Jump to content

Na Kopu sneg...ah...


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel ovo znaci da nisi uspeo da se izvuces da u ponedeljak ne radis???

yep =/

postoji shansa da se izvuchem ali ne bih da rachunam na to.

sad sam se chuo sa ivom - milica, iva i ja se vracamo u nedelju. ivina drugarica bi trebalo da dodje u subotu kolima, i da se u nedelju vrati u bg. u tom sluchaju nas troje bi se privalili njoj. ALI (veliko ali) nije sigurno da li ce ona doci.

ajvn, djape, do kada treba da uzmete karte?

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

zato sto imamo ispite da spremamo...neki od nas zele da ipak upisu trecu dok ce neki po svemu sudeci i dalje (peti put) biti prva godina! tako da khmmm...

jebiga...i ova dva i po dana smo ukrale samo tako...ne znam koliko ce nam to valjati, al nek ide zivot... [:D]

enivej...ja sam za to da u petak odemo negde da se posteno ponapijamo umesto staze...nocno mozemo ostaviti za subotu...plz plz plzzzzzzzzzzzzzz [:D]

avaj...ova ortakinja u subotu uvece stize iz austrije sa skijanja, pa bi MOZDA banula u nedelju ujutru da izbleji sa nama taj dan i da se vratimo uvece zajedno...ali otom potom...

sad idem da kazem mami koliko para teba da mi da...joj.

Edited by mjau_

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

!!! finalni dogovor i spisak !!!

petak - ponedeljak:

the green team

1). alena

2). ivan

3). oddball

petak - nedelja:

the orange & yellow team

4). iva

5). milica

6). cali

smeshtaj je zavrshen za 8 EUR po osobi per night kod gazda milutina (ali racunajte 10; za svaki slucaj [:)]).

plan je dakle sledetji:

ivan & myself kretjemo basem u 12h iz bgd-a a ostatak equippe aleninim kolima po dogovoru. kupili smo kartu u jednom pravcu jer je cena povratne za taj polazak ista kao kad se platja regularno u dva pravca (skoro 900 din) + shto postoji mogutjnost da se iva, milica i narcis kali vrate kolima njihove drugarice. ivan & ja chekatjemo vas u smeshtaju. shifra: kum ruzvelt

sve zalbe prilozite na shalter 20. januara od 19h u expozituri na Kop-u

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam se upravo dogovorila sa caletom:) dao mi je njegov auto (Opel Vecta) [;)] sto znaci da je mnogo komotnije nego da smo isli mojim:) ima MP3 player u njemu tako da ako hocete ponesite muziku koju slusate (posto cisto sumnjam da slusate ono sto i ja [:D] )

imam samo jedno pitanje ovi ljudi koji idu sa mnom DO Kopa:) jel zna neko put do tamo ili cu da nosim kartu za svaki slucaj?:)

Edited by Alena
Link to comment
Share on other sites

zna milica put...al ponecemo kartu...

ja samo molim da milica ni POD RAZNO ne pusta muziku [:D]

Kali ce se sloziti sa mnom... [;)]

enivej...mimi ima magnete za kola...tako danosimo nadicicu moju slatku. [:D]

i da, u petak izlazimo...plz plz plz... [:D] s obzirom da mimi i ja imamo ispit u petak, nadam se da cete nas ispostovati, posebno mene posto sam pod tolikim pritiskom da mi je preko potrebno da se posteno napijem [:D]

uzdravlje drugari...

ako ima jos nesto javnite se...i da, jel ima ko od vas masku viska? cviiiiil?!

i da zasto je milica zuta? [:D]

i da, jos nesto....gde cemo biti smesteni BRE!?!?

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

@mjau:

pozajmitju ti ja brile (ski naochare)

kontaktiraj se sa alenom za magnete za kola

milica je zuta zbog solomona

priv. smeshtaj, nishta posebno ali jedino shto sam nashao za tu kintu

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Eeee a zasto ne odemo na neku drugu planinu tipa Brezovica ili Goc ili tako neka planina?:) jeftnije su:)))

razmisljam o kombinaciji zabljak ili kolasin. kolasin je mozda bolja varijanta jer voz staje bas u kolasinu pa ne moramo nesto da se cimamo tamo-ovamo i + moze da se krene onim oko 10 ujutru ili nekim vecernjim. mislim da je smestaj 25 EUR apartman za 4 osobe dnevno. o tome mozemo pricati kada se nadjemo na kopu.

edit/ meni brezovica nije problem ali morate znati jednu stvar: to vise nije toliko srbijanska planina i ne treba iskljuciti mogucnost losih situacija iako je autobus u pratnji kfor-a.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ne seri:D

i narezi markija keve ti:D

a ti bi mogla marku transformersu da vratish diskove [;)]

ti nekog slusas?

najjace.

shhhhh.

deformisani su od pada jednog vola.

smrshao sam od tada, a i nisam bio vo nego muflon [:D]

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

a ti bi mogla marku transformersu da vratish diskove [;)]

smrshao sam od tada, a i nisam bio vo nego muflon [:D]

bah bah...a ti bi mogao da me podsetis...smaracu, a i ti si zaboravio...kapiram da je i on zaboravio [:D]

a da si smrsao...samo se ti tesi...bwahahahahah [:D]

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...