Jump to content

WC3L Finale


Recommended Posts

Finale sezone 8, se odrzava ovaj vikend u Kelnu

Mechevi - Subota u 11h

4K - Mouz

SK - T.MH

4K igra bez FoV-a, Mouz bez philbota ali sa Shortroundom, SK bez Deadmana ali sa Zacardom i HoT-om, i T.MH bez Lucifera ali sa svim Koreancima (Storm, Bera, Susi, Eve)

Da je Lucifer tu, rekao bih da je su "makersi" novi shampion, ali teshko, sve mirishe na 4K koji ce opushteno proci mouz (osim ako se ne poklopi da short dobije grubbyja, i da mouz uzme 2on2, onda ce mouz mozda i proci). Drugi mech, dosta izjednachen, ali prednost dajem MYM-u.

Finale winnera : 4K vs MYM (opet prednost za 4K po meni)

loser: Mouz - SK (SK favorit)

finale luzera MYM vs SK (mym dobija)

i veliko finale 4K vs MYM

josh jedna vest, mtw je i zvanichno ostao bez internacionalne sekcije, tj izbacheni su Didi, Winner, Zerter i Zubie, i mtw ce se od sada samo skoncentrisati na nemachku ekipu, koja ce izgleda sama igrati u wc3l (davin, bash, tak3r + verovatno aod-manus , gab-corugnoll i josh neki)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ako ne uzme 4k, uzece mym

sk i mouz su mi nekako preslabi, sk zbog svog nesretnog 2on2 (koji uvek gube), plus bez deadmana, zad je u dobroj formi ali ce ga grubby neutralisati ;) a hot igra toplo-hladno. Zaboravih duck-a koji nije tu, Evenstar ne znam ni shto je dolazio kad je neaktivan 100 godina. Inso je truba naravno.

meni je mnogo zao mTw-a, sigurno najgotivniji tim svih vremena, josh od cs vremena sa njihovom nemachkom postavom (tad su drali mouz na keca, postava ash-koj-kracken-giant-sebbo), a posle i u warcraftu, ko se seca sezone 5 kad su iz luzera dvaput dobili 4k (duo aether-wizard, kad je wizard 2x u finalu tukao grubby-ja), i ove sezone su imali gotivan tim, ali jebiga winner nije pokazao puno na netu, iako je extra igrach, dok je didi nestabilan,ali jebiga, i sledece sezone navijam za njih :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli kada smo vec kod mtw-a , sta se desava sa ghostridahom ? jel znas mozda ? jbg ovo je off -topic ali...

ghostridah je neaktivan ihaha, ima ga na ircu gde kenja neshto chesto sa hemanom i hazeemom :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iskreno 4k-u nece biti lako imaju toda fury-a i grubija stim da fjurija lako mogu tuci mnogi igraci iz ovih klanova mym je mnogo jak sa koreancima susi storm eve bera po izvanredan igrac svake rase moze se lako desiti da ova 4 divljaka polude i pregaze sve

nije mi jasno sto mouz ulaze tolike pare u hasuobsa i spell-a pored toga sto su nemci nista nisu pokazai hasu obs je bio u kor "naskilovao" se otisao na wcg i popusio u grupi u clan warovima nisam video isto da blista spell je uzeo neki online turnir pa ga je taker koji neigra ihahaj ispampracio 2-0 a spell nije ni bio na wcg-u stvarno mi nisu jasni postupci mouza umesto da ucvrste ugovor shourt rounda phillbota i debeli izgubili moon-a koji je kratar period igrao za njih

btw zacard apm i hot mogu da biju sve isto bice gusto :) mada mouz mislim da nemam nikakve sanse ista da uradi sem shourtround nemaju zveda... jel im igra romeo?

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ne igra im Romeo, ali ne dolazi ni SK-u Deadman. Zato je meni logichno da ce SK da ispushi, takodje mouz (Shortround chak i da uzme jednu, opet). A 4K ima dovoljno opet igracha...ToD, Grubby, FuRy, Zeus, Grubby & ToD.

greenche veruj mi ovi su dobri ali biju i ona 4 koreanca ;) ito jako :)) zeusa svaki kasikom a fury-ja i toda isto lako moze da se desi :) mada grubera tesko da moze da dobije iko

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

4K.Grubby vs. mouz.Shortround 0:0

Replays:

4K.FuRy vs. mouz.Romeo 0:2

Replays: (Default win)

4K.ToD vs. mouz.HasuObs 0:0

Replays:

4K.Zeus19 vs. mouz.Spell 0:0

Replays:

4K.ToD & 4K.Grubby vs. mouz.Spell & mouz.HasuObs 0:0

Replays:

Total score: 0:1

prognoza

Grubs vs Short x:X - imho short dobija ovo, mislim izgleda da je pogodio zlatni strat abjuz :) i vec je dobio grubby-ja tako da. Ali opet, grubby je grubby

Fury vs Romeo 0:2 - ovo je def win dunno zasto

Tod vs Hasuobz 2:0

Zeus vs Spell 1:2 - Spell koliko mi se cini igra aktivno i da je u formi, tj ne znam da li je nastavio sa treningom od onog turnira gde je dobio sve. Dok zeus, nije bas u formi imho

Tod&Grubs vs Spell&HasuObs 2:0

-----

da podvuchem crtu imho, klan pobednika iz Grubs vs Short ce biti taj koji prolazi dalje :D

Edited by Snou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...