Jump to content

Novi Pocetak


gricko

Recommended Posts

dovoljno je da prelistash topike samo sa prve stranice i dobio bi odgovor na tvoje pitanje.. ali let's go again.. haumarush (new server) za hordu, dunemaul (queue skoro svako veche, full) takodje za hordu ali i za alijansu (overall mislim da na ovom serveru ima najvishe ex-yu igracha!), shadowmoon za alijansu, megath. za alijansu itd itd a "itd" zato shto imash nashe ljude verovatno na svakom pvp eu serveru - shto je tuzno! :(

Link to comment
Share on other sites

Gricko, poucen iskustvom sa tri lvl60 chara savetujem ti iskreno da uopste ne trazis servere sa nasim ljudima. Mislim, nemoj ni da ih izbegavas, ali nemoj ni to da ti bude ideja vodilja pri izboru servera. Ako mislis da ce ti neko nesto pomoci zato sto pricate isti jezik, uglavnom gresis...samo ce mu biti lakse da ti soli pamet :D

A i sto se tice nasih guildi to je nesto sto je ostvarljivo samo na nizim lvlima, na kojima ces provesti samo par in-game dana, a ako hoces da igras ozbiljno i uzivas u end-gameu, onda tu nemas sta da trazis (nazalost)

Sve u svemu nemoj se mnogo zamarati sa biranjem servera, ne bi bilo lose samo da pogledas koji su najsveziji i furaj tamo...

Link to comment
Share on other sites

taj fazon...

ja sam pocheo lika na chromaggusu (nov server, star 2 nedelje), i nikad lepshe... Igra se bash onako kako je igra zamishljena, plavi itemi stvarno imaju vrednost, pa ti ako imash plati... Vec ima 60lvl likova, dosta ljudi rerolluje, a najvishe ima 30-40lvl...

A i sto se nashih igracha tiche, vec sam ih nashao... tako da i njih ima:) Ja sam rolao hordu, a cuo sam da se ex-syndrome na tom serveru organizovao u alijansi:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

znash kako me bash briga:)

Ja sam rollovao shamana drugi dan servera:P zasto niste ovde najavili da cete igrati alijansu... igrajte taj vash haumarush...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

shta perun reche je istina, guilde na nacionlnoj osnovi su propast zivi, (ne nismo mi jedini idiJoti, mi smo bulje za pola sveta po tom pitanju :P).

poshto si nov i nemash iskustva, pogledaj malo server infoe i malo pogledaj blizzove realm forume, cisto da vidish shta ima i gde se najvishe radi end-game content, rolluj lika gde god hoces (ally <-> horde), za pochetak guilda ti je nebita, eventualno ako nadjesh nekoga da ti pomaze pa da radite u 2je, pa tako do 60 :),

onda radish malo scholo, UBRS, strat, DM, BRD (grrr :P) i skupljash set iteme ili eventualno ako si srecne ruke epike, e onda tek pochinjes da trazish guildu (kad nisi mr. green vishe) pa onda ide loodilo, core, zg, bwl.....itd :)

kontam da pola nisi razumeo ali jbga zurim, u shkolu pa bash neam vremena, neka neko interpretira od ostalih ovde :) pzo !

Link to comment
Share on other sites

Samo plz nemoj da lupas , AB se N I K A D  N E  I G R A .gg no re

igraju ga samo kad je double honor

.

shto se tiche servera, chromaggus i dentarg su dva najnovija pvp servera, nema bash neshto puno ljudi, ali barem nisu svi 562. lvl i nema queue za konektovanje

Link to comment
Share on other sites

u principu svi programi za realtime snimanje ce da ti znatno uspore komp... najbolji po tom pitanju je kolko ja znam fraps, ali je opet nezamislivo igrati i snimati u isto vreme... Najbolje ti je da preko TVouta snimash na drugi komp koji ima tv karticu... tako rade sve prave gaming filmadzije...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Samo plz nemoj da lupas , AB se N I K A D N E I G R A .gg no re

nemoj tako da se ponashash retarde mali, kao prvo mladji si kao drugo nisi ni vetji lvl od mene pa da mozesh na tu foru da me utjutkujesh. pazi kako se ponashash za ubudutje da ne bi imali problema. najozbiljnije ti kazem!

haumarush nije novi server ciro...

ma nov je, nije iz grupe poslednjih ali je jelte na neki nachin nov.. mladji je za 6 meseci od vetjine servera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...