pravcu, brava.

longley, dodacu ti warn kad se setim, sad me mrzi da idem u admin panel.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...